توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 471272
استقرار ۸۵۰ نفر نیروی انتظامی، حفاظتی و امنیتی در نمایشگاه کتاب
تاریخ انتشار : جمعه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۲
فرمانده قرارگاه عملیاتی نمایشگاه شهر آفتاب گفت: حدود 850 نفر نیروی امنیتی حفاظتی و انتظامی در نمایشگاه کتاب تهران ماموریت روانسازی ترافیک، مراقبت از اموال مردم در پارکینگ‌ها در نمایشگاه کتاب را برعهده دارند.

به گزارش ایلنا، سردار محمدرضا علیپور؛ فرمانده قرارگاه عملیاتی نمایشگاه شهر آفتاب پس از دیدار با سیدعباس صالحی رئیس سی‌‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با بیان مطلب بالا افزود: با توجه به زیرساخت‌هایی که شهرداری تهران در نمایشگاه کتاب انجام داده است قبل از شروع نمایشگاه، نیروی انتظامی اقدامات حفاظتی و امنیتی خود را آغاز کرده است.

سردار علیپور گفت: برای رفت و آمد بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب ضرورت داشت نیروی انتظامی نسبت به اقدامات ایمنی، امنیتی، انتظامی و روانسازی ترافیک و استقرار خودروها در محل‌های از پیش تعیین شده با مسئولان نمایشگاه هماهنگی داشته باشد که امسال به لطف خدا گزارش بخصوصی در رابطه با سرقت و بحث امنیتی و حفاظتی در مجموعه‌ی شهر آفتاب و نمایشگاه کتاب با توجه به نهمین روز سپری شده از نمایشگاه نداشتیم.

وی در پاسخ به این سوال که چه تعداد نیروی امنیتی و حفاظتی و انتظامی در نمایشگاه مستقر است، گفت: حدود 850 نفر وظیفه‌ی روانسازی ترافیک، همکاری در پشتیبانی‌های انتظامی، مراقبت از اموال مردم در پارکینگ‌ها و فراهم آوردن تردد روان در مسیرهای منتهی به نمایشگاه، مقابله با سارقان احتمالی را در نمایشگاه کتاب و مجموعه‌ی شهر آفتاب برعهده داشتند.

سردار علیپور اظهار کرد: با حضور فعال همکارانم در نیروی انتظامی و هوشیاری مردم در نمایشگاه کتاب مورد خاصی پیش نیامده است که نشانگر امنیت بالا در شهر آفتاب است.

سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «یک کتاب بیشتر بخوانیم» از 13 تا 23 اردیبهشت در مجموعه‌ی نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار می‌شود. مجموعه‌ی شهر آفتاب در اتوبان خلیج فارس، روبه روی حرم مطهر امام خمینی (ره) قرار دارد.
 
کلمات کلیدی : نمایشگاه کتاب+امنیت
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.