توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 467673
تظاهرات هزاران نفر در آمریکا علیه سیاست‌های «ترامپ»
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۱۶
هزاران نفر از مردم آمریکا در تظاهراتی سراسری علیه سیاست‌های دولت «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهوری آمریکا شرکت کردند. این تظاهرات با مداخله پلیس به خشونت کشیده شد.

به گزارش فارس، هزاران نفر از مردم آمریکا در روز کارگر در سراسر این کشور به خیابان‌ها آمدند و اعتراض خود را به سیاست‌های دولت «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهوری آمریکا اعلام کردند.

بنا بر گزارش خبرگزاری «آسوشیتدپرس»، این تظاهرات در شهرهای مختلف آمریکا از اوکلند، کالیفرنیا گرفته تا شیکاگو و نیویورک و واشنگتن برگزار شد.

تظاهرات کنندگان شعارهایی چون «دونالد ترامپ باید برود» سر می‌دادند. علاوه براین، مهاجران، اعضای اتحادیه‌های کارگری و متحدان آنها نیز اعتصاب‌ها و راهپیمایی‌هایی را در اعتراض به سیاست‌های مهاجرتی دولت آمریکا و در اعلام همبستگی با مهاجرانی که تحت تأثیر این سیاست‌ها قرار گرفته‌اند، برگزار کردند.

بنا بر گزارش خبرگزاری «اسپوتنیک»، دست‌کم 14 نفر در تظاهرات اعتراض آمیز روز کارگر در نیویورک دستگیر شدند. معترضان ورودی به بانک‌های «جی پی مورگان» و «ولس فارگو» را مسدود کرده بودند.
 
کلمات کلیدی : ترامپ + امریکا +کاخ سفید
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.