توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 435678
حرمین عسکریین به روی زائران ایرانی گشوده شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۵
مدیر عملیات ستاد شمسا گفت: زیارت حرمین عسکریین از امروز (دوشنبه) به صورت رسمی و با تشرف ۶ کاروان از زوار ایرانی آغاز شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی حج، مرتضی نصراللهی با اشاره به بازگشایی رسمی زیارت سامراء، اظهار کرد: فعلا فقط کاروان‌های هوایی بغداد و نجف با رعایت مسایل امنیتی به زیارت امامین سامراء مشرف می‌شوند.

وی افزود: شش کاروان هوایی که دیروز از طریق فرودگاه بغداد وارد عراق شدند، امروز (۲۷ دی‌ماه) وارد سامراء شدند. البته با توجه به مسایل امنیتی هنوز برنامه‌ای برای زائران زمینی وجود ندارد.

نصراللهی تاکید کرد: توصیه ما به مدیران کاروان‌ها این است که با توجه به شرایط امنیتی در عراق، هماهنگی لازم را با نیروهای امنیتی داشته باشند و ساعات تشرف به حرمین امامین عسکریین در سامراء را تنظیم کنند تا با مشکلی روبرو نشوند.

وی اظهار کرد: مدیران مراقب باشند تا زائری مفقود نشود و با هوشیاری و دقت لازم و با هماهنگی با نیروهای امنیتی به حرم مشرف شوند.

زیارت سامرا پس از آخرین حمله گسترده تروریستی و شهادت ده‌ها تن از زائران از برنامه کاروان‌های ایرانی حذف شده بود. توقف این برنامه از حدود دو ماه پیش اتفاق افتاد.
 
کلمات کلیدی : حرمین عسکریین + زائران ایرانی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.