توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 480678
تصاویر لو رفته از پژو 508 جدید
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۷
هنگامی که این خودرو وارد بازار فروش شود، جایگزین خوبی برای خودروهایی مانند فولکس‌واگن پاسات، اوپل اینسیگنیا، فورد موندئو، مزدا 6، رنو تالیسمان، اشکودا ساپرب و تویوتا اونسیس محسوب خواهد شد، اجازه ندهید جلو پنجره قلوه‌ای و ظاهر تهاجمی و سلطه جویانه خودرو از زیر این لایه‌ها و پوشش‌های استتاری گیجتان کند و ذهنتان را به سمت تماشای یک سدان اسپورت بی‌ام‌و ببرد، چرا که شما در حال تماشای نسل جدید یک سدان اسپورت پژو 508 هستید.
 
به گزارش عصر ایران به نقل از "کاراسکوپ"، انتظار می‌رود نسل جدید پژو 508 در مدل‌های هاچبک یا سدان در سال آینده معرفی شوند.
 
این خودرو را با بی‌ام‌و اشتباه نگیرید/ سدان جدید 508 پژو را ببینید
 
گزارش‌های اخیر حاکی از این موضوع است که خودروهای جدید پژو نشانه‌های ظاهری مدل مفهومی "اینستینک" را پذیرفته‌اند و تاکنون آن را در زیر لایه‌های استتاری مخفی کرده‌اند، اما آنچه بیشتر از میان این تصاویر لو رفته مشهود است شباهت بیشتر این مدل به اتومبیل چهار در اکزالت است.
 
این خودرو را با بی‌ام‌و اشتباه نگیرید/ سدان جدید 508 پژو را ببینید
 
خطوط قدرتمند جانبی، قوس خوب سقف و گرافیک زیبای نما پشت و چراغ‌های عقب باز هم یادآور اکزالت است.

از دیگر نکاتی که در خصوص این خودرو تائید شده استفاده از پلت‌فرم EMP2 گروه اتومبیل‌سازی فرانسه است که قابلیت پشتیبانی فناوری پلاگین هیبرید را برای نسل جدید 508 ایجاد خواهد کرد. از دیگر سو انتظار داریم مدل‌های مختلفی از موتورهای بنزینی و دیزلی را روی این خودرو ببینیم.
 
این خودرو را با بی‌ام‌و اشتباه نگیرید/ سدان جدید 508 پژو را ببینید
 
کارلوس تاوارس مدیرعامل پژو - سیتروئن پیشتر در خصوص نسل جدید 508 های پژو گفته بود که این خودروها به طیف وسیعی از سامانه‌های کمک راننده مجهز شده‌اند و ما را چند قدم به داشتن خودرویی با قابلیت رانندگی خودران نزدیک‌تر خواهند کرد.
 
این خودرو را با بی‌ام‌و اشتباه نگیرید/ سدان جدید 508 پژو را ببینید
سخنگوی شرکت پژو در سال 2015 اعلام کرده بود که 508 ‌های جدید کنترل خودکار ترمز و دستیارهای معمول الکترونیک برای پارک شهری و حرکت در بزرگراه‌ها مجهز خواهند شد.
سال آینده هنگامی که این خودرو وارد بازار فروش شود، جایگزین خوبی برای خودروهایی مانند فولکس‌واگن پاسات، اوپل اینسیگنیا، فورد موندئو، مزدا 6، رنو تالیسمان، اشکودا ساپرب و تویوتا اونسیس محسوب خواهد شد.
 
کلمات کلیدی : خودرو + صنعت خودروسازی + پژو 508
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.