نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 402719
شرایط کشور روز به روز بهتر می‌شود
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۵
تسنیم نوشت:رئیس‌کل بانک مرکزی گفت: بیشتر تعهدات باید از سمت طرف آمریکایی انجام شود و انتظار این است که سرعت مبادلات روز به روز بیشتر شود.

ولی‌الله سیف درباره روند اجرایی شدن برجام اظهار داشت: شرایط موجود در کشور نسبت به قبل از برجام به طور طبیعی روز به روز بهتر می‌شود ولی بحث اساسی در این است که این روند کند است.

وی افزود: گشایش ارتباطات بانکی موجود در بین کشورها سرعت قابل قبولی ندارد و باید روند اجرای تعهدات سرعت بیشتری را پیدا کند.

رئیس‌کل بانک مرکزی ایران با اشاره به اینکه روند کند اجرای برجام به عدم انجام تعهدات طرف آمریکایی برمی‌گردد، عنوان کرد: باید طرف مقابل اقداماتی را انجام دهد که مبادلات بانکی با سرعت بیشتری انجام شود و این روابط بانکی در سطح دنیا عادی شود.

سیف در پاسخ به این سئوال که عدم اجرای تعهدات بیشتر از سوی کدام کشور گروه 5+1 است، خاطرنشان کرد: بیشتر تعهدات باید از سمت طرف آمریکایی انجام شود و انتظار این است که سرعت مبادلات روز به روز بیشتر شود.

 
۱۳۹۵/۰۴/۲۴ ۱۵:۰۰
 
۱۳۹۵/۰۴/۲۳ ۱۱:۱۴
 
۱۳۹۵/۰۴/۲۱ ۲۳:۱۴
 
۱۳۹۵/۰۴/۲۱ ۱۶:۰۷
 
۱۳۹۵/۰۲/۲۰ ۲۱:۴۴
 
۱۳۹۵/۰۲/۰۶ ۰۴:۰۱
 
۱۳۹۵/۰۱/۳۰ ۱۳:۳۲
 
۱۳۹۵/۰۱/۳۰ ۱۲:۳۹
 
۱۳۹۵/۰۱/۳۰ ۱۲:۲۳
 
۱۳۹۵/۰۱/۲۹ ۰۲:۲۰
 
 
کلمات کلیدی : سیف+برجام+اجرای برجام+ ارتباطات بانکی
 
Germany
۱۳۹۵-۰۷-۲۵ ۱۳:۴۶:۰۴
طبق چه آماری شرایط کشور بهتر شده آیا آمار روزانه بیکاری کاهش یافته

آیا کارگاهها وکارخانه تولیدی افزایش بافته ؟ (3974774) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۷-۲۵ ۱۷:۳۰:۴۵
این شرایط چرا نامریی است و ما نمی بینیم و فقط آقای سیف و یارانش میتوانند حس کنند. (3975237) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.