نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 392874
سرنوشت علاج‌بخشی گتوند به کجا رسید؟
تاریخ انتشار : شنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۵۸
معاون وزیر نیرو در امور آب، آخرین وضعیت تصمیم‌گیری برای علاج‌بخشی سد گتوند را تسریح کرد.

به گزارش ایسنا، رحیم میدانی در گفت‌وگویی، در خصوص آخرین اقدامات صورت گرفته برای علاج‌بخشی سد گتوند، تصریح کرد: جمع‌بندی‌های حاصله از گزارش دانشگاه تهران در شورای عالی آب بیانگر دو طرح مدیریت مخزن سد و انتقال آب به فاصله نزدیک و دور بوده است.

وی با بیان این‌که از روز اول آبگیری سد گتوند شوری این سد در دستور کنترل قرار داشته است، گفت: در شرایط فعلی هدف این است که با سازمان محیط زیست و سازمان‌های مرتبط به یک جمع‌بندی مشترک برسیم و اگر دانشگاه تهران نیز در مورد روش‌های دیگر پیشنهاداتی را داشته باشد آنها را اعلام کنند.

معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا با بیان این‌که در حال حاضر پروژه انتقال آب به حوضچه‌های تبخیری و کناره‌های خلیج فارس در حال مطالعه است، ادامه داد: براساس برآوردهای صورت گرفته حداکثر یکسال برای انجام این مطالعات زمان نیاز است.

به گفته میدانی بعد از انجام مطالعات نیز سازمان مدیریت باید نتیجه مطالعات را تصویب کند.
 
کلمات کلیدی : سد گتوند+سدسازی
 
سید
Australia
۱۳۹۵-۰۶-۲۷ ۱۳:۲۱:۱۸
پنجاه سال بعد "در چنین روزی تصمیم به نجات شوری اب کارون گرفته شد و در چند سال آینده طرحی جدید به اجرا در میاید". ای بابا سد ساخته شده با سرمایه مملکت روی دست مونده حالا هر چند سال یک بار یادآوری کنید که حال همه گرفته بشه. (3938111) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.