اورژانس کشور به سازمان ارتقا یافت

15 دی 1395 ساعت 16:45


سرپرست اورژانس کشور گفت: با رای نمایندگان مجلس امروز با ارتقای مرکز اورژانس کشور به سازمان موافقت شد.

به گزارش ایسنا، دکتر پیرحسین کولیوند اظهار داشت: به لطف خداوند و تلاش و پیگیری هایی که وزیر محترم بهداشت داشتند امروز با رای نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی مرکز اورژانس کشور به سازمان ارتقا یافت.

وی با بیان اینکه مرکز اورژانس کشور با داشتن بیش از دو هزار و ۲۰۰ پایگاه جاده ای و هوایی و شهری در کشور قابلیت ارتقا به سازمان را داشت، افزود: خوشحالیم که توانستیم در کنار تلاش‌های وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خدمت و تلاشی برای ارتقای اورژانس کشور که به طور قطع سبب خدمات گسترده ای به مردم و نیازمندان می شود، داشته باشیم.

سرپرست اورژانس کشور عنوان کرد: دغدغه اورژانس رسیدن به نقطه مطلوب رضایتمندی مردم و استانداردهای جهانی است و امید است که با این ارتقا بیش از پیش جهادگونه در راستای انجام وظایف خود و خدمت به مردم برداریم.

وی با تبریک این ارتقا به مردم و پرسنل پزشکی و بیمارستانی و به ویژه پرسنل خدوم مرکز فوریت های پزشکی، تصریح کرد: اولویت های ما بر اساس نیاز جامعه و کمبودهایی که وجود دارد طراحی می شود، در گام نخست تمامی مشکلات و کمبودها طبقه بندی شده و به لطف خداوند قدم به قدم این مشکلات را با آموزش و تربیت نیروهای متخصص و کاردان برطرف خواهیم کرد.

کولیوند خاطرنشان کرد: در چند ماه گذشته که با اعتماد وزیر محترم بهداشت در اورژانس کشور مشغول خدمت به مردم هستم، از مراکز اورژانس در استان های مختلف کشور و همچنین پایگاه های مختلف بازدید کرده ام و تلاش شده است این مشکلات برطرف شده و تجهیزات به روز به مراکز اختصاص یابد که به طور قطع فعالیت در اورژانس با این ارتقا، دگرگون خواهد شد.

بنابر اعلام روابط عمومی اورژانس کشور، وی افزود: در این راه با توکل بر خداوند و امید به لطف پروردگار از فرمایشات گره گشای مقام معظم رهبری الگو گرفته و جهادگرانه و بدون داشتن چشم داشت مالی در راه خدمت به خلق و مردم عزیز و شریف ایران تلاش خود را چندین برابر خواهیم کرد.


کد مطلب: 431716

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcjvvexmuqetaz.fsfu.html?431716

الف
  http://alef.ir