دستگیری سارقان مزون‌های لوکس شمال تهران

8 شهريور 1396 ساعت 15:59


رئیس کلانتری ۱۰۱ تجریش از دستگیری دو سارق مزون‌های شمال تهران خبر داد.

سرهنگ علیرضا ناصری نژاد در گفت‌وگو با ایسنا، دراین‌باره گفت: چندی پیش در پی اعلام یک فقره کش‌روی از یک مزون توسط دو خانم جوان و سرقت مقداری البسه و طلا و جواهرات به ارزش تقریبی ۲۰۰ میلیون ریال در خیابان فرشته دستگیری این افراد در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه درطول رسیدگی به این پرونده چندین مورد سرقت در مزون‌های خیابان‌های نیاوران، دربند و... نیز گزارش شد، گفت: تحقیقات میدانی در خصوص سرقت‌های انجام شده، صورت گرفت و به دنبال پایش اطلاعاتی جمع آوری شده، در نهایت مشخص شد که سرقت‌ها توسط دو خانم جوان انجام گرفته است که در تحقیقات تکمیلی، پلاک خودروی سارقان نیز با استفاده از دوربین‌های مداربسته شناسایی شد.

ناصری‌نژاد با بیان اینکه در مراجعه به آدرس پلاک خودروی متهمان مشخص شد که آنان بیش از یک سال است که از آدرس ثبتی در سامانه نقل مکان کرده‌اند، گفت: در همین راستا تلاش برای شناسایی آدرس جدید متهمان آغاز و در نهایت مشخص شد که سارقان در فرمانیه سکونت دارند.

رییس کلانتری ۱۰۱ تجریش با بیان اینکه تیمی از عوامل کلانتری با هماهنگی مقام قضایی برای دستگیری سارقان به محل اعزام و یکی از آنان در منزل پدری‌اش دستگیر شد، گفت: این فرد پس از انتقال به کلانتری تحت بازجویی قرار گرفت و در حالی که چاره‌ای جز اعتراف نداشت با پذیرس بزه انتسابی، محل مخفیگاه سارق دوم را نیز اعلام کرد که عوامل کلانتری، برای دستگیری وی به محل اعزام شدند و او را در محل سکونتش دستگیر کردند.

به گفته وی ماموران در بازرسی از محل دستگیری دو متهم، تعدادی از اموال مسروقه از قبیل البسه، ساعت، کیف و کفش و ... را کشف و ضبط کردند. 

ناصری‌نژاد با بیان اینکه متهمان طعمه‌های خود را از طریق اینستاگرام شناسایی می‌کردند، گفت: برای هر دو متهم پرونده تشکیل شده است و آنان برای ادامه روند رسیدگی به جرم در اختیار پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفتند.


کد مطلب: 506948

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcjxmeiouqeyhz.fsfu.html?506948

الف
  http://alef.ir