نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 413717
مرز مهران بسته شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۴
رییس ستاد مرکزی اربعین گفت: هر زمان شرایط در مهران مهیا شد از طریق رسانه ها اعلام می کنیم تا زائران از مرز مهران عبور کنند ولی الان فقط افرادی که در مهران هستند از مرز عبور می کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،ذوالفقاری با اشاره بهاینکه، زائران اربعین به سمت چزابه و شلمچه بروند تاکید کرد: افرادی که هنوز به سمت مرز مهران حرکت نکرده اند و یا در راه مهران هستند به چزابه و شلمچه مراجعه کنند.  به گفته رییس ستاد مرکزی اربعین، بین 7 تا 8 هزار نفر بصورت غیر مجاز در مهران حضور دارند که باعث بروز مشکل در مرز مهران شده اند.

 رادپور در مرزمهران گفت: تا کنون تردد با روادید و ویزا در مرز مهران امکان پذیر بوده است و در این روزها در آستانه اربعین تردد به اوج خود رسیده است.

نقیان در مرز شلمچه نیز گفت: با افتتاح بزرگ‌ترین پایانه مسافربری کشور با 7 هزار و 500 متر مربع  با حضور رئیس‌جمهور، به عنوان تنها مرز خروج زائران اتباع خارجی به عتبات عالیات ان، تا کنون  450 هزار نفر از این مرکزعبور کرده اند.

نقیان خبرنگار صدا و سیما در خصوص مراکز درمانی در مرز شلمچه گفت: مشاوره های مختلف بهداشتی به زائران داده می شود و برای هر دو طرف رفت و برگشت مهیاست و زائران  در صورت نیاز تحت مراقبت های ویژه قرار می گیرند.
 
کلمات کلیدی : پیاده‌روی اربعین+اربعین+مرز مهران
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۲۴ ۱۸:۵۱:۰۶
چرا برعلیه ایلام و به نفع خوزستان تبلیغ میکنید؟ از امام حسین علیه خجالت بکشید و به جای ارجاع مردم به نقاط دوردست جاده ایلام مهران و دهلران را چهاربانده کنید (4016400) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۵-۰۸-۲۴ ۲۱:۵۴:۲۵
وقتی که شما اجازه نمی دهید کسی از جنوب استان یعنی دهلران تردد داشته باشد نتیجه این میشود شمال استان کوهستانی ترافیک سنگین و شما در رسانه استانی از تردد از دهلران به مهران و بلعکس جلو گیری می کنید (4016631) (alef-13)
 
هم وطن
۱۳۹۵-۰۸-۲۴ ۲۱:۵۶:۵۷
هم وطنان عزیز جهت رفتن به مرز مهران بخاطر شلوغی مسیرهای تردد در استان های کزمانشاه وشمال ایلام بهترین مسیر بزرگراه خرم اباد در استان لرستان وبعد از ان اندیمشک سبس سراهی دهلران و از ان طرف به مهران تردد نمایید یعنی در حقیقت شما از جنوب استان ایلام که دهلران می باشد وارد مهران میشوید که علاوه بر دو طرفه بودن مسیر مسیر کفی می باشد و مثل شمال استان ایلام گردنه هم ندارد و مسیر نیز کم ترددتر می باشد (4016636) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.