نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 495870
زمان واریز سود سهام عدالت اعلام شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۴۰
مشاور سازمان خصوصی سازی زمان واریز سهام عدالت را شهریور ماه اعلام کرد.

به گزارش میزان، طرح ساماندهی سهام عدالت از بزرگترین طرح‌های دولت یازده بود که در ۱۷ اسفند ماه ۱۳۹۵ مردادماه با حضور معاون اول رییس جمهور از این سامانه رونمایی شد.

مشاور سازمان خصوصی سازی با بیان اینکه جمعیتی حدود ۳۶ میلیون اکنون از مشمولین سهام عدالت به سامانه مراجعه و ثبت نام کردند گفت: از ۳۰ فروردین گرفتن شماره شبا از آن‌ها آغاز شد که تا کنون نزدیک ۲۹ میلیون نفر شماره شبا را در سامانه ثبت کردند.

وی با بیان اینکه نزدیک ۹۷ درصد از کسانی که شماره شبا خود را وارد کردند شماره شبا خود را صحیح وارد کردند گفت: در دو حالت ممکن است شماره شبا داری ایراد باشد یک اینکه شماره شبا متعلق به شخص مشمول سهام عدالت نباشد و این تفاوت سهام عدالت با یارانه است که شماره شبا باید متعلق به شخص مشمول سهام و نه سرپرست خانوار باشد و یا اینکه از اساس شماره شبا را اشتباه وارد کرده باشد.

وی با بیان اینکه سود سهام عدالت از شهریور ماه واریز می‌شود گفت: طرح سهام عدالت طرحی ۱۰ ساله بود که در سال ۹۴ به ثمر نشست.
 
کلمات کلیدی : سود سهام عدالت
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۴ ۲۰:۰۶:۵۵
سود سهام عدالت ؟... همه اش تقصیر احمدی نژاده.... (4490348) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.