نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 505175
واکنش ایران به استراتژی آمریکا درقبال پاکستان
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۱
سخنگوی وزارت امور خارجه ضمن نکوهش استراتژی جدید آمریکا در قبال پاکستان گفت: آمریکا به مداخله در امور داخلی و تعیین تکلیف برای کشورهای منطقه خاتمه دهد.

به گزارش  خبرآنلاین، بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران ضمن نکوهش استراتژی جدید ایالات متحده آمریکا در قبال پاکستان اظهار داشت: آنچه امروز آمریکا بواسطه آن دیگر کشورها را محکوم می کند حاصل سال ها سیاست های غلط و نابجای این کشور در منطقه خصوصا افغانستان و استراتژی های فرصت طلبانه وسیاست های یک جانبه گرایانه و دخالت های اشتباه است که ثمره آن چیزی جز تشدید آشوب و تنش و رشد تروریسم و افراط گرایی در منطقه نبوده است.

قاسمی ضمن توصیه به دولت آمریکا برای عدم مداخله در امور کشورهای منطقه و تعیین تکلیف برای آنان تصریح کرد: کشورهای منطقه از ظرفیت لازم برای همکاری مشترک در مبارزه با تروریسم و برقراری ثبات و امنیت در منطقه خود برخوردارند و نیازی به استراتژی های بی ثبات کننده و تروریست پرور آمریکا ندارند.
 
کلمات کلیدی : آمریکا+پاکستان+ایران
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۳ ۰۱:۱۷:۳۰
فكر نكنم نظر آمريكا اشتباه باشه چون ايران هم چند وقت پيش به حضور تروريستهاي ايراني در پاكستان و حمله اون تروريستها از مرز به پاكستان هشدار داد... پاكستان شده جولانگاه تروريستها.... (4533527) (alef-13)
 
مرو
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۳ ۰۵:۳۸:۱۶
این دفعه استثنائاباترامپ موافق هستم (4533579) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.