نظر منتشر شده
۲۹۸
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 470471
روحانی در ورزشگاه شهید شیرودی:
لطفا حرف‌هایی که در جلسات خصوصی زدید را به مردم آشکارا بگویید/ ما به دنبال آرامش در خیابان هستیم/ شعار ما روشن است/ چرا به معدنی که برای شما بود، سر نزدید؟کارنامه ۴ ساله ما روشن است
بخش سیاسی الف،‌ ۱۹ اردیبهشت ۹۶
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۹


کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم گفت: ملت ایران واقعیات را لمس می‌کنند. مردم ما تحت تاثیر شعارهای فریبنده قرار نمی‌گیرند.

حجت‌الاسلام حسن روحانی در جمع هواداران خود در ورزشگاه شهید شیرودی گفت: من با اینکه صدایم خیلی مناسب برای سخنرانی نیست اما به محضر شما آمده‌ام و خدمت شما سلام و خسته نباشید می‌گویم.

او ادامه داد: امروز ما در یک مقطع بسیار حساس و تاریخی قرار گرفته‌ایم سرنوشت خودمان را در جمعه آینده می‌خواهیم تعیین کنیم و راهی که در سال ۹۲ انتخاب کرده‌ایم و برگزیده‌ایم و اقلیتی در مقابل آن ایستاده‌اند را انتخاب می‌کنیم. امروز همان اقلیت از تحول بیشتر و ادامه این شرایط نگران هستند.

روحانی تاکید کرد: هر روز بانوان و زنان ما به صحنه آمده‌اند کار را تمام کرده‌اند. در زمان انقلاب وقتی پیروز شدیم که زنان به خیابان‌ها آمدند. اگر امروز در انتخابات زنان به صحنه بیایند ما پیروز می‌شویم. همه ما تنها یک وظیفه داریم و آن دعوت از همه افراد برای حضور به پای صندوق‌های آرا است و اگر همه به پای صندوق بیایند ما پیروز می‌شویم. ملت ایران واقعیات را لمس می‌کنند. مردم ما تحت تاثیر شعارهای فریبنده قرار نمی‌گیرند.

او خاطرنشان کرد: من از همه مردم ایران می‌خواهم تا برنامه‌ها و کارنامه ها را یکبار دیگر مرور کنند. کارنامه چهار ساله دولت یازهم و کارنامه‌های ۳۸ ساله کسان دیگری که در دستگاه‌های دیگر بوده‌اند. آنها بگویند که در ۳۸ سال گذشته چکار کرده‌اند؟ کارنامه ما در چهار سال روشن است. کارنامه کسانی هم که ۱۲ سال در یک منصب بوده اند، روشن است.

این نامزد انتخابات افزود: شما توصیه‌تان در سال اول دولت یازدهم این بود که ۱۶ آذر را آزاد نگذاریم. شما همیشه به دانشگاه به عنوان تهدید نگاه کرده‌اید. شما می‌خواستید جوانان ما در حصر و محاصره و انزوا باشند. شما همان حرف‌‌هایی که در جلسات خصوصی زدید لطفا به مردم هم آشکارا بگویید. شما مگر هر روز فشار نیاورید که فضای مجازی بسته شود.  شما مگر هر روز فشار نیاورید که اشتغال زنان باید متوقف شود.

روحانی تاکید کرد: شما برگردید به بخشنامه‌های جنسیتی خودتان نگاه کنید. شما به احکامی که صادر کرده‌اید نگاه کنید. کارنامه ما روشن است. ما تبعیض جنسیتی را نمی پذیریم. ما ظلم جنسیتی را نمی پذیریم. مردم ما راه خود را انتخاب کرده‌اند و از راهی که انتخاب کرده‌اند برنمی‌گردند. شعار ما روشن است. ما آزادی می خواهیم. ما آزادی اجتماعی و سیاسی می‌خواهیم. ما آزادی بیان وتفکر می‌خواهیم. ما آزادی انتخاب و تفریح برای ساعات فراغت می‌خواهیم. ما آزادی برای نوع اشتغال و شغل‌مان می‌خواهیم. ما به دنبال امنیت واقعی و جامعه امن هستیم. ما فضای امنیتی نمی‌خواهیم.او یادآور شد: ما به شما می‌گوییم ما خواهان امنیت واقعی در جامعه با وحدت و اتحاد در کل جامعه هستیم. ما جامعه چند درصدی نمی‌خواهیم. ما ایران صددرصدی هستیم. ما قانون را برای همه دستگاه‌ها می‌خواهیم. ما نهادهای استثنا شده از مالیات نمی‌خواهیم.

روحانی تاکید کرد: بعضی از مالیات نام می‌برند. مالیات برای مردم خوب است. ولی شما مالیات ندهید؟ ما آزادی رقابت در اقتصاد می‌خواهیم. شما به دنبال رونق هستید ولی به معدنی که برای شما بود و معدنچیان در آن دفن شدند، سر نزدید. ما به آن خانواده عزیزی که شوهرش در این آوارها باقی ماند و جان داد اما شجاعانه با من سخن گفت، افتخار می‌کنیم. من افتخار می‌کنم به پدری که فرزند مهندسش در این معدن مانده بود ولی برای پیشرفت ایران حرف زد.

او خاطرنشان کرد: ما به دنبال آرامش زنان و مردان هستیم. ما آرامش در خیابان را در پی اخلاق می‌خواهیم. گشت برای ما آرامش ایجاد نمی‌کند. وحدت و اتحاد ملت ایران و همزیستی مسالمت‌آمیز آرامش را می‌سازد. شما دم اشتغال می‌زنید؟ من از شما می‌پرسم که آیا اشتغال زنان را هم قبول دارید؟ اگر قبول دارید قبل از دولت یازدهم چرا یک اشتغال برای زنان درست نکردید؟

 روحانی تاکید کرد: ۸۶۰ هزار خانم را شما بیکار کردید. شما دم از اشتغال می‌زنید ولی من از شما می‌پرسم اشتغال اهل سنت و اقوام مختلف ایران را قبول دارید؟ ما افتخار می‌کنیم در یک استخدام در ماه‌های گذشته ۵۳ درصد زنان ما توانستند قبول شوند و مشغول به کار شوند. ما امروز اشتغال را در سایه فضای مجازی و فناوری ارتباطات برای زنان و مردان مهیا ساخته‌ایم. علت اینکه زنان ما نمی‌توانستند مشغول به کار شوند این بود که فضای کار ما مردانه بود. امروز ۳۲۰ نفر از مدیران شرکت‌های دانش بنیان از زنان هستند.او تاکید کرد: ما در پی پیشرفت ایران هستیم. پیشرفت ایران در سایه علم و فناوری و ارتباطات با جهان است. هیچ کشوری با انزوا نتوانسته به پیشرفت ملی دست یابد. ما در ۲۹ اردیبهشت تصمیم خودمان را یکبار دیگر اعلام می‌کنیم. یکبار در سال ۹۲ تصمیم خود را اعلام کردیم و آن اعتدال و اصلاح بود و نه افراط در جامعه. در اسفند ۹۴ تصمیم خود را یکبار دیگر درانتخابات نمایندگان اعلام کردیم و یکبار دیگر در اردیبهشت ۹۶ آن را اعلام خواهیم کرد.

روحانی گفت: همه مردم ایران به صورت یک به اضافه ۱۱ در انتخابات شرکت می‌کنند. ما ۱۲ نفره پای صندوق‌های رای خواهیم رفت. هر مرد و زنی ۱۱ نفر دیگر را پای صندوق‌های آرا دعوت کند. من تردید ندارم ما پیروز مسیر پیشرفت ایران خواهیم بود. ما اجازه نمی‌دهیم آنها که در پی حصر ایران هستند، بر ملت ایران پیروز شوند. ما نمی‌گذاریم دو مرتبه تحریم را به ایران بازگردانید. ما اجازه نمی‌دهیم یکبار دیگر فضای امنیتی را به ایران بازگردانید. دوباره ایران، دوباره اسلام، دوباره اعتدال، دوباره امید.
۱۳۹۶/۰۲/۲۴ ۱۲:۳۹
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۳ ۱۹:۰۶
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۱ ۱۹:۵۱
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۱ ۱۸:۳۰
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۱ ۱۸:۱۹
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۰ ۱۰:۳۱
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۹ ۲۰:۵۲
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۹ ۱۳:۳۰
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۸ ۱۹:۰۲
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۸ ۱۲:۲۱
 
 
کلمات کلیدی : روحانی+انتخابات ۹۶+انتخابات ریاست جمهوری+ستاد انتخاباتی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۸:۵۲:۰۸
آقای قالیباف جواب بده. با خانواده پلاسکویی ها اینطور کردید؟ یا اینکه حراست شهرداری شما برخی آتش نشان ها رو به خاطر مصحابه با رسانه ها و شکایت از کمبود امکانات احضار کرد و از کار بیکار؟

روحانی: من افتخار می کنم به خانواده هایی که عزیزانشان در معدن دفن شده بودند ولی شجاعانه در آزاد شهر با من سخن گفتند

آقای رییسی جواب بده

روحانی: خوشحال شدم عده ای از مالیات گفتند. مالیات برای مردم خوب است ولی شما ندهید؟

آقای رییسی جواب بده// آقای قالیباف جواب بده
روحانی:
شما که دم از اشتغال میزنید اشتغال زنان را قبول دارید؟
اشتغال اهل سنت را قبول دارید؟
اشتغال اقوام مختلف را قبول دارید؟
ما افتخار میکنید که در یک استخدام در ماه های گذشته که زن و مرد آزادانه در ازمون ان شرکت کردند 53 درصد سهم زنان شد.

آقای رییسی جواب بده// آقای قالیباف جواب بده
روحانی:
کارنامه چهارساله دولت_یازدهم کارنامه 38 ساله آنهایی که در دستگاه های دیگر بودند. کارنامه ما در ۴ سال روشن است. در ۱۲ سال گذشته در منصبی که داشتند چه کارنامه ای داشتند؟ (4330501) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۳۱:۵۵
مطمئن باشید پشت درای بسته حرف از این نمیزنن که چطور وزیر خلاف کار و دختر قاچاقچیشو مظلوم و بیکار معرفی کنن (4330694) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۱:۰۵:۳۴
روحانی افشا کن (4331054) (alef-1)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۱:۱۱:۱۵
نیازی نیست آقای قالیباف و آقای رییسی جواب بدهند ، من جواب میدهم
۱- آقای قالیباف همسرش شاغل است، آقای رییسی همسرش شاغل است و استاد ، دانشگاه است، جناب آقای روحانی شما چرا همسر مظلومت را در خانه زندانی کرده ای و از اشتغال محروم کرده ای، آیا شما به تبعیض جنسیتی معتقدی یا رییسی و قالیباف؟؟!!! آیا شما مرتکب ظلم جنسیتی شده اید ، یا رییسیو قالیباف؟؟!!! چرا دروغ می گویید ، چرا تهمت می زنید ؟! چرا شعبده بازی می کنید ؟؟!!! چرا به شعور مردم احترام نمی گذارید؟؟!!!!
۲- در دانشگاهی در کلاس درس بین دختران و پسران دیوار چوبی کشیدند که میرحسین موسوی نخست وزیر بود و وزیر آموزش عالی همین جناب آقای فرهادی وزیر کنونی دولت جناب روحانی بود، رهبر معظم انقلاب این عمل طالبانی شما را به امام گزارش داشت و جلوی دیوارکشی توسط همفکران حضرتعالی گرفته شد
۳- شما آزادی بیان را برای دار و دسته و باند خودتان می خواهید، هرکس انتقاد کرد بارها او را به دادگاه کشاندید از رییس قوه قضاییه خواستید که روزنامه و رسانه های منتقد را ببندند، بودجه صدا و سیما کم کردید و تحت فشار قرار دادید که صدا و سیما در اختیار شما باشد
۴- به دستور فرماندار شما سال گذشته معدنچیان یورت و همسران آنها را با باتوم کتک زدند ، این سخن کارگری بود که در بازدید شما از معدن یورت گفت، چرا روزنامه های زنجیره ای این را پخش نکردند ، چرا جناب روحانی این فرماندار ظالم را برکنار نکردی؟؟؟!!!
۵- جناب روحانی شما هم اکنون ماهیت خود را شفاف کردید، شما از نظر ملت ایران یک آدم تند افراطی خشن پرخاشگری هستید که دروغ می گویید تهمت می زنید ، اخلاق را کنار گذاشته اید رقیب هراسی می کنید. برای اینکه صندلی ریاست جمهوری را حفظ کنید
۶- اگر منظور شما از برابری جنسیتی اشاره به پذیرش مخفیانه و غیر قانونی سند ۲۰۳۰ است، مقصور از برابری جنسیتی در این
سند عدالت بین زن و مرد نیست، مقصود تجویز همجنسگرایی است !!!!!!!
۷- با عدد ۱۱ نفر دیگر معلوم می شود روحانی برای پیروزی نیاز به ۱۲ برابر رای فعلیش دارد یعنی اگر برای رییس جمهور شدن نیاز به ۱۸ میلیون رای داشته باشد باید ۱۱برابر دیگر به آن اضافه شود تا بتواند رییس جمهور شود

ملت بیدار و هشیار و فهیم ایران برای شناخت روحانی ۴سال تجربه تلخ دارند رفتارهای کنونی روحانی فقط کام مردم را تلخ تر می کند. (4331074) (alef-1)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۱:۳۵:۰۲
مردم نمی پذیرند یک راننده عصبانی پشت فرمن بنشیند ، چگونه اجازه می دهند آدمی عصبانی مانند روحانی زمام امور مملکت را به دست بگیرد ؟؟؟!!! (4331158) (alef-1)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۰۲:۱۱:۲۹
اتهام زدن به کسی که جرمش ثابت نشده گناهه (4331781) (alef-13)
 
رفیقی
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۰۸:۴۰:۲۰
من شخصا به روحانی رای میدهم
چون دوست ندارم که سیل عظیم تحریمها و قطعنامه ها
دوباره به سوی ایران و ایرانی گسیل شود
اونهایی که گمرکات و بنادر و تجارت اقتصاد ایران دستشان است
با دلار 5555 تومنی هم همچنتان زندگی میکنن و باکی ندارن که ایران
کره شمالی شود
اما منه ایران عادی
نمیخام
بلکه صلح و دوستی و سفر گردشگران خارجی به ایران را دوستدارم (4332220) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۰۵:۴۷:۵۵
بازرس های دولتی کجا بودند که جلوی تخلفات معدن را بگیرند؟ (4331887) (alef-13)
 
Netherlands
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۰۷:۵۲:۱۹
دختر وزیر قاچاق نکرده؟ جهانگیری هم گفت دولت مظلوم نه دختر وزیر... اینا که مستقیم پخش شد از تلویزیون و ویدیوش پر ببین بقیه واقعیت ها رو چه شکلی تغییر میدید (4332067) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۰۸:۲۴:۳۳
در همه جای دنیا و حتی خود ایران مرسوم و رایج هست که کسی که قسمتی از سهم مالیات بر درآمدش رو در مسیری که خودش تشخیص بده بتونه خرج کنه. به عنوان مثال خیرین مدرسه ساز بواسطه کمک مالی که در ساخت و یا توسعه مدارس دارند می تونن از معافیت مالیاتی بهره مند شوند. این صحبتهایی که در مورد تولیت آستان از سوی اقای روحانی مطرح شد اخلاقی و منصفانه نیست ایشون خودشون بهتر از هر کسی می دونن که آستان قدس رضوی منشا کمک به نیازمندان بوده و هست ولی الان داره در این خصوص سیاه نمایی میشه .
اوائل دولت کلید طرحی مطرح بود که مورد تایید همه کارشناسان مالیاتی هست و عین این طرح در اکثر کشورهایی که از سیستم مالیاتی شفافی بهره مند هستند در حال اجرا هست و اون مالیات بر مجموع درامد هست بواسطه کنترل حسابهای بانکی افراد همین اقا گفت ما نباید به حساب شخصی افراد سرکشی کنیم در حالی که این وظیفه دولتها هست که بدونن افراد از چه راهی کسب درامد می کنن به عنوان مثال وقتی فرد مظلومی قاچاق پوشاک انجام میده و درامد سرشاری کسب میکنه با استفاده از کارت بازرگانی افراد دیگه سودش رو به حساب بانکی خودش واریز میکنه این سیستم که تو دنیا انجام شده برای جلوگیری از کسب درامد قاچاقچی ها هست بهتر هست سیاه نمایی نکنیم
برای مالیات در بسیاری از کشورهای پیشرفته شما حتی به ازا هزینه هائی که برای تفریح و یا تحصیل فرزندانتون انجام میدید با ارائه رسید از پرداخت مالیات معاف میشید (4332161) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۰۸:۵۱:۲۸
کمک به نیازمندان راهکار خودشو داره.دراین مورد خاص باید شفاف باشه (4332257) (alef-3)
 
United Kingdom
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۰:۲۰:۰۳
منم از فردا مالیات نمیدم کار خیر میکنم
یه خواروبار فروشی داریم هفته ای شب جمعه یه بسته خرما خیرات میکنم (4332490) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۰۹:۱۷:۰۱
شما که اینقدر عالمی بفرما ببینیم با پولهایی که آقای رئیسی میفرمان به فقرا خانه درست شده به کدام فقیر درست شده ما خودمون یکی رو میشناسیم که واقعا اوضاش خرابه و زن سرپرست خانوادس هرجایی نمیتونه کار کنه و با دوتا بچه هیچ کسم بهش خونه اجاره نمیده چون جون و زیباست رفتیم کمیته امداد واسش خونه بدن گفتن خودتون پول رو باید جمع کنین بیارین ما فقط یه درد ناچیز میتونیم بدیم اون زن با دو تا بچه هنوز بی خانمانه چون محله هم فقیرن و نمیتونن پول جور کنن پس این کمکها به کیه
فریاد میزنم مجلس چرا قانونی تصویب نیمکنه زنان کارگر سرپرست خانواده حق عائله مندی بگیرن یا زنانی که بیش از سه سال تو یه جا کارکردن و حسن شهرت دارن و اخلاق کاری دارن اینها رو قراردادی و ثابتشون کنن تا دقدقه کار و معاش نداشته باشند تو ادارات و جاهای مختلف میبینیم طرف رو کارمند شرکتی استخدام کردن کار هفت نفر رو ازش مییکشن پول یه نفرو نمیدن این انسانیته و.....
کجاست این آقای رییسی چرا نمیگه با اینهمه درامد هزینه کل این زنها رو ما میدیم آقا این خانمها رو ثابت کنین و بهشون حقوق درست و حسابی بدین اینها مشکل معاش دارن و...
شعار دادن حرفل زدن اسونه ولی کار خیر و خوب کردن سخته امکانات تو دست شماست ما چند تازن سرپرست خانواده داریم با بچه های مریض کی میخواد به درد اینها برسه کی ؟؟؟؟؟؟؟؟// (4332322) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۳۵:۱۳
این نوع صحبت کردن و دو قطبی سازی ، فقط به درد تیتر ۱ روزنامه های زنجیری می خورد. مردم مشکل معیشت دارند. (4330704) (alef-13)
 
مصطفی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۰:۰۴:۲۲
از زنجیری گفتنت مشخصه چقدر دلت برای معیشت مردم سوخته (4330843) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۲:۱۸:۴۸
مردم سالهاست مشکل معیشت دارن اخوی! (4331292) (alef-13)
 
الف ر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۲:۳۶:۵۸
كسي كه روزنا مه هاي كه داراي مجوز هستند با حرفاي غير اخلاقي و تهمت نام ميبرد اين آدم دلش بامردم نيست (4331339) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۰۷:۲۳:۳۳
نه پس شعارهای توخالی بزک کرده درد مردم خوب میکنه این شعار ها در عمل خانه خراب کن هستند (4332001) (alef-13)
 
ناشناس2
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۳:۰۸:۳۹
یه روزای دلار 7 تومن بود الان 3800 تومنه الان یادت افتاده مردم مشکل معیشت دارن؟؟؟ (4333314) (alef-13)
 
علینراد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۳۷:۵۶
حسن واست دلواپسم (4330720) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۲:۱۹:۲۷
دلواپسا دوباره دارن دست به کار میشن (4331294) (alef-13)
 
فکر مختار
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۴۴:۲۵
کاشکی میتونستم مانند مختار وارد معرکه بشوم و همه دروغگویان متقلب را از دم تیغ بگذرونم (4330755) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۰۰:۳۳:۱۱
یه عده آدم احساسی و در رویا زندگی کن ... نترسید همفکران شما فعلا برای انتخابات ریاست جمهوری پا پیش گذاشته اند.... (4331648) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۴۹:۰۶
اینقدر حرص نخور آقای رییسی جواب داده

این عدم مالیات دهی بر اساس حکم امام و همچنین ادامه ان بر اساس استفتا از مقام معظم رهبری بوده است

فعلا ما به شدت نگران دولت و وزیر واردات چی اش هستیم که میره با کارت بازرگانی یک شرکت دیگه تخلف میکنه و تو حالی که اکثر شرکت ها و کارخانجات تعطیلند پوشاک ایتالیایی وارد میکنه (4330783) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۲:۲۷:۳۶
جواب ایشون که خیلی قانع کننده بود !!!! (4331308) (alef-13)
 
عباس
United States
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۰۰:۲۱:۰۶
عجب جوابي داده همه قانع شديم ، (4331621) (alef-13)
 
Netherlands
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۰۷:۵۳:۲۸
جواب داده ولی مالیات بر در امد رو هنوز نمیده... (4332075) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۰۸:۲۶:۵۷
اره . بعد قالیباف میره می خره!!!!!!! (4332173) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۰۸:۵۶:۵۳
دوست عزیز اصلاً می دانید مالیات چیست ؟ و به چه منظور وصول می شود ؟ و کسی که به هر دلیل مالیات نمی دهد افرادی که مالیات می دهند توانایی رقابت با آنرا ندارند ؟ دوست من مقداری تفکر لطفاً (4332272) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۴۹:۱۹
درمورد پلاسکو طبق قانون قصور از وزارت کار و بیمه می باشد.
در آزاد شهر طی این 4 سال چرا پیگیر حقوق مردم نبود حتی روحانی جرات پیاده شدن از ماشین را نداشت
مالیات آستان قدس طبق نامه امام معاف شده است
اشتغال تمام ایرانیان مورد قبول همگان است
حالا شما جواب بده:
چه کسی پیگیر دیوارکشی بین پسر و دختر بود که با مخالفت شدید آقای خامنه ای در سال 63 مواجه شد جز آقای محمد علی نجفی و فرهادی که هردو از سوی روحانی بعنوان وزیر علوم معرفی شدند؟
مدرک چه کسی تقلبی است ؟ روحانی یا دیگران؟
با برجام چه تحفه ای تحویل گرفتیم ؟ (4330787) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۵۵:۱۳
چرا چشمتان را بر حقایق بسته اید و کورکورانه از دولت رکود و بیکاری حمایت میکنید ؟!

1) اتفاقا یکی از حرفهایی آن معترض معدن کار در معدن خطاب به روحانی این بود که چرا برای اتش نشان ها و تشییع جنازه آنها در تهران سنگ تمام گذاشتند اما برای ما هیچی !
راستی روحانی که برای حادثه پلاسکو کمیته حقیقت یاب تشکیل داد ، چرا برای حادثه معدن کمیته حقیقت یاب تشکیل نمی دهد ؟!!!

2) درباره دروغ مالیات ندادن استان قدس هم شما شاید ندانید ولی روحانی حتما میداند ولی حرص قدرت او را به دروغگویی انداخته ! رئیسی هم جواب داده ، معافیت آستان قدس از اوایل انقلاب و با حکم شرعی امام(ره) بوده به این دلیل که تمام اموال آستان قدرس یا وقف است یا نذر ... بعد از روی کار آمدن رئیسی ایشان در نامه ای به رهبری مجددا کسب تکلیف میکند که رهبری میگوید طبق نظر امام(ره) عمل شود با این تفاوت که مالیات بر ارزش افزوده و مالیات های تکلیفی داده شود که آستان قدس از آن موقع دارد پرداخت میکند .

3) حرف هایی هم که درباره اشتغال زنان و اقوام و... میزند برای تحریک و جمع کردن رای است ... همه میفهمند .

4) اگر دولت کارنامه داشت این دروغ ها و سیاسی بازی ها را در نمی آورد کارنامه اش را برای مردم میگفت ... (4330807) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۰:۲۱:۳۱
چرا حرف الکی میزنید؟
وقفیات آستان قدس در برابر حجم عملیات بنگاه های اقتصادیش هیچه.
مالیات بر ارزش افزوده و مالیات تکلیفی میدن؟
لطفا یک برگ سند. (4330919) (alef-13)
 
ا . ر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۰۹:۱۹:۴۸
مطمئن هستيد كه تمام تمام اموال ، شركت ها و ساختار تو در توي اقتصادي آستان وقف و نذر هست ... لطفا جهت رضايت امام رضاي مظلوم و عزيز كه به نامش خيلي كارها ميشه ، تمام اين اموال ، شركت ها و زيرمجموعه ها رو به مردم واگذار كنيد(بخش واقعا واقعا خصوصي) و اينهمه به خودتون زحمت ندين .بذاريد يه كم بار اين جور مسئوليت ها روي دوش مردم سنگيني كنه نه شما . ازشون ماليات هم بگيرين . ماليات دقيق هم بگيرين . براي جلوگيري از فساد هم بهتره . (4332337) (alef-13)
 
حسين
Spain
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۴:۰۰:۱۰
دوست عزيز اگر حرف شما رو صحيح و مبنا قرار دهيم ميشه بفرماييد ماليات تكليفي چيه و به چخه چيزهايي تعلق ميگيره و اينكه با فرض درست بودن ادعاي شما تا بحال چقدر ماليات پرداخت كرده اند؟؟؟ (4333475) (alef-3)
 
مرتضی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۰:۰۹:۰۶
وعده های توخالی و انجام نشده به صاحب مغازه های پلاسکو چه شد؟ روحانی جواب بده،
روحانی چرا به سید حسن خمینی گیر نمیدهی که مالیات بدهد، چرا 3 سال از دولتتان به مرحوم طبسی گیر ندادید مالیات بدهد، مالیات خوب است اما این سخن شما دلسوزی برای گرفتن مالیات نیست فقط فقط برای تخریب حریفی است که از قضا مالیات هم میدهد
روحانی پاسخ بده؟
خوبه همسر رئیسی استاد دانشگاه است، شما بگو برای اشتغال زنان چه کرده اید؟ شما بگو برای اشتغال اهل سنت چه کرده ایید؟
برای جبران هیچ خود به دیگران تهمت نزنید
روحانی پاسخ بده؟
کارنامه شما با قرار داد های محرمانه که بسته ایید (مذاکرات محرمانه، قرار داد نفتی محرمانه، قرار داد ننگین 2030 محرمانه و قس علی هذا)
روحانی این همه محرمانه برای چیست پاسخ دهید؟ (4330863) (alef-13)
 
پوریا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۰۶:۵۸:۳۰
داداش تو اول جواب بده دکل گمشده کجاست؟!!!!!!!!!!!!! تو اگه تونستی جواب بدی اونم جواب میده (4331946) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۵:۰۱:۳۷
دست پسر وزیر ارشاد لندن نشین دولت اصلاحاته

چشاتو باز کن می بینی (4333712) (alef-13)
 
نه به روحانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۰۸:۲۸:۳۶
دولت بیاد بدهی هاش به آستان قدس رو پرداخت کنه بعد دنبال گرفتن مالیات باشه... (4332179) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۱:۰۳:۰۰
روحانی باید زودتر اینها را میگفت
ولی الان هم دیر نشده
رای ما روحانی (4331048) (alef-1)
 
ساسان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۳:۱۶:۳۲
پروپاگاندا
این حرفها چیه ، با شلوغ بازی که کسی به شما رای نمیده آقای روحانی ، تدبیر و امید معنی اش این شد؟
اگر کارنامه 4 ساله شما روشن و کف شما پره ، دیگه نگران چی هستید ؟ مطمئن باشید که با آراء خیلی بیشتر از چهار سال پیش توفیق خدمتگذاری به این مردم شریف و نجیب را خواهید یافت ،
اما اگر از مهمترین رقیب خود ، یعنی عملکرد 4 ساله تان می ترسید ، دیگر از دست هیچ کس کاری بر نمی آید ، بیخود به ضمیر سوم شخص موهوم بد و بیراه نثار نکنید که دردی از شما دوا نخواهد کرد ،
اما این نوع کلام نشان از انقلابی در درون شماست که نه ربطی به رقبای شما دارد و نه به مردم ،
من به کسی رای میدهم که برای خدمت به مردم آمده و از آرامش و طمأنینه قلبی برخوردار است و اگر احیانا و بنا به هر دلیل رای هم نیاورد ، ابتدا سجده شکر به جا آورده و به خدمت به خلق خدا در همان سنگر قبلی میپردازد .
از تصویر سازی موهوم پروپاگاندای غرب و لیبرال مسلکان نهراسید ، اگر قرار بود جنگی اتفاق بیافتد در زمان بوش پسر و ابتدای دولت احمدی نژاد که پرونده هسته ای به شورای امنیت رفت ، اتفاق میافتاد ، یک ضرب المثل هست که میگوید « از سگی که پارس میکند نترسید» (4331455) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۲:۴۱:۱۱
بعد اگه رای داد، ساسان شما رو چی صدا کنیم؟؟؟؟ (4333211) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۳:۳۵:۲۹
بله هر دو اشتغال زنان را قبول دارند همانطور که همین الان همسرانشان مشغول کار هستند (4331517) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۲:۴۱:۴۷
برای خودشون نه، برای مردم قبول داشته باشند بجای خانه نشینی (4333214) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۰۶:۴۴:۲۹
بفرض راستی در اظهارات رئیس حمهور لطفا بگویند چرا وزارت صنعت تحت امر اایشان برای نظارت و اعمال مقررات حاکمیتی در امر سلامت معدن اقدام نکرده بوده است:
شعار و انحراف افکار توسط دوم شخص کشور !!!! (4331919) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۰۶:۵۸:۲۸
پروفسور... پاسخ درغگویی چیه؟!!!
کدوم عملکرد رونش.. چرا از عقلت استفاده نمیکنی... دولتی که همه چیزش را محرمانه کرده کارنامه اش روشن است؟!!!
چرا بدون فکر هر دروغی را باور میکنی؟!!!!!
همین جهالت است که باعث شده یک عده اشرافی بی درد بر گرده مردم سوار شوند و خونشان را بمکند (4331945) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۲:۴۲:۱۷
تا 30 اردیبهشت صبر میکنیم (4333218) (alef-13)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۰۷:۰۴:۰۶
جه خبر از حسین فریدون روحانی جواب بده؟چه خبر از دانیال زاده روحانی جوابب ده؟ چه خبر از سرخه ای روحانی جواب بده؟چه خبر از بیکاری روحانی جواب بده؟چه خبر از امار فقر طلاق فساد روحانی جواب بده ؟چه خبر از بوجود اوردن التهاب در جامعه برای دوتا رای روحانی جواب بده؟ چه خبر از دروس که در انگلیس یاد میدهند روحانی جواب بده؟چرا بعضیها مورد حمایت و لطف ان بر ابیها هستند روحانی جواب بده ؟هر چند اینجا جواب ندی ان دنیا باید جواب داده شود (4331961) (alef-13)
 
یادآوری به جوانان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۲:۴۵:۲۳
محمد آقا، رئیس جمهوری که با تخفیف بجای استیضاح مورد سئوال مجلس قرار گرفت و با توبیخ رئیس مجلس از مجلس خارج شد، رئیس جمهور قبلی بود، اشتباه گرفتید. یادتون اومد؟ (4333230) (alef-13)
 
میرزا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۰۷:۰۸:۴۸
آقای روحانی
شما کاش میومدی میگفتی چیکار کردی تا اینکه ملت رو از دیگران بترسونی. (4331971) (alef-13)
 
ناصر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۱:۴۸:۵۲
سلام / من نمیگم روحانی کار مفید نداشته / ولی تو رو خدا با فکر کردن رای بدید /
چرا هر کسی تو این مملکت برای رسیدن به قدرت هر کاری میکنه/ چرا دارن مردم و دو قطبی میکنن ؟
درسته تحت فشاریم و بیکاری و عدم وجود رفاه داره مردم ما رو اذیت میکنه ولی نباید مردم و با هم روبه رو کنیم/ مشکلات کلان مدیریتی زیاده درست ولی ما خودمون تو کارمون و مدیریت زندگیمون و درست کار کردن و کار درست کردن مشکل نداریم ؟
یک طوری شده هر جا میریم فکر میکنیم میخوان سرمون وکلاه بزارن البته همه جا این طوری نیست ها /
بهتره اگه میخوایم یک کشور ایده ال با رفاه داشته باشیم از خودمون شروع کنیم /
بتونیم ببخشیم
بتونیم انصاف داشته باشیم
بتونیم غیبت نکنیم
بتونیم کار دیگران و خراب نکنیم
بتونیم همون چیزی که برای خودمون میخوایم رو برای همه بخوایم
بتونیم حال اون کسی که جلوی بچه هاش سرش پایین رو درک کنیم.
راستش من خودم بیکارم و مسافرکشی میکنم و داداشم هم بیکاره و پدرم سرطان داره / کرایه خونه داریم و خرج زندگی / ولی امید داریم و یک خانواده ی خوب که با هم داریم زندگی میکنیم و همه با هم مشکلات و کنار میزاریم پس قدر چیز هایی که دارید و بدونید و چیزهایی که ندارید و میخواید داشته یاشید وبدست بیارید.
ببخشید با حرفام اذیتتون کردم . (4332909) (alef-13)
 
خداوکیلی به روحانی رای دادم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۸:۵۲:۲۳
بنده جنگِ ویرانگر را به روحانی ترجیح میدهم . (4330503) (alef-13)
 
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۳۷:۴۱
کاندیداهاتون هم همینطور! (4330718) (alef-13)
 
کبیری / یکی از حاضرین امروز در ورزشگاه شهید شیرودی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۴۱:۴۴
بنده نیز ، مادر بمب ها رو به روحانی ترجیح میدهم (4330741) (alef-13)
 
Switzerland
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۴۳:۳۵
نظر شما رو برای جنگ نپرسیدن که مقایسه کردی. (4330750) (alef-13)
 
کبیری / کارمند اجبار شده جهت حضور در مراسم امروز ورزشگاه شهید شیرودی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۵۴:۳۱
آخه روحانی داره مردم رو از جنگ احتمالی میترسونه
داره غیر مستقیم میگه : مردم ! اگه به من رای ندید جنگ میشه !
خوب بشه
هر کاری تو و صفدر و فریدون توی جنگ کردی ما هم همون کار رو میکنیم !

اینکه ترس نداره (4330803) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۲:۵۴:۱۴
پس این مطلب را در سایت الف بخوان
معاون سیاسی سپاه: نشان دادن شهر زیرزمینی موشکی با هدف جلوگیری از جنگ بود (4331396) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۰۸:۲۷:۲۰
دروغ ممنوع (4332174) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۰:۱۸:۴۲
ولی من از شما راجع به پیشرفت و آرامش میپرسم ؟
لطفا بدون تعصب کمی تامل کنید:
برای رسیدن به پیشرفت و آرامش
تخصص و تعهد کدام موثر ترند؟
راه راستی آزمایی تخصص و تعهد مدعیان چیست؟ (4330900) (alef-13)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۴۹:۰۳
هيچ جنگي در ميان نيست اما چيزي كه دشمن را به طمع مي اندازد وادادگي و دلباختگي دولتمردان فعلي به استكبار جهاني است كه بجاي توكل به خداوند و اعتماد به ملت غيور ايران گوش به فرمان شياطين امريكايي صهيونيستي شده اند مگر اين طايفه دروغگو در سال 84 ملت را از احمدي نژاد نمي ترساندند مگر نمي گفتند احمدي نژاد جنگ درست ميكند و ديوار بين پياده روها ميكشد بورس را قمار ميداند چرا جنگي نشدچرا بورس رونق داشت چون دشمن از ملتي كه حامي دولت باشد و دولتي كه منافع مردمش را بر همه چيز ترجيح دهد واهمه دارد (4330782) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۰۱:۲۲:۳۷
سلام
آ ره یادم هست. شب نامه چاپ کردند، که اگه احمدی بیاد ،دیوار می کشه
واقعا ۳۸سال دولت. دست اصول گرها بوده!
خاتمی
هاشمی
موسوی
اصول گرا بودند؟! (4331712) (alef-13)
 
Switzerland
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۰:۱۹:۱۳
شما جنگ رو به همه چیز ترجیح میدین!!! (4330906) (alef-13)
 
Moldova, Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۱:۰۷:۱۰
ما هم از همین می ترسیم.. چون شماها رو می شناسیم (4331059) (alef-1)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۱:۲۲:۲۳
بزرگوار یکبار کامنت گذاشتی ما هم عرض کردیم به روحانی دیگه رای نده دیگه چرا هر بار میفرمایید که به روحانی رای دادم و هی تکرار میفرمایید؟ نیاز به تکرار نداره چند روز دیگه وضعیت مشخص میشه
کامنت مفید بذارید (4331115) (alef-1)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۲:۵۰:۱۷
نظر شماهم محترم...ولی مادیگر تحمل جنگ نداریم (4331388) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۱:۴۳:۳۹
هيچ كس تحمل جنگ را نداره مگر ما جنگ طلب هستيم امام تكليف را همان زمان روشن كرد اما اگر قرار باشد كسي به ما تعدي كند دهانش را خرد ميكنيم . اين هيچ ربطي به اين ندارد كه بايد قدرتمند باشيم تا كسي جسارت تهديد نداشته باشد. (4332874) (alef-13)
 
رحيمي ٤٢٧
United States
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۰۰:۲۱:۴۱
برو سوريه (4331624) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۰۷:۲۷:۰۵
چون به نفعتونه کاسبیه خوبی داره براتون (4332011) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۸:۵۲:۵۴
حس میکنم روحانی را بیش از 4 سال پیش دوست دارم. رای ما روحانی (4330505) (alef-13)
 
جسمانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۰:۰۴:۰۹
حس میکنم روحانی رو کمتر از 4 ساعت پیش دوس دارم . رای من جهانگیری (4330842) (alef-13)
 
عرفان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۳:۳۴:۱۰
جو گرفتت با اين مصاحبه؟! (4331508) (alef-13)
 
جوالدوز
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۰۵:۳۱:۲۲
زياد احساساتي نشو، اين احساسات جواني زودگذر كار دست آدم ميده ! (4331879) (alef-13)
 
رضا رمضی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۸:۵۵:۰۵
شب انتخابات دوباره یادِ آزادی افتادی ؟!!!!!
مگه 4 سال پیش قول نداده بودی ماجرای حصر آقایون رو پیگیری کنی ؟!
وعده هات همش تو خالی بود (4330512) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۳۸:۳۵
مگه به او محال دادند
همش در حال تخریب دولت بودند (4330724) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۵۰:۵۵
برای واردات چی ها حساب مجال داشت
برای صندوق فرهنگیان مجال داشت
برای حقوق های نجومی مجال داشت
برای ذخایر انقلاب مجال داشت
برای زنگنه و نعمت زاده و ترکان و قاضی زاده هاشمی مجال داشت
برای واردات بی رویه و تعطیل شدن کارخانه ها مجال داشت
برای دختر وزیر مظلوم مجال داشت

اما برای مردم و مشکلات مردم مجال نداشت!!!!!! (4330791) (alef-13)
 
پوریا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۰۷:۰۰:۰۴
مشکل مردم دلار 3500 شد کجا بودی؟ (4331951) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۵۶:۲۸
محال نه !
مجال
ربنای شجریان رو چی ؟
لابد بهش مجال ندادن تا ربنای شجریان رو هم پخش کنه ؟!!!
اگه میخواس ؛ میتونس
ناسلامتی رئیس جمهور بودا (4330810) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۰۷:۴۸:۴۰
ربنای شجریان صدا و سیما پخش نمیکنه (4332058) (alef-13)
 
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۰۸:۲۵:۲۲
بازم بهش مجال نمیدن بیایید به کسی غیر روحانی رای دهیم که بهش مجال بدن (4332167) (alef-13)
 
Ali
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۵۷:۴۳
بله دقیقا همین 4 سال کافی بود ! 4 سال سیاهی بهتر از 8 سال ! (4330818) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۰:۲۱:۰۰
روحانی حداقل فضا رو خیلی بازتر کرد! ندیدی چجوری معدنچیان به روحانی اعتراض شدید میکردن؟ (4330917) (alef-13)
 
Moldova, Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۱:۰۸:۵۶
دوست عزیز ایشون در کار قوه قضاییه نمی تونه دخالت کنه.. این مطالبه رو از رییس قوه قضاییه داشته باشید نه مجریه (4331066) (alef-1)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۸:۵۶:۳۳
ملت نمی گذارد آن 8 سال سیاه دوباره تکرار شود. (4330517) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۴۳:۱۸
روحانی با لیست اموالش در مناظره روز جمعه شرکت کند . (4330749) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۱:۵۸:۲۸
چه ربطی داشت (4331232) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۳:۱۵:۰۵
آقای رییسی هم پست های نیکزاد و جلیلی رو شفاف بگه (4331448) (alef-13)
 
Italy
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۰۸:۵۵:۵۸
لیست اموال وسط مناظره؟ برای وقتگیری که قالیباف میخواد؟ قالیباف باید قبل از مناظره لیست اموالش رو منتشر کنه! (4332269) (alef-3)
 
United States
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۲۱:۲۸:۳۶
لیست اموال وسط مناظره؟ چرا آقای قالیباف قبل از مناظره منتشر نمیکنه؟ چون میخواد دوباره مناظره رو به بحثهای انحرافی بکشونه و وقت بگیره تا به حرفهای مهم پرداخته نشه؟ (4335638) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۱:۳۸:۵۸
ااتفاقا" آن هشت سال سياه و اين چهار سال سياهتر نبايد تكرار شود (4332856) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۸:۵۷:۰۹
نظام سرمایه داری همیشه ادعا دارد همه ازاد هستند حتی در تفریح اوقات فراغت
اقای روحانی هم این ادعا را دارد
اما در عمل طبقه ضعیف اصلا توان انا را ندارند
برای مثال شما در ورزش اوقات فراغت ازاد هستید اما برای مکان ورزش باید پول پرداخت کنید!!!!
برای انتخاب شغل هم ازاد هستید من دوست دارم الان تاجر باشم اما مینوانم؟ خیر! بلکه باید پول کلان داشته باشم و حتما به جایی وصل باشم از این نظر همه کاندیدا ها یکی هستند ولی بقیه اقلا ادعا و فیگور ازادی افسارگسیخته نمیگیرند (4330521) (alef-13)
 
Switzerland
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۴۶:۲۸
طبقه ظعیف یک شبه به این حال و روز نیافتاده.
اقتصاد مملکت و مردم داشتن با سرعت به سمت پرتگاه فلاکت میرفتن که دولت روحانی ترمز را کشید و حالا در مسیر قرارش دادن. اوضای نابسامان امروز حاصل هشت سال از دست دادن موقعیت و فرصت سوزی هست. (4330764) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۰۲:۳۳:۴۱
این مسیر فقط ادعاست
و کشورمان برای اثبات این اشتباه ها مرتب تاوان میدهد (4331805) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۸:۵۷:۱۹
با این سخنرانی هایی که شما داری میکنی اقای روحانی... دنبال هرچی هستی بجز ارامش در خیابان ها.

البته بعضی از کاندیدا های دیگه هم همینطور هستن. (4330523) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۳۹:۴۲
دوست عزیر چاره ای نیست
ایشان باید بی تفاوت ها را وارد صحنه کنه
در غیر این صورت فاجعه با انانتخاب رئیسی اتفاق خواهد افتاد (4330732) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۵۳:۵۵
فاجعه انتخاب دوباره روحانیه
روحانی میگه آزادی و دوقطبی سازی کاذب میکنه که دست خالیش و فساد و بی الاقی دولتش رو نشه (4330799) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۱:۵۹:۳۴
نمیفهمید که با انتخاب رئیسی چه بر سر ملت خوهید آورد
درود بر روحانی (4331235) (alef-13)
 
مرتضی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۰:۱۲:۳۳
اگر رئیسی انتخاب مردم باشد چرا به انتخاب مردم توهین میکنید چرا هیچ وقت حتی در سال84 و88 رئیس جمهور و منتخب مردم قبول ندارید چرا همیشه فکر میکنید شما از مردم بهتر میفهمید
مشکل اصلاحطلبها همین است همیشه فکر میکنند عقل کل آنها هستند وبهترین آنها اگر مردم به آنها رای دادند میشوند مردم عاقل و اگه رای ندادند اصلا زیر بار رای مردم نمیروید
(نوبخت میگفت دلمون هیچ وقت با منتخب مردم صاف نشد از سال 84) (4330876) (alef-13)
 
احمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۱:۰۹:۰۲
ما می خواهیم انتخاب مردم باشد نه انتخاب آنهایی که شرکت نمی کنند برای همین می گیم مردم شرکت کنید و گرنه رئیسی با 5 ملیون رای رئیس جمهور خواهد شد؟ فهمیدی؟ (4331067) (alef-1)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۰۵:۴۶:۳۲
نتیجه انتخاب شما در ۸۴ و ۸۸ نشون داد که اصلاحطلبها راست می‌گفتند واقعا با چه رویی اینها رو میگید (4331886) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۰:۲۰:۳۲
رای بی تفاوت ها به هر کدام از اقایان نامزدها چه مفهومی دارد؟ (4330914) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۱:۳۷:۴۸
بدبخت روحاني بيچاره روحاني براي اينكه اين راي بياره به هر كاري دست مي زنه كمكش كنيد. (4332851) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۸:۵۸:۴۴
ازادي يعني حمله وزير بهداشت به فرماندار
يعني حمله وزير به خبر نگار

يعني حمله فرماندار به پليس

بد جور داغ کرده چيزي براي عرضه نداره زده خاکي

ما گول نميخوريم

اعلام اموال کانديدا ها در روز جمعه (4330529) (alef-13)
 
احمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۱:۱۱:۵۴
آزادی یعنی زندانی کردن افشاکنندگان فساد یعنی بستن سایت ها یعنی جلب روزنامه نگاران یعنی صدا و سیما هر چه دلش خواست بگه کسی نتوانه از خودش دفاع کنه. (4331078) (alef-1)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۲:۰۰:۱۲
اموال نه برنامه
شعارهای تو خالی رویسی و قالیباف امنیت ملی را به خطر انداخته (4331239) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۸:۵۹:۱۰
آقای روحانی مردم از مسائلی که مطرح کردید ترس ندارند چون اگر قرار بود این اتفاقات بیفتد زمان احمدی نژاد می افتاد.
شما اگر تمرکز خودتون رو بگذارید روی پاسخگویی در مسائل اقتصادی و دفاع منطقی از عملکرد دولت شاید رای خیلی ها رو بتونید تغییر بدهید. (4330530) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۸:۵۹:۵۲
اقای روحانی با همین فرمون برو جلو که ته دره نزدیکه (4330533) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۴۰:۲۲
تو از آمریکا چطوری دره را دیدی (4330734) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۵۷:۲۵
خودتو زدی به اون راه یا تو اون راهی کلا؟
روحانی با بداخلاقی های خودش و وزراش و فسادی که فراگیر کرده خودش دره ست. اونایی که میخوان بهش رای بدن هم جذابیتی تو خودش نمی بینن. الکی ترسوندنشون که اون نیاد ال میشه و بل میشه. اما این ترسوندنا واسه اینه که سر مردم رو گرم کنن و پشت پرده خرابکاری کنن. مملکت رو ببخشن و اموال مردم رو تاراج کنن (4330817) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۲:۰۰:۴۶
با همین فرمان رئیس جمهور آینده ما خواهی بود تا 1400 (4331241) (alef-13)
 
من
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۰۰:۳۶
ای جان.
سخن از حال ما میگویی جانا!! (4330536) (alef-13)
 
بنده خدا. اصل
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۰۰:۴۸
شما انتظار داشتید این دولت ظرف چهارسال که سه و اندی آن در تحریم بودیم. تمام خرابیهای دولت سابق را درست کند. ؟!
ما به روحانی اعتماد داریم . (4330537) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۰:۰۱:۳۶
شما دقیقا ینی کیا؟ ما مردم نباید در مقابل هم باشیم. چه قالیباف و چه روحانی دنبال قدرتن. روحانی همه چی رو میندازه گردن دولت قبل و از خرابکاری های خودش هیچچی نمیگه. قالیبافم یه جور دیگه. نظر من با جناب آقای رئیسی هست که فراجناحی عمل میکنه و بحثش اصول گرا و اصلاح طلب نیست. ایشون با مدیریت قابل دفاعی که در یک سال در آستان قدس داشته نشون داده که قادر هس تحول عظیم و رو به جلو ایجاد کنه. امیدوارم موفق باشه همونطور که استاد بزرگوارش شهیدبهشتی موفق بود (4330830) (alef-13)
 
سينا
Canada
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۳:۲۴:۰۹
ايشون به اعضاي ستادش كه نگاه كني مي بيني كه فراجناحيه!!!
تمام پايداري چي ها دوره اش كردن! حتي اصولگراي سنتي و معتدل هم قبول نداره!!! (4331477) (alef-13)
 
Australia
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۰۸:۱۰:۵۴
مديريت قابل توجه در يكسال؟ (4332117) (alef-13)
 
مرتضی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۰:۱۴:۲۸
اولا تمام تحریم ها هم چنان باقی است
دوما تقصیر خود دولت بود رفت سریع مذاکره ژنو قبول کرد آنها هم خیالشون راحت شد شروع کردند به دبه در آوردن در مذاکرات
اگه مذاکره ژنو قبول نمیکردند اونها برای جلو گیری از غنی سازی 20 درصد زودتر مذاکره به سرانجام میرساندند (4330882) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۰۱:۰۸
آقای روحانی چی چی میگی دقیقا؟؟؟ انگار چهار ساله بابای من رئیس جمهور بوده (4330539) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۰۱:۲۳
توی این 1 سال گذشته چی کار کردی برای نماینده زن رد صلاحیت شده اصفهان که حالا شب انتخابات یاد حقوق زنان افتادی ؟!!!!!!!!! (4330541) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۴۱:۰۲
چی کار میتونست بکنه
بد نیست قانون را مطالعه کنی (4330739) (alef-13)
 
Netherlands
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۴۳:۵۱
میتونید به قانون جدید مجلس که شورای نگهبان نباید بعد از رای گیری، صلاحیت افراد رو رد کنه، مراجعه کنید. (4330751) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۲:۴۳:۰۷
خوبه خودت داری میگی جدید (4331360) (alef-13)
 
سينا
Canada
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۳:۲۸:۳۶
قانون لازم نيست ! مجلس تفسير قانون انتخابات به عهده اش هست و گفت رد صلاحيت بعد از انتخابات غير قانونيه!
شوراي نگهبان مي تونسته با باطل كردن تعدادي صندوق نفرات را جابجا كنه، ولي نميخواسته نفرات بعدي را بياره!!!
هر تفسير يا قانوني هم كه بياد شوراي نگهبان رد مي كنه (4331484) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۵۲:۴۹
بابا اینها فقط برای دختر مظلـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوم وزراشون کاری می کنن به بقیه ملت و مردم و کارگران هم تا شب انتخابات هیچ کاری ندارند (4330797) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۵۴:۰۸
به نظر من روحانی داره اون ماهیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــت واقـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــعی خودش رو نشون میده

تا حالا کلی ژست ادب و احترام و مردم و آزادی میگرفت ولی الان دیگه کامل اون ماهیت اصلی خودش رو بخاطر ترس از دست دادن قدرت نشون میده (4330801) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۵۴:۴۰
ان شالله اینها همه نشانه ترس از سقوط روحانی است که این چنین مطالبی را به زبان می آورد و به هر چیز غیرواقعی و مهملی چنگ میزند (4330804) (alef-13)
 
ملك محمدي
Belgium
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۰۱:۴۱:۳۳
آقاي روحاني بدعت خطرناكي را در جامعه دارند پايه ريزي ميكنند، من فارغ از وابستگي هاي جناحي تقريبا" تمام سخنراني هاي انتخاباتي روحاني را بدقت مطالعه مي كنم، ايشان فرياد ميزنند كه اينقدر شعار ندهيد، اما خود براي رسيدن به مقصود متوسل به شعار مي شود، آقاي روحاني به مطالب و واژگاني مانند آزادي، تساوي حقوق زنان و مردان، اشتغال زنان، اخراج زنان ، تفكيك جنسيتي از طريق ديوار كشي در خيابان ها، موضوع حصر و ممنوع التصويري و سايه جنگ و دزدي ها و اختلاس و خرابكاري هاي دولت قبل اشاره مي كند، اين در حالي است كه بخوبي حساسيت و تمايل بخشي از جامعه به مطرح كردن اين مطالب را بخوبي مي داند و مخصوصا" انگشت روي اين مطالب مي گذارد تا احساسات مردم را بنفع خود برانگيزد، در حاليكه بجاي توسل به اين شيوه موذيانه بهتر است با ملاحظه جايگاه خود كه شخص دوم كشور است و از آن مهمتر لباس مقدسي كه بر تن دارد به روشي منطقي و مؤدبانه از كارنامه ٤ ساله خود دفاع نمايد، يكي ديگر از عادت هاي غلط ايشان نسبت دادن كاستي هاي دولت خود به دولت قبل مي باشد، يا اينكه روزي نيست خود را با دولت قبل مقايسه ننمايد، در هر موضوعي پاي دولت قبل را بميان مي آورد، آنقدر اين موضوع براي ايشان مهم است و بر روي انتقاد از دولت قبل و مخصوصا" شخص احمدي نژاد تأكيد مي كند كه من دارم كم كم به اين نتيجه مي رسم كه هدف ايشان از رياست جمهوري نه تنها خدمت به مردم و رفع مشكلات نبوده ، بلكه صرفا" گرفتن انتقام از احمدي نژاد آنهم به سفارش مرحوم هاشمي رفسنجاني بوده. شايد هدفش از رسيدن مجدد به رياست جمهوري اين باشد كه عقده هاي خود را بيشتر خالي نمايد، اگر خداي ناكرده چنين باشد و ايشان بخواهد اين هدف را همچنان دنبال نمايد، در آينده با اين بدعت زشت و نامبارك شاهد روزهاي سختي براي كشور خواهيم بود، زيرا روحاني همچون ٤ سال گذشته با توسل به بازي هاي سياسي و نيز دامن زدن به دعواهاي سياسي و دو قطبي كردن جامعه يقينا" از وظايف و تكاليف اصلي خود كه خدمت به مردم و رفع مشكلات و كاستي هاي كشور باز خواهد ماند، در اين خصوص زمان همه چيز را روشن خواهد كرد. والسلام (4331736) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۵۶:۵۵
آقای روحـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــانی!!!!!!!!!!!!! اگر واقعا به جای دختران مظلوم وزیرت و رییس صندوق توسعه ملی و بقیه به فکر کارگران معدن چی ها بودی الان این وضع و اتفاق نمی افتاد

تو که از بقیه انتقاد می کنی میشه بگی وزیر کار و رفاهت که موظف به نظارت بر این مساله بوده دقیقا برای این اجحاف چکار کرد؟

چرا وقتی کارگران اومدن جلوی فرمانداری با خانم هاشون جواب مدیر گماشته ی تو باتوم بود برای کارگران بیچاره!!!


حالا دلسوز کارگران شدی؟ (4330814) (alef-13)
 
ناشناس2
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۴:۱۰:۰۳
یه بارم که شده بیا یکی از این مشکلات رو ریشه یابی کن( حتی الکی) بعد بیا ببین روحانی چه میتونسته بکنه ...
مردم این سیستم رو انتخاب کردند و حالا میخوان یکی بیاد درستش کنه
انسانها در هر جایی لیاقتشان ان چیزیست که دارند نه انچه که مدعی هستند (4333507) (alef-13)
 
یک استاد دانشگاه
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۰:۰۱:۴۳
من علت این همه عصبانیت اقای روحانی را متوجه نمی شوم
آقای روحانی به جای توهین به سایر رقبا چرا کارنامه عملکرد خودش را د رحوزه های اقتصادی و زندگی مردم و کارگران و غیره ارائه نمی کند؟

این صحبت های آقای روحانی مصداق کامل توهین به مردم و شعور و فهم مردم است. (4330832) (alef-13)
 
United Kingdom
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۰:۲۵:۱۷
احتمالن شما استاد پیام نوری چیزی باشی (4332510) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۰۱:۵۷
آقای عزیز مردومو چی فرض کردی تو؟؟؟؟؟ (4330544) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۰۲:۴۲
به اعصابت مسلط باش
قدرت زیاد هم شیرین نیستا (4330548) (alef-13)
 
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۳۹:۲۲
واسه ایشون یا واسه همه؟! (4330729) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۰:۰۴:۲۹
واقعا قدرت طلب تر از ایشون تو تاریخ بعد از انقلاب داشتیم؟ ناسزاهای خودش به منتقداش، بلندگو پرت کردن وزیرش و بیشعور گفتن یک وزیر دیگه نشون میده که چقدر قدرت براشون مهمه و چقدر بی جنبه ن (4330846) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۰:۰۷:۰۰
واسه کسی که به هر قیمت ولو رقیب هراسی دنبال قدرته (4330854) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۰۳:۱۸
این حرفا اثرات کارنامه پر از خالی دولته. یه روز میگه دیوار کشی خیابان. یه روز میگه 38 سال اعدام و زندان. مردمو چی فرض کرده (4330550) (alef-13)
 
مرتضی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۰:۱۶:۵۱
جالب دیوار کشی طرح نجفی مشاور روحانی در سال 63 و 64 است (4330890) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۰۴:۲۲
یارانه من دوبار قطع شد صد بار هم قطع بشه بازم رای من روحانی. 45 تومان در ماه نمی گیرم ولی هر شب چند درصد از ارزش کل حقوقم کم نمیشه (4330552) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۰۴:۴۰
این دوره نه من نه خانوادم نه فامیلام نه دوستام دیگه هیچکس بهت رای نمیدن آقای محترم (4330553) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۴۱:۴۱
خوب نده (4330740) (alef-13)
 
الف ر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۲:۴۱:۳۹
آنهائيكه به روحاني راي دادند براي آزادي نسبي بود و حالا هم راي خواهيم داد (4331356) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۱:۲۳:۲۳
فدای سر اقای روحانی که رای نمیدی (4331119) (alef-1)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۱:۳۳:۰۱
عوضش هيچكدوم از خانواده ما دوره قبل تو انتخابات شركت نكردن و اين دوره به روحانى راى ميدن . اين به اون در (4331152) (alef-1)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۰۸:۳۵:۲۳
نه اینکه دور قبل به روحانی رای دادی دروغگو (4332199) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۰۴:۴۲
به فکر اثاث کشی از پاستور باش برادر
10 روز دیگه فرصت داری (4330554) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۲:۰۴:۵۳
تو نگرانن اسباب کشی نباش
شاید چهار سال دیگه (4331256) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۰۴:۴۹
حرف های ۲۰ سال پیش به چه درد مردم می خورد. بگو برای اشتغال چه کردی؟ (4330555) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۰۵:۰۲
جناب روحانی دقیقا خود شما وهم فکرانتان هستید که از دانشجو ودانشگاهیان فهمیده و با بصیرت می ترسید. شما قدرت طلبانی هستید که برای فریب مردم شعار ازادی میدهید....حنات دیگه رنگ نداره. (4330556) (alef-13)
 
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۳:۵۱:۰۱
اون كسي از دانشگاهيان ميترسه كه سخنراني شو تو دانشگاه تهران لغو مي كنه (4331551) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۰۵:۴۸
شما هم حرف هایی که در جلسات خصوصی با جان کری زده شد را برای مردم بگویید. (4330557) (alef-13)
 
کرمی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۰۶:۰۶
دولت سالخوردگان تریلیاردر بی درد (4330560) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۰۶:۱۰
دلم براش میسوزه دیگه کم مونده بگه اگه به من رای ندین کاندیدا همتونو به رگبار میبندن (4330561) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۰۶:۳۴
شما آقای روحانی میگید آزادی تا هرکاری دلتون میخواد در سایه شلوغ‌بازی و هیاهوی جامعه بکنید. من به شما رای نمیدم حتی اگه من رو بترسونید از عدم امکان شنیدن موسیقی و کنسرت. چون وقتی همه چیز سر جاش باشه و دزدی نباشه، وقتی من شغل داشته باشم دیگه نیازی به ترس از اون چیزی که شما ازش میترسونینم ندارم (4330563) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۰۷:۰۷
تو مناظره ی این هفته همدیگر رو نکشن (4330566) (alef-13)
 
دلواپس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۰۷:۱۳
حسن دلواپسم (4330567) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۰۷:۳۱
توی جلسات خصوصی اونها ، تو چی کار میکردی ؟ (4330568) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۰۸:۰۲
اندکی صبر رئیس جمهور عزیز. روز 29 اردیبهشت اشتباه چهار سال پیشمونو جبران میکنیم (4330570) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۴۲:۳۶
تو قطعا چهار سال پیش به جلیلی رای دادی (4330747) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۱:۵۷:۵۷
پس رای جلیلی خیلی زیادتر از این حرفا بوده (4331230) (alef-1)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۰۸:۲۸
روحانی ترسیده. کاملا مشخصه (4330572) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۰۸:۴۹
تفریح برای ساعت فراغت بخواه ؛ منتها حق تفریح اوغات فراغت !!!! بر ندار (4330573) (alef-13)
 
شیوا
United States
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۰۹:۳۰
درود بر روحانی شجاع و دلیر. (4330577) (alef-13)
 
ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۰۹:۵۹
اقای روحانی شما ازادی شغل میخواهید در حالیکه در دوره مدیریت شما افراد تحصیل کرده حاضرند مشاغل پایین ترین سطح جامعه انجام دهند و این امکان برایشان نیست.شما ازادی اوقات فراغت میخواهید در حالیکه در سال 93 به گفته میراث فرهنگی 40 میلیون نفر از مردم ایران تفریح نرفته اند. (4330581) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۱۲:۰۰
درود بر روحانی (4330593) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۱:۳۲:۲۸
درود بيتشر براي خداحافظي است پس درود بر روحاني سلام بر رئيسي (4332817) (alef-3)
 
دانشجو
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۱۳:۲۳
مطمئن باشید پشت درای بسته حرف از این نمیزنن که چطور وزیر خلاف کار و دختر قاچاقچیشو مظلوم و بیکار معرفی کنن (4330602) (alef-13)
 
امانی
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۱:۴۹:۴۶
منظور از حرفهای پشت درهای بسته، مطالب ضد مردمی و گازانبری قالیباف است. او خودش میدونه موضوع چیه،لذا سکوت کرد.همانطور که در قضیه همکاری حسن کرد میهن با ستادش سکوت و تصدیق کرد! (4331210) (alef-1)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۱۳:۲۹
وحانی داره حرف دل ما را میزنه (4330603) (alef-13)
 
ثمری
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۴۹:۴۹
حرف دل ما بیکاری جوانان تحصیلکرده است
حرف دل ما حقوق نامشروع برقرار شده برای مدیران است
حرف دل ما صفدر های دولت است
حرف دل ما مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم است
حرف دل ما کارانه های ده ها میلیونی پزشکان مراکز دولتی است که ماهانه 20 ساعت نیز بر بالین بیماران حضور ندارند
روحانی حرف دل ما را نمیزند ! روحانی از دیوار خیالی در خیابان صحبت می کند !
روحانی از کد خدا میگوید ! (4330789) (alef-13)
 
الف ر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۲:۴۵:۲۲
من تا آنجائيكه ديدم اكثر مخالفان روحاني با رانت صاحب شغل هستند نمونه اش همين تو مترو تهران است منم كه2 تا تحصيل كرده از دانشگاه دولتي بيكار دارم (4331372) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۱۳:۴۷
درود بر شرفتان برای این حرفها . امیدوارم در عمل نیز کاملا به آنها پایبند باشد. (4330608) (alef-13)
 
محمدرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۱۴:۱۴
رای من روحانی (4330612) (alef-13)
 
بهروز
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۱۴:۱۹
اقای روحانی بسه دیگه . (4330613) (alef-13)
 
China
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۱۴:۳۳
چرا فرماندارتون به خواست معدن چیان بی توجه بود؟ چرا 20>80؟ از چی ترسیدی؟ (4330614) (alef-13)
 
خادم رئیسی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۱۴:۵۱
آقای روحانی تقوا تقوا تقوا
رای ما یک کلام رئیسی والسلام (4330617) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۰:۰۴:۰۵
به قالیباف و رئیسی هم بگو (4330841) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۱:۳۰:۰۲
همه را توصيه به اخلاق مي كنيم و مومن مي پذيره ولي روحاني يه چيز ديگس (4332802) (alef-3)
 
United Kingdom
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۱۵:۰۴
خیلی جالبه! امثال آقای رئیسی اصلا درباره این موضوعات حرف نمیزنن که هیچ ظاهرشون رو جوری نشون میدن که مثلا دید بازی نسبت به هنر موسیقی و زنان و غیره دارن! در حالیکه همه میدانیم افکار ایشون چجوریه! حتی در باره این موضوعات صریح هم حرف نمیزنن! مثلا نگاهشون نسبت به گشت ارشاد چیه؟ (4330619) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۰۷:۲۴:۱۵
رييسي نه كار بلده نه سياست اين چند روز هم مشاوراننش كلي مطلب بهش ميگونند بيايد پشت تريبون بگويدانوقت ميگيد كاش حتي احمدي نژاد بود كاش قاليباف بود و روحاني كه ديگر انوقت به ديده ميگذاريم لطفا احساسي نباشيد بهوش باشيد كه ايران را به نا كجا آباد نبريم (4332003) (alef-13)
 
مهدی
United Kingdom
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۰۸:۵۳:۲۲
درباره موسیقی گفته که موسیقی هنجارمند را قبول داره ولی موسیقی هنجار شکن را نه. آخه ایشون مسلمانه و عملکردش طبق قرآن و اسلام است.
نظرش درباره زن هم معلومه، کافی درباره همسرش جستجو کنید. البته زن با مانتوی تنگ و ساپورت پوش و هفت قلم آرایش برای جلب شوهرهای زنان دیگر را قبول نداره. آخه ایشون مسلمانه و عملکردش طبق قرآن و اسلام است. (4332262) (alef-13)
 
سجاد
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۱۷:۰۸
کارنامه خالی کاملا برای همه قابل تشخیصه !! اگه کارنامه تون خوبه لطفا پاسخگو باشید و زمین و زمان نکوبید (به قول خودتون هوچی بازی نکنید) (4330629) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۱۷:۵۶
پایان غم انگیز رییسی ! رای خاکستری ها خواهند آمد ! (4330634) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۰:۰۶:۳۷
به قول امام خمینی ما مامور به تکلیف هستیم نه نتیجه. سال 92 به حرف ایشان اقتدا کردیم لذا اعتراضی نداشتیم. الانم همینطور اگر رییسی یا قالیباف رآی نیاورد ما ضرری نکرده ایم به وظیفه الهی خود عمل کرده ایم. این شمایید که اگه کاندیدتون رای نیاره همصدا با بیگانگان دنبال فتنه انگیزی هستید (4330852) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۲:۴۱:۰۹
لابد وظيفه الهي کانديداتون هم دادن وعده سه برابر کردن يارانه است. (4331354) (alef-13)
 
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۰۸:۲۲:۵۲
همه کاندیداها از هزار تا فیلتر رد شدند و شما نباید هم از انتخاب هر کدومشون ناراحت بشی ولی برای امثال من که حتی روحانی رو هم رای میدیم رای حداقلی ماست باید هم ناراحت بشیم (4332157) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۱:۲۹:۲۰
شما به دنبال آراء سياه باشيد تكليف آراي خاكستري با توجه به عملكرد روحاني مشخصه (4332798) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۱۸:۱۱
روحانی 30 میلیونی (4330635) (alef-13)
 
ح
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۰۴:۵۳:۴۷
نه بابا ... حالا درسته که بخور بخور راه انداختن ولی فکر نکنم دیگه علنی 30 میلیون حقوق بگیره
شاید شما با اضافه کاری و حقوقی که از جای دیگه میگیره میگی...اونطوری شاید، بعید نیست (4331864) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۱:۲۸:۱۶
30 ميليون مخالف داره اين كه معلومه و آراي اين رو نشون ميده والا اينطور خودش رو به در و ديورا نمي كوبيد تا راي جمع كنه (4332790) (alef-3)
 
م.ا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۰۲:۴۷:۳۱
اشتباهاتی رای دادم ولی رایم روحانی نیست (4344396) (alef-13)
 
United Kingdom
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۱۸:۲۷
روحانی:
1- تورم رو تک رقمی کرد.
2- برجام رو به سرانجام رسوند و تحریمهای اصلی رو رفع کرد.
3- با وجود تنها 1.5 سال گذشت از تحریم نزدیک 1.5 میلیون شغل ایجاد کرد.
4- بیمه سلامت همگانی رایگان درست کرد برای همه اونهایی که بیمه نداشتند.
4- دریاچه ارومیه رو تثبیت کرد.
5- هورالعظیم رو زنده کرد.
6- با افزایش کیفیت بنزین و گازوئیل آلودگی هوا رو تا حد زیادی کاهش داد.
7- فضای امنیتی رو تبدیل به یک فضای بازتر کرد.
8- رشد اقتصادی حدود منفی 7 درصد رو به حدود 7 درصد رسوند.
9- فساد رو به شکل چشمگیری کاهش داد.
10- تلاش جدی و تاحدی موفق داشت برای برابری اقوام و مذاهب و ادیان. (4330636) (alef-13)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۰:۲۱:۰۰
خود روحاني از ليستي كه براش تهيه كردي خنده اش ميگيره چون اين كارهايي كه شما رديف كردي به فكرش هم نرسيده برنج از 5هزار تومان 92 به 16 هزار تومان و گوشت قرمز از 20 هزارتومان به 40 هزار تومان بنزين از 400 به هزار كه خوب آمدي بنزين و گازوئيل را فروش نفت خام و چپاول سرمايه ملي هنر نيست 6.5 درصد از رشد مربوط به فروش نفت است فساد 10هزار ملياردي از زمان ساسانيان و كوروش كبير تادولت تدبير و اميد نداشتيم ديشب هم يك بدهكار 2600 هزار ميلياردي از كشور گريخت مربوط به 24 ساعت قبله دفترچه بيمه اگه داري به پزشك و داروخانه مراجعه كن ميبيني چقدر رايگانه ! ميزان بارندگي در دوسال اخير در آذربايجان شرقي و غربي دو برابر شده درياچه اروميه را نعمت بارندگي پركرد فضاي كشور هيچ وقت امنيتي نبوده بلكه آزادي هست نون نيست مردم بخورند (4330916) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۰:۵۳:۳۵
رهبر انقلاب گقتن اگه رکود رفع نشه تورم و رشد اقتصادی اثری نداره. دست آقای روحانی درد نکنه تورم رو کم کرد ولی چرا دچار رکود هستیم در حالی که سال اول گفت از رکود رد شدیم الان خودش حرف خودش رو نقض میکنه بحث رکود میکنه. آقا اصلا روحانی بمونه ما که دشمنی نداریم ولی چرا تا حالا چن بار حرف خودش رو نقض کرده و صادقانه حرف نمیزنه. مثلا گفت تمام تحریما بالمره برداشته شد الان میگه تحریم هسته ای (4331029) (alef-1)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۱:۳۰:۲۵
11. صادرات غیرنفتی از صادرات نفتی پیشی گرفت.
12. 20 میلیون گردشگر وارد ایران شدند.
13. صادرات نفت از 900 هزار بشکه به 2.5 میلیون بشکه رسید.
14. در تولید بنزین خودکفا شدیم.
15. در تولید گندم خودکفا شدیم.
16. ساخت حدود 1700 ریل قطار در کشو و افتتاح ایستگاه های راه آهن در 6 استان کشور تا شهریور ماه.
17. نجات صنعت هواپیمایی کشور
18. دو برابر شدن بودجه دفاعی کشور و تأمین تجهیزات پیشرفته جدید برای نیروهای مسلح
و .....
اگر یک دهم اینها رو احمدی نژاد با نفت 130 دلاری انجام میداد تا حالا گوش فلک رو کر کرده بودند (4331139) (alef-1)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۰۸:۳۷:۵۶
11- در عرض چهار سال قیمت بنزین همون 1000 تومان ثابت مانده. تا بحال کدوم دولت همچین توانایی داشته.
12- قیمت مسکن در عرض 4 سال ثابت ماند.
13- قیمت دلار در عرض 4 سال فقط 300 تومان افزایش داشت.
14- شبکه های اجتماعی که ممنوع و منکر بود حتی در سطح ادارات نیز گسترش داد.

مشکل مردم، مشکل حافظه تاریخی آنهاست. (4332210) (alef-13)
 
مهدی
United Kingdom
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۰۸:۵۶:۳۶
منبع این سخنان هم حتما فیلم تبلیغاتی روحانی هست دیگه!!!!!!
خیلی جدی نگیر فقط فیلمه. (4332271) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۱۹:۲۳
روحانی : گشت ارشاد برای مردم ارامش نمی آورد (4330641) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۱:۲۷:۲۵
آرامش و آسايش مردم در فراهم آوردن اشتغال ، مسكن ، ازدواج جوانان و محيطي با نشاطه كه اين دولت از توانش خارجه و بيشتر به خودش و اطرافيانش رسيده و اونا را پروار كرده (4332785) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۲۰:۱۱
روحانی جان !!!!
مخاطبانت انسانهای عقب افتاده عصر حجری نیستنا (4330648) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۱:۵۹:۵۷
از ادبیاتت کاملا معلومه طرفدار کی هستی (4331238) (alef-13)
 
United Kingdom
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۲۰:۴۴
انتخاب با شماست:
تورم کم در برابر تورم ریاد
تقویت تولید در برابر واردات لجام گسیخته
افزایش زیاد اشتغال در برابر افزایش کم اشتغال
انضباط اقتصادی در برابر بی نظمی و فساد گسترده
رابطه خوب با دنیا در برابر تنش با جهان
آزادی نسبی در برابر فضای امنیتی
اخلاق در برابر بی اخلاقی (4330651) (alef-13)
 
United Kingdom
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۰۸:۵۹:۰۴
برای همین دلیل ها به رئیسی رأی میدهیم.
علی برکت الله. (4332276) (alef-3)
 
United States
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۲۲:۰۴
اقای روحانی لطفا موضع خود دربرابر رهبری و نیروهای مسلح را علنا بیان کنید و با کنایه سخن نگویید
چه کسی میخواسته بین مردم دیوار بکشد؟
چه کسی خواستار تفکیک جنسیتی بوده؟
چه کسی اعدام کرده؟
مرد باش و مستقیم بگو تا جوابتو بدن
اینهمه هم دم از اخلاق نزن
بگو برای کسب رای حاضری با دشمنان نظام هم ائتلاف کنی.
راستگویی نشانه شرف است و درغگویی و دورویی نشان رذالت (4330657) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۳:۳۰:۳۷
اولین کسی که مسئله تفکیک و دیوار رو مطرح کردن وزیر علوم روحانی در سال 60 بوده برادر
خیلی حرص نخور (4331491) (alef-13)
 
آرمان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۰۸:۳۰:۵۸
گفته همونی که تو قسمت خودش تفکیک جنسیتی رو بخشنامه کرده، شما حرف بقیه رو گوش کنی میفهمی داره مستقیم میگه تفکیک برا قالیبافه، مالیات برای رئیسی (4332186) (alef-13)
 
Lao People
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۲۲:۰۷
آقای روحانی این ها فرافکنی ست،لطفا به شعور مردم بیشتر از ین توهین نکنید. (4330658) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۲۴:۰۲
روحانی
از عملکرد خودت دفاع کن و بقیه رو متهم نکن (4330661) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۰۸:۰۲:۴۵
آره دوست عزيز.
احتمالا منظوريت همان كاريه كه رئيسي، قاليباف و ميرسليم در مناظرات و سخراني هاشون انجام ميدهند!!!
كارنامه آقاي روحاني كه كاملا مشخص و علي رغم بدرفتاري ها و تخريب هاي جناح مورد نظر شما قابل دفاع ميباشد. ولي اي كاش آقاي قاليباف به جاي وعده هاي دروغين و تخريب دولت كمي هم از عملكرد خودش در شهرداري و نيروي انتظامي و برنامه هاش ميگفت.... (البته دليلش مشخصه: عدم وجود عملكرد قابل دفاع و نبود برنامه!!)
آقاي رئيسي كه سابقه اجرايي قابل ذكري نداره در قوه قضائيه هم كه اصلا كارنامه قابل قبول و دفاع نداره..
ميرسليم هك كه در دوران وزارت خودش خود واقعيش را نشان داده و جاي دفاعي باقي نميمونه (4332097) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۱:۲۳:۴۵
چه چيزي از كارنامه دولت تحقير و تهديد قابل دفاعه ميشه چند تاش را ذكر كني (4332758) (alef-3)
 
طلبه از نجف آباد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۲۵:۲۲
بنده به عنوان طلبه از حرفهای فتنه جویانه جناب آقای حسن روحانی ازتمام ملت ایران چه اصلاح طلب و چه اصولگرا عذرخواهی میکنم (4330664) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۲:۴۵:۱۴
شما چه طلبه چه دانشجو...ایا فکر کردی مملکت زا دولت قبل به جه روزی انداخت (4331370) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۳:۵۴:۲۱
شما از طرف خودت عذرخواهی کن! روحانی حرف دل ما رو زد. (4333459) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۰۱:۳۹:۲۲
بنده به عنوانِ دانشگاهی با شما مخالف ام. (4331732) (alef-13)
 
فاطمه رسولی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۲۵:۳۸
من حاضرم تمام خیابون ها رو دیوار بکشن و جنگ هم شروع شود ولی رئیس جمهور بعدی راستگو باشد و طلبکار مردم نباشد (4330667) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۵۲:۲۱
بچه جان یا هنوز نمیدانی جنگ چیست یا هنوز در بند کشیدن آزادی را نفهمیدی (4330796) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۲:۳۰:۵۸
فقط بدونید جلیلی از ایشان حمایت کرده .این خیلی حرف توش داره (4331321) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۲۷:۳۲
ترس در جبهه اعتدال بوضوح قابل رویت است (4330676) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۲۸:۰۸
این روش روحانی کلا اشتباه است و نتیجه نمی گیرد . این مسایل اولویت دهه هفتاد و هشتاد بود . در حال حاضر اولویت اول اقتصاد و معیشت است . نمونه سال 84 بود که نامزدی که این مسائل را مطرح کرد در نهایت بازنده شد . ضمن این که خود روحانی در صورت تشدید تخریت بسیار ضرب پذیر است ....... (4330680) (alef-13)
 
United Kingdom
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۲۹:۴۲
چیزی که در این انتخابات به اوج رسیده اینه که یک عده دارن فریبهای عجیب و غریب میدن مردم رو!
آقای قالیباف که اینهمه ملک نجومی رو نصف قیمت و قسطی داده به دور و بریهاش خودش رو طرفدار قشر محروم و ضد رانت معرفی میکنه! 12 سال شهردار تهران بود آلودگی هوا قبل از این دولت به اوج رسیده بود ولی حالا وضع خیلی بهتر شده ولی دولت رو مقصر آلودگی میدونه.
آقای رئیسی جوری وانمود میکنه که انگار طرفدار تفکیک جنسیتی نیست! حرف نمیزنه که نظرش درباره محدودیت اینترنت و کاهش پهنای باند چیه! صحبت از فرار مالیاتی میکنه ایشون! با چهره ای خندان که دقیقا برعکس چهره ایشون در چند ماه پیشه! خودش رو فردی مهربان و دوست داشتنی نشون میده!
یا هردوی این نامزدها به دولت میتازن که چرا اینهمه ویرانی که دولت احمدی نژاد یعنی هم جناح اونها به بار آورد رو حل نکرده! به بیکاری میتازن انگار بیکاری رو آقای روحانی بوجود آورده! یا به رکود و غیره! واقعا خجالت آوره. (4330684) (alef-13)
 
معدنچی دنبال صاحب معدن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۲۹:۵۲
مگه معدن یورت برای کی بوده ؟!
رئیسی ؟
میر سلیم ؟
قالیباف ؟
احمدی نژاد ؟
بقایی ؟
مشایی ؟ (4330685) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۰:۰۲:۳۴
تعاونی بسیج (4330836) (alef-13)
 
ناشناس
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۰:۰۷:۳۳
واقعا نمی دونی معدن مال کیه؟ مال بسیج مستضعفین، خوب از بین این نامزدها کدومشون بسیج و سپاه همه جوره ازش حمایت می کنه؟ کدومشون هی دم از فقرا میزنن و اشرافیت اشرافیت می کنن؟ کدومشون هی دم از ایجاد کار برای فقرا و پرداخت یارانه به اونها می کنن؟ کدومشون جامعه رو درصد بندی کردن؟ حالا اونا برن و جواب معدن چیان را بدن دیگه؛ واقیعت این است که اینایی که دم از فقرا میزنن معمولا اگه به قدرت برسن، پدر فقرا رو در می آرن، نمونه اش : محمود احمدی نژاد (4330856) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۰۷:۵۲:۴۸
رسیدگی به وضعیت کارگران وظیفه ی وزارت کارمگه نیست؟ اگه ازوضعیت معدنچیا خبرنداشتین که واویلا واگه خبرداشتین وکاری نکردین که وامصیبتا!!!! (4332071) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۳۰:۲۴
خداحافظ روحانی (4330689) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۰:۰۳:۲۲
با امدن رای خاکستری ها اون که باید خدا حافظی کنه رییسی نه روحانی ! :)) (4330837) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۲:۲۷:۵۴
من رایم خاکستری بود وقتی می. بینم روحانی به این سید تهمت میزنه از لج روحانی با همه بچه محلمان به رییسی رای می دهیم (4331310) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۳:۵۷:۵۷
کسی که از لج کسی به شخص دیگری رای می دهد معلوم است چه طرز فکری دارد.شما به همان رئیسی رای بدهید هرچند مشخص است که عمرا رای خاکستری داشته اید. (4333470) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۴:۲۴:۲۸
تو اگر به سید بودن اعتقاد داشتی تا حالا می بایست به خاتمی رای میدادی نه اینکه بار اولت باشه (4333562) (alef-13)
 
سجاد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۲:۵۸:۵۳
جانا سخن از زبان ما میگویی! تا دیروز برنده بدون رغیب ... امروز دنبال آرا خاکستری ! (4331410) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۳۰:۵۳
گوش مردم از این بگم بگم ها پر هست، آقای روحانی دست بردار از این بگم بگم ها، چهار سال اومدی گفتی دولت قبل دزد بود، کی یک شکایتنامه تنظیم کردی علیه یک مقام دولت قبل؟ مثل احمدی نژاد که هشت سال میگفت اسم مفاسد تو جیبم هست و هیچ وقت هم رو نکرد، تو هم همونطور هستی! دم انتخابات که میشود بگم بگم ها و گنده گویی ها شروع میشود، جهانگیری ها نطقشون باز میشود، همین کسانی که مردم را به خاطر تحریم خرید پراید خائن نامیدن ولی زنگنه ای را که مجرم در پرونده کرسنت و ضرر میلیاردی به ایران هست به عنوان وزیر انتخاب میکنن، وقتی هم رای می آورید لال میشوید و دنبال منافع خودتون هستید، برای بسیاری از مردم دست اصلاح طلبان رو شده، روشن هست که اصلاح طلب ها هیچ پرنسیپی ندارن و صرفا به دنبال کسب قدرت هستن و با داشتن عناصری مثل آقای زیبا کلام تلاش در شیره مالیدن سر یک عده دانشجوی جوان و احساساتی را دارن که با دیدن چند نفر دختر آرایش کرده با موهای خارج از روسری در کمپین های تبلیغاتیشون فکر میکنن آقایون اصلاح طلب قراره شق القمر کنن... (4330690) (alef-13)
 
لیسانس مجرد بی کار
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۳۲:۱۹
روحانی !
مردم گرسنه اند ، مردم مشکل اقتصادی دارند ، مردم درد نداری و معیشت دارند ، مردم بدون شغل هستند
تو از دیوار در خیابان صحبت میکن ؟!!!! (4330695) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۴۹:۴۹
اقتصاد را که نمیتواند درست کند، باید از این حرفها بزند و مردم را بترساند که مردم از ترس مرگ به تب راضی بشن... (4330788) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۳۵:۴۵
روحانی داره جرف دل مردم را میزنه
مردم روز 29 اردیبهشت جئاب دندان شکنی به جناح تندرو خواهد داد (4330706) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۲:۲۵:۰۶
خداییش توی این 6 کاندیدا من تند رو تر افراطی تر و بد اخلاق تر از روحانی ندیدم ، اشتباه کردیم در 92 به روحانی رای دادیم. آدم ،نجابت و وقار و متانت را در آقای رییسی میبینه، من افتخار میکنم رییس جمهورم این سید عزیز باشد. (4331301) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۰:۰۰:۳۹
اینم مدل جدید تبلیغ تون هستم...همه میگن سال 92 به روحانی رای دادیم...باشه تو خوبی (4332444) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۰۷:۵۸:۳۸
اشتباهی مثبت دادم (4332086) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۰۸:۴۶:۱۳
اگر روحانی بدونه چه شرایطی ایجاد کرده با این حجم نقدینگی و بدهی که اورده خودش استعفا بده بهتره چون سال اینده با تورمی که ایجاد میشه روزهای سختی در پیش است و نامزدها باید اینو در نظر بگیرند که وارد میدان مین دارن میشن (4332238) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۳۷:۱۵
وقتی به روحانی میگن در اقتصاد موفق نبودی میگه ماشین اقتصاد ته دره بود و ما در این چهار سال از ته دره درش آوردیم و شق القمر کردیم، احتمالا بعد از چهار سال هم وقتی دوباره ازش سوال کنن پس چرا چرخ اقتصاد باز هم شروع به حرکت نکرد، میگوید چهار سال طول کشید که از ته دره درش آوردیم و در این چهار سال هم داشتیم صاف کاریش میکردیم. گوشمان از این حرفها پر هست، شما دروغ میگویید آقای روحانی ما هنوز هم تحریم بانک مرکزی هستیم و پول فروش نفت را بصورت کالا دریافت میکنیم، با دروغ گفتن و شیره مالیدن سر میدم ادعای اصلاح طلبی دارید؟!!! اصلاح طلب نیستید، قدرت طلبید... (4330715) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۴۲:۰۶
ترس از دست دادن قدرت با روحانی چکار میکنه واقعا؟
متاسفم (4330744) (alef-13)
 
صالح
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۴۲:۲۳
این شعارها زمانی قشنگ است که من شغل و پول و بعدش امنیت شغلی داشته باشه نه کسی که از گرسنگی و بیکاری داره له میشه.شما شغل برای من ایجاد کن باقسش پیشکش و نمیخوام رئیس جمهور ایران تاکید میکنم رئیس جمهور نه کاندیدای ریاست جمهوری چرا که کارنامه چهار ساله ات الان باید خودش دفاع کنه ازت (4330745) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۰:۰۷:۱۹
کار وقتی ایجاد میشه که مملکت رابطه خوبی با دنیا داشته باشه نه شعار های قالیباف و رییسی ! (4330855) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۰۸:۴۳:۰۳
مثلا الان رابطه داریم با دنیا کار ایجاد شده !!!! بسه دیگه از این شعارهای فریب دهنده (4332230) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۵۰:۴۳
در کل من با این شعار روحانی موافقم: «ما به گذشته بر نمی گردیم»
ما به تلخ های چهار سال گذشته بر نمی گردیم
به برجام ننگین که چیزی جز خسارت برای ما نداشت برنمی گردیم
به کنترل تورم با بیکار کردن جوانان برنمیگردیم
به حادثه تلخ قطار تبریز در سال گذشته برنمیگردیم
......... (4330790) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۰۱:۳۷:۱۰
گفته اید که »به برجام برنمی‌گردیم». اما هیچ نامزدی چنین وعده‌ای نداده. حتی رئیسی و قالیباف تصریح کرده اند که به آن متعهد خواهند بود. (4331729) (alef-13)
 
روحانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۵۴:۵۸
وقتی توانمندی های علمی جونهای ما تبدیل به صنعت شد و ایران شد ایران هسته قدرتهای بزرگ آمدند پای میز مذاکره حالا آقای روحانی چه چیری رو برد رو میز مذاکره همین علم صنعتی شده رو و غربی ها هم اون رو ارزون و قسطی و چکی دراز مدت مثلا خریدند که چک آنها احتمال قوی نقد هم نخواهد شد ولی این طرف دستی این صنعت رو کشیدند پایین حالا دانشمندانمون کجا هستند ؟ حالا برجام یعنی چی ؟ برجام = فروختن توانمندی بومی شده
حالا مذاکره کننده های ما قدرتمند و این کاره بودند بودند یا جنسی که فروختند ارزون مشتری باهوشی داشت (4330806) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۹:۵۹:۵۹
فامیلی خودش روحانی هست، فامیلی برادرش فریدون هست، فامیلی پسرش عمرانی هست، این جماعت به جای اسم، فامیلی برای خود انتخاب میکنن، چی را میخواید از مردم پنهان کنید؟!!! ای جماعت حقه باز هزار رنگ، تو خود حدیث مفصل بخوان ازاین مجمل... (4330825) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۰:۰۱:۳۷
بزرگترین انتخابات ایران در پیش است .آیا خبری در راه است ؟؟؟ .... (4330831) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۰:۰۵:۰۷
به جماعت کاسب تحریم و تحریم آفریننده باید توهین کرد . احسنت (4330849) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۳:۳۲:۴۴
با ثروت میلیاردی وزیرای روحانی مشخصه کی کاسب تحریم بوده (4331498) (alef-13)
 
مهدی
United Kingdom
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۰۹:۱۱:۰۸
جماعت کاسب تحریم منظورت حسین فریدونه؟ تحریم آورنده هم حتما منظورت موسویه . (4332307) (alef-3)
 
نیما
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۰:۱۲:۰۴
واقعا برای افرادی که خواهان جنگ هستند متاسفم، جنگ بشه یه تن ماهی رو 50 هزار تومن بابتش پول بدی. میفهمی چی میگی.. زنده باد روحانی. که سایه جنگ و قحطی رو از سر ملت رفع کرد (4330874) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۰:۲۰:۰۰
جنگ یعنی نابودی اقتصاد و اشتغال (4330911) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۲:۱۶:۳۹
اتفاقا جنگ سراغ ترسوها می آید ، ملت ترسو نزدیک ترین به جنگ هستند ،اما ملت شجاع که از موشک های پرقدرت و قدرت دفاعی دشمن شکنش رونمایی می کند، اجازه خیال جنگ و تجاوز را به دشمن نمی دهد. (4331286) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۰۵:۴۸:۴۹
خداوند سایه جنگ را رفع میکند . (4331888) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۰:۱۳:۱۸
زنده باد روحانی (4330877) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۰:۱۸:۱۹
جنگ = نابودی اقتصاد (4330896) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۰:۱۹:۳۹
مگه همین ها نابود هر روز با یک تحریم جدید (کاغذ پاره) برای مردم مشکل درست می کردند قیمت دلار رو بالا می بردن ؟ (4330908) (alef-13)
 
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۰:۵۳:۳۷
ما از سخنرانی های انتحاری در ورزشگاه ها خاطره خوبی نداریم.... (4331030) (alef-1)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۱:۰۸:۳۶
دارد از رقیب مشروعیت زدایی می کند
حتما این کلمه احکام را تکرار می کند
تا حرمت آقای رییسی شکسته شود
مثل لقب گازانبری که دوره قبل به قالیباف داد (4331065) (alef-1)
 
United States
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۱:۳۰:۵۴
اوباما رییس جمهور سابق آمریکا این کشور رو از بزرگترین رکود اقتصادی تاریخ معاصر جهان نجات داد. در ۸ سالی که رییس جمهور این کشور بود بیکاری رو به چهار و نیم درصد رسوند و ۱۹ میلیون شغل ایجاد کرد! یعنی میشه تو مملکت ما هم یکروزی همچین آدمهای با عرضه ای نامزد ریاست جمهوری بشن؟! (4331140) (alef-1)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۱:۵۹:۵۵
بازم سوء استفاده از اهل سنت و زنان ....!!!!! بازم تفرقه افکنی وفتنه انگیزی..!!!!! پناه می بریم به خدا ازفتنه ی جدید!!!! (4331237) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۲:۰۳:۰۳
بابا ناسلامتی رییس جمهور" رییس شورای عالی امنیت ملی" است.!!!! علنا داره باتفرقه افکنی اهل سنت رو تحریک می کنه!!! این دقیقا برخلاف "امنیت ملی" است ! توروخدایکی بیاد اینو توجیه کنه!!!!! (4331247) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۲:۰۸:۰۷
نانم را قطع کن آزادی ام را نه (4331269) (alef-13)
 
م
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۲:۳۶:۰۹
اقای روحانی تو رو بخدا از عملکرد خودت بگو فکر نکن با این حرفها محبوب میشی دروغ نگویید خودت بهتر می دونی، طبق گفته تاریخ با دروغ‌گویی و نفاق تا حالا فقط مردم جاهل گول خوردند نه مردم ما که بقول امام بهترین امت هستند بدان همه مردم فهیم هستند هم مردمی که بتو رای میدن و هم آنهایی که به رقبات رای میدن با این صحبت‌ها فقط یک گروهی را نسبت به خودت متنفر میکنی (4331337) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۲:۴۲:۰۹
عاشقتم روحانی (4331358) (alef-13)
 
m
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۳:۱۴:۵۲
متاسفانه آقای روحانی داره تو کشور اختلاف بین سنی و شیعه راه میسازه و کشور رو دوقطبی میکنه و آب به آسیاب دشمن مخصوصا وهابیت وآل سعود میریزه ....همه مردم ایران عزیز هستن....آقای روحانی کاش به این سوال جواب بده که نان آور و خرجی بده ی یک خانواده کی هست مرد یا زن؟ عرف وسنت و دین درآمد و مخارج خانه وخانواده رو الزاما به عهده چه کسی
میدونه مرد یا زن؟ اآیا غیر از این هست که یک زن باید خانمی کنه و نه اینکه کار کنه؟
مهمترین سوال من از آقای روحانی:آقای روحانی در کشور ما چرا یک پسر نمیتواند ازدواج کند ؟ آیا غیر از اینه که کار نیست ونداره ازدواج کنه یا اگرم کار هست چرا یک خانم که الزامی به کار نداره یا خرج و مخارج خونه وخانواده به دوشش نیست به جز خانمهایی که ناچارن که کار کنن چون سرپرست خانواده هستن یا خانواده ضعیف و فقیری دارن....چرا باید کارمندان دولت خانم ها باید باشن وجوانان پسر کشور بیکار باشن و برن سرخورده وافسرده بشن و معتاد بشن و اونوقت یک دختر بره یک اداره ای جای این پسر رو که میتونه با کار تشکیل خانواده بده ومخارج خانواده وهمسرش رو بده....ما مخالف کار کردن خانمها نیستیم اما وقتی پسران یک مملکت بیکارن و باید ازدواج کنن وتشکیل خانواده بدن بیکار باشن ودختران برن سر کار؟چرا باید یک خانم با همسرش دو نفری کار کنن اما طرف دیکه یک پسر یا مردخیلی کم روی بیاره و تحصیلکرده بیکار بمونه یا به شغل کاذب بادرآمد خیلی کم روی بیاره؟ یکی در رفاه وآسایش کامل و یکی تو فقر و فلاکت...اما خب بعضی مشاغل به خانمها باید میدان داده بشه مثل پزشکی و معلمی و غیره.....بعضی ها واسه رأی جمع کردن چه حرفا که نمیزننن...
آقای الف لطف کن پیامهای بنده رو به اشتراک بزار و سانسور نکن.....باتشکر (4331447) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۳:۱۵:۴۲
آقای حقوق دان تحمل ما حدی داره مراقب باش (4331451) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۳:۱۶:۵۶
درتمامی این نظرهای مخالف دولت انگار کسانی انهارا هدایت میکنند و الا هر ایرانی دلسوز وهر انقلابی روشن دلش برای ایران می تپد (4331457) (alef-13)
 
محسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۳:۲۴:۴۰
روحانی کاری هم نکنه بهتر از این هست که امثال احمدی نژاد مملکت رو ویران کنند. (4331478) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۳:۳۳:۱۰
لیسانس دارم بیکارم شرایط مالیمون زیاد خوب نیست اما میدونم به هزار دلیل وجود روحانی یعنی یه رئیس جمهور عقل گرا بیشتر به نفع کشور و مردمه.

ما قشر فقیر هستیم اما با چشم باز و کاملا هدفمند به روحانی رای میدیم (4331503) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۰:۳۹:۳۱
چشم باز کافی نیست... چشم بینا نیاز است. (4332565) (alef-3)
 
اراکی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۰:۴۱:۲۱
یکبار اشتباه کردم به روحانی رای دادم... جوگیر شدم...این بار گول حرف های بیخودش رو نمی خورم... 4 سال بسه... با شیب ملایم از 25 درصد تا 100 درصد تورم کردی تو حلقوم مردم... عجب رویی داری... (4332571) (alef-3)
 
Netherlands
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۳:۴۳:۴۲
زنده باد روحانی رای ما روحانی رای همه روحانی (4331536) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۰۰:۰۹:۵۱
چرا رییس جمهور اینطور انتحاری داره برخورد میکنه!!!واقعا صحبتهاش اصلا بوی منطق و تقوی نداره!!!متاسفانه ایشان مشاوران خوبی ندارد (4331593) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۰۱:۰۷:۳۷
آقای روحانی
۱۸ تیر ۷۸ درست یاغلط چه گفتید و چکار کردید؟
در زمانی که مدعی هستید شما رییس شورای امنیت ملی بودید یا رهبری اپوزیسیون را بعهده داشتید؟
شما درست یا غلط نگفتید باید در نماز جمعه انها را اعدام کرد؟
اقای روحانی رفقای حامی فعلی شما در دهه ۶۰ چکار کردند؟
اگر بالا رفتن از دیوار سفارت بد است خانم ابتکار و دیگر یاران شما چرا اغازگر بالا رفتن از دیوار سفارت شدند؟.
فکر کنم قافیه رو باختید و دست به خودکشی زدید! (4331693) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۰۱:۲۶:۳۰
اگه راست می‌گه فامیل های فرزندانش را بگه!
هر کدومشون یک فامیلی دارند!
خودش روحانی داداشش فریدون یکی از پسراش عمرانی، اون یکی پسر و اون دخترش را نمی‌دونم.
چرا باید یک خانواده 6 تا اسم خانوادگی داشته باشند؟ (4331719) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۰۹:۱۹:۵۹
خودم گویم خودم خندم عجب مردم هنرمندم.دل کباب شما کاسبان تحریم رو هیچی نمیتونه خنک کنه. (4332338) (alef-3)
 
Canada
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۰۱:۲۶:۵۰
اونائیکه میگن خداحافظ روجانی کحا دارن میرن؟ روجانی که سرجاش محکم ایستاده وخیالتون راحت 4 سال دیگه هم مونده (4331720) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۰۲:۳۲:۰۸
تنها غصه من این است که سرنوشت انقلاب و انقلابی ها به جایی رسیده که برای ماندن در قدرت و یا تصاحب قدرت مسیرهایی را طی میکنند که هیچ امیدی به احیای اهداف مقدس انقلاب نمی توان داشت و بهتر است بگوییم ( چه فکر می کردیم و چه شده است ) . (4331804) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۰۳:۰۵:۴۸
دل من به حال دختر مظلوم آن کارگر مظلوم معدن مسوزد

دل من به حال دختر مظلوم آن جوان آتش نشان میسوزد

دل من به حال دختر مظلوم آن کارگر کارخانه تعطیل شده میسوزد

دل من به حال دختر مظلوم که ماسکی بر دهان زده تا از شدت ریزگردها بیمار نشود میسوزد

دل من به حال دختر مظلوم سرزمینم میسوزد که به خاطر نبود شغل برای خواستگار بالقوه اش باید در خانه بماند

دل من به حال دختر مظلومی که با برهنگی فرهنگی، فرهنگ برهنگی را به او آموختند و امروز ندانسته در جلوی چشم بعضیها مانور خیابانی میدهد میسوزد

" دل ما به حال همه دختران مظلوم سرزمینمان میسوزد." (4331834) (alef-13)
 
Netherlands
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۰۳:۵۸:۰۹
درود بر روحانی شجاع. ننگ بر ریاکاران . امید پیروزه. خدا با مردم مظلومه. (4331847) (alef-13)
 
محمد احمدی
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۰۶:۱۴:۲۰
می‌خواهم مستند و بنابر آمار و ارقام رسمی منتشرشده در رسانه‌های داخلی دربارۀ افزایش قدرت خرید مردم بگویم.
می‌دانید که در این چند سال در کنار رکود تورمی (با سیاست ریاضتی دولت یازدهم)، قدرت خرید مردم به شدت کاهش یافته است.
اکنون که این مطلب می‌نویسم، زمان حساسی برای مردم است که تصمیم بگیرند.
دولتی‌ها و بروکرات‌هایش، با هیاهو و اتهام پوپولیسم خواندن کسانی که خواستار افزایش کمک به نیازمندان هستند، نمی‌خواهند اجازه دهند این قدرت خرید به شدت کاهش یافته آحاد مردم (شاید بر اثر سوءتفاهم از درک یارانه)، به ویژه، اکثریت جامعه که مزدبگیر هستند، افزایش یابد، و با بهانه افزایش نقدینگی و تورم زا بودن!
می‌دانید در این سه سال و نیم از دولت یازدهم، فقط چند حدود 6% به جمعیت کشور افزوده شده، اما در عوض حدود 4 ملیون نفر حذف شدند.

https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B3%D8 ... 8%A7%D9%86

در سال 1389 قانون هدفمندی یارانه اجرا شد. جمعیت کشور در سال 1390 معادل ۷۵٬۱۴۹٬۶۶۹ بود، این جمعیت معادل ۷۹٬۹۲۶٬۲۷۰ شد. عملا تعداد یارانه بگیران و مبلغش 45500 تومانی ماهانه از زمان شروع تغییری نکرده است. در همین حال میزان نقدینگی کشور به روایی بیش دو برابر شده است. البته مقدرای ناچیز دولت سبد کالا میان گروهیی توزیع کرده است. من از پشت صحنه خبر ندارم چون شفافیت نیست، بارها سایت های داخلی و قانونی کشورر از مابقی یارانه اظهار بی اطلاعی می کنند که کجا می رود! این ها را می گویم همگی مستند است و در رسانه منتشر می شود. متاسفانه بحث یارانه را بازیچه امیال و بازی سیاسی کرده اند. د رحالی کشور از کاهش قدرت رخید مردم و رکود متاغقبش به شدت آسیب دیده است. بازرهای اصلی کشور مثل مسکن و ازدواج به رکود کشیده شه است. سن ازدواح به شدت بالار فته و آمار طلاق و بزه‌کاری افزایش یافته است. اینها یک دلیل اصلی اش کاهش قدرت خرید و بیکاری است.

(معاون اقتصادی بانک مرکزی با اشاره به رشد 17/1 درصدی پایه پولی و 23/2 درصدی نقدینگی در سال 95، گفت: حجم نقدینگی در پایان سال 95 به 1253 هزار میلیارد تومان رسید. کیهان)

http://kayhan.ir/fa/news/102581

کامنت زیر با ویرایش اشتباهات نگارشی و تایپی بازنشر می‌دهم (به دلیل تایپ دو دستی و حواس‌پرتی معمولا در کامنت‌گذاری آنلاین‌نویسی من زیاد از این اشتباهات تایپی انجام می‌دهم/ شرمنده).

من اگر اجازه بیابم، مجار برای شما باز می کنم، بدانید امکان دو برابر کردن میزان یارانه ها هم اکنون فراهم است، بایست قانون اصلاح شود، این مبلغ درآمد از یارنه از سوبسید کالاها بوده و حق مردم مستمند است. تجار و شرکت‌ها در این چند سال دائما قیمت محصولات و خدمتشان را افزایش داده اند. من بارها کامنت در سایت‌های گذاشتم،

80 هزار میلیارد تومان درآمد هدفمندی یارانه است.
الان می گویید قانون گفته نصفش به مردم بدهند.
منم میگویم قانون اشتباه کرده و فوراً تغییر کند، درآمد هدف‌مندی یارانه باید همه اش به مردم نیازمند بدهند و نه جای دیگر خرج شود.
باید همه این مبلغ به مردم بدهند منتها مردم مستمند.
اگر حدود آن 20 میلیون نفر گفته شده برخودار و بی‌نیاز حذف شود، حداقل باید بیش از دو برابر یارانه کرد.
ولی من پیشنهاد می‌کنم این حدود 100 هزار تومان اضافی را سرمایه‌گذاری در شرکت‌های مولد کرده و رایگان و فوری سهامش به مردم بدهند، این‌گونه هم تولید و اشتغال افزایش و هم قدرت خرید مردم افزایش میابد.
سهام عدالت بد اجرا شد، خیلی از محرومین نگرفتند، مثلاً برخی از روستانشین زمین‌دار- که عایدی میلیاردی دارند- سهام عدالت گرفتند! ولی برخی از بی‌کار فقیر شهری نگرفتند! تازه سهام عدالت ده سال معطل است، چون قسطی از سودش بود! این نوع توزیع ثروت اصلا به درد بخور نیست.
------------------------------------------------------
نکتۀ مهم: من هم مخالف تزریق نقدیگی مستقیم هستم، چرا که ثابت شده این روش تزریق پول مستقیم تورم زا است. شاید دلیلش توانایی دولت ها در انتشار پول بی‌پشتوانه است (بنگرید به مطلب قبلی درباره، تغییر ماهیت پول، از حقیقی به کاذب).

برای همین من، پیشنهاد می‌کنم - مانند بسیاری اصحاب نظر- این یارانه به شکل سرمایه‌گذاری در شرکت‌های سودده باشد، بعد آن را به شکل توزیع سهام میان عموم مردم- به ویژه اکثریت فقیر از جمله بیکاران فقیر و کارگران و افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی- توزیه شود. آن‌ها خود بهتر از هر کسی می‌توانند تصمی بگیرند چه به صلاحشان است. برخی شاید آن سهام نگه دارند و فقط از سودش بهره به برند، برخی آن را به صورت وثیقه برای گرفتن وام استفاده کنند، برخی هم به فروشند.

کمابیش سالانه 80 هزار میلیارد تومان درآمد از قانون هدف‌مندی است، پس دولت می‌توان تعهد چند سالۀ مالی قطعی ایجاد کند برای خرید سهام عمده، یعنی هم اکنون می‌تواند به اندازۀ 5 سال دیگر یک‌جا سهام بخرد، تقریباً معادل یک میلیون تومان برای 80 ملیون نفر در سال، 5میلیون تومان برای 5 سال، تازه اگر یک چهارم را بی‌نیاز بگیرند، این مبلغ افزایش میابد. 5 ضرب در 80 هزار میلیارد تومان، می‌شود، 400 هزار میلیارد تومان، یک سرمایه‌گذاری بزرگ است.
این مبلغ عظیم اقدام به خرید سهام یا افزایش سهام شرکت‌های سودده مانند پالایشی و پتروشمی و غیره بکند و اکنون میان مردم توزیع کند(سهام به ارزش بیش از 5 میلیون تومان فوری امسال می‌تواند بدهند به هر نفر، یک خانوار فقیر 5 نفره با تجمیع این سهام، قطعا قدرت خریدشان افزایش چشمگیر میابد و حتی متواند سپرده‌گذاری کند یا بعنوان وثیقه، وام بزرگی بگیرد مثلا برای خرید خانه و یا ازدواج فرزندانشان، در نتیجه بازارهای اصلی مثل مسکن و ازدواج از رکود خارج می‌شود)، با احتساب سود، اقساطش دولت از محل دریافت درآمد هدفمندی یارنه به شرکتها به پردازد.
اینگونه هم تولید و اشتغال و هم قدرت خرید مردم افزایش میابد. یک کار برد-برد برای همۀ کشور است. چون این سهام مشخص است، سیستم مالیاتی هم شفاف میشود و درآمد دولت هم افزایش میابد.

این امر، تحقق یکی از خواستهای برحق مردم است، یعنی فقرزدایی و توزیع عادلانه ثروت ملی. اما با تأسف، عده ای به طرز اهانت آمیزی، اصطلاخ زشت گداپروری به کار می‌برند. شرم از مردم ایران نمی‌کنند که دادن حق مردم ثروت ملی را، گدایی میگویند. شرم بر شما باد که ولی نعمتان خود را به چنین القاب زشتی خطاب می‌کنید! مردمی که اکثریت جمعیتش مزدبگیر با ماهی 250 دلار است . میلیون فقیر و بیکار دارد، ولی بر روی اقیانوسی از ثروت منابع طبیعی نسشته است، دغدغۀ معیشت دارد! (4331900) (alef-13)
 
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۱:۵۳:۳۳
هزاررای داشته باشم به روحانی کلید نمیدم (4332939) (alef-3)
 
ایراندوست
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۰۶:۴۵:۳۹
عزیزان سلام
جان عزیزانتان مستند "فروشنده" رو ببینید-اگه دق نکنید خیلی دریا دل هستید (4331923) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۰۹:۲۴:۵۹
حتما باید از نام فروشنده ی اصغر فرهادی استفاده می کرد تا دیده بشه؟ (4332344) (alef-3)
 
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۰۹:۲۸:۵۸
درود بر روحانی (4332360) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۰۹:۳۸:۴۱
روحانی می خواد فضای انتخابات رو احساسی کنه، تا مردم برای مدتی یادشون بره که چه مشکلاتی دارند، چند تا فرزند یا برادر بیکار دارند، یا ...
و توفضای احساسی رای بیاره
به زبون ساده می خواد آب رو گل آلود کنه تا بتونه ماهی بگیره (4332386) (alef-3)
 
محمد مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۰۹:۴۸:۱۵
بعد تز انتخابات همه در صلح و صفا سر یک سفره خواهید نشست . چپ و راست و اصول گرا و اصلاح طلب هم نداره همه مثل هم هستید (4332409) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۰:۲۹:۳۵
باز هم فقط روحانی. (4332530) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۰:۳۹:۵۲
مصیبت اینجاست که رییس جمهورکه "رییس شورای عالی امنیت ملی" هم هست علنا داردبااختلاف افکنی وتفرقه پراکنی مذهبی وجنسیتی مرتکب "اقدام علیه امنیت ملی" می شود!!! ..ازکرامات شیخ ما یکیش این است: که هم درراس قوه ی مجریه نظام باشی و هم درنقش اپوزیسیون نظام...!!!!!!!!!! (4332567) (alef-13)
 
جهانی بهنمیری
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۱:۴۰:۰۲
روحانی به پشتوانه ملت وخاتمی امید ماست (4332860) (alef-3)
 
شهروند
Netherlands
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۲:۵۲:۵۵
آقای روحانی خیلی راست می گوید حق زنان نهادتان که در حقشان اجحاف شده را بدهید. بقیه وعده ها پیشکش. آدرس ایمیلم نزد الف محفوظ است. (4333259) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۴:۱۵:۳۸
چند سالی است که اولین صفحاتی که در اینترنت باز میکنم الف و تابناک بودند و از رویه نسبتا بی طرف و مستقلشان استفاده میکردم از مواضع نسبتا مردمی جناب توکلی هم چه در دولت دهم و چه در مورد دولت یازدهم تا قبل از قضیه حقوق های نجومی و بعد املاک نجومی سپاسگذارم و لی مدتیست که رویه مستقل و متعهد به حقیقت جناب توکلی و الف رفته رفته جانبدارانه تر شده است و این مایه تاسف است . رای شماری کامنت ها و دستکاری در آن دیگر نوعی خیانت در امانت است و غیر قابل پذیرش که مدتی است در الف با رفرش کردن صفحه دیدیه میشود لذا با خاطراتی خوش و دلی نگران با الف خدا حافظی میکنم.خدا صداقت را به شما برگرداند (4333526) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۴:۳۶:۵۱
راهی که در سال ۹۲ انتخاب کرده‌ایم و برگزیده‌ایم و اقلیتی در مقابل آن ایستاده‌اند را انتخاب می‌کنیم.
معنی اقلیت را هم فهمیدیم . آقای روجانی چهارسال پیش 49.3 درصد بشما رای ندادند وای بحال امروز . این قریب به نیمی از رای دهندگان را اقلیت می نامید ؟ باشد تا امثال انشالله جوابتان را خواهید گرفت . (4333603) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۴:۴۹:۱۲
آقای روحانی
اگر تا به امروز یک ذره به حسن نیتت اعتماد داشتم با این سخنرانی تمام شد .
گفتید
. ما نمی‌گذاریم دو مرتبه تحریم را به ایران بازگردانید. ما اجازه نمی‌دهیم یکبار دیگر فضای امنیتی را به ایران بازگردانید.

1- مگر تحریم ها را برداشته اند ؟
2- خودشما مگر از سال 68 تا 84 دبیر شورای عالی امنید ملی نبودی ؟
بس است . ترا بخدا اقلا یک چیزی ادعا بکنید که کمی قابل هضم باشد . انشالله در پایان اردیبهشت ملت بساط شما را جمع خواهند کرد. (4333655) (alef-13)
 
شیرازی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۶:۰۹:۳۷
این حرفهای روحانی اعتراف به شنود جلسات خصوصی است. (4334052) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۶:۲۶:۳۴
تقلب حتی در لایک ها؟!
روز انتخابات جواب تقلب های این سایت بی هویت رو می دیم که هر روز رنگ عوض می کنه! شما که تا چند روز پیش 90 درصد کاربراتون اصلاح طلب بودن و 90 درصد لایک ها مال اونا و به نفعه دولت بود.چی شد؟! بعد بگین سال 88 تقلب نشد! (4334161) (alef-13)
 
Sweden
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۷:۵۵:۳۱
.خدای اینها کجا بودند ...که نماینده یک ملت با اون تاریخ است اکثر کسانی که در محرویت و فقر بدنیا امده و از خوانوادهای سطح پایین هستند همچون احمدی نژاد و روحانی و معاونش... و بقدرت میرسند بخاطر سابقه فقر و محرومیت چون احساس حقارت دارند اغلب مثل احمدی نژاد ووو شیفته قدرت شده و بیت المال مردم را ارث پدری خود میدانند و ملتی را برای ارضای عقدهای خود نابود کرده اغلب اختلاس و پارتی بازی کرده و مردم را فریب میدهند و در دنیا نظایر ان بسیار است .. (4334547) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۲۰:۱۱:۴۷
روحانی دستش خالیه داره دعوای اقوام راه میندازه و به دین کاری نداره معلومه که منافع خودش و اطرافیانش بسیار در خطره اف بر این چهار سال پر زحمتی که بر مردم وارد کردی اف بر کارهایتان (4335365) (alef-3)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۴ ۱۰:۴۲:۵۳
اقای روحانی بشنو. درختی که چهار سال نمام میوه ای نداشته زین پس نیز میوه نخواهد داد. (4350176) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.