پسر هفت ساله خوزستانی داماد شد / عکس

30 تير 1396 ساعت 10:50


 ایرنا نوشت: 'صالح' کودک هفت ساله مبتلا به سرطان، با همکاری گروهی از خیران خوزستانی، به آرزوی خود برای داماد شدن دست یافت.مراسم باشکوه کوچکترین داماد خوزستانی، در میان هلهله و شادی همراه با اندوه گروه 'همیاران بی نام' و تعدادی از خیران خوزستانی در هتل بوستان اهواز برگزار شد.

صالح که از مدت ها قبل به سرطان مبتلا شده، هم اکنون مراحل درمان را در بیمارستان بقایی اهواز پشت سر می گذارد. او به همراه پدربزرگش از حدود 2 هفته پیش برای انجام شیمی درمانی به اهواز آمده اما پدربزرگ نمی توانست در بیمارستان او را همراهی کند به همین دلیل چند نفر از زنان گروه همیاران بی نام شبانه روز در کنار صالح در بیمارستان از او مراقبت می کردند.هدی رشیدی یکی از اعضای گروه همیاران بی نام و برگزار کننده این مراسم در این باره گفت: صالح مدتی قبل به یکی از اعضای گروه، گفته بود که بزرگ ترین آرزویش برتن کردن لباس دامادی است، این کودک هفت ساله در حین درمان درد و رنج زیادی را تحمل می کرد، همین مساله باعث شد که برآورده کردن آرزوی او را در اولویت قرار دهیم.

او ادامه داد: می خواستیم این برنامه را در کمترین زمان برگزار کنیم به همین دلیل برای کمک گرفتن از خیران از طریق 'اهواز اسکای' که ما را در اینستاگرام همراهی می کند، فراخوان عمومی دادیم که با استقبال بسیار زیاد شهروندان روبه رو شدیم و باعث دلگرمی ما شد


کد مطلب: 494041

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcjxxexvuqehyz.fsfu.html?494041

الف
  http://alef.ir