توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 170816
تجدید میثاق بسیجیان با آرمان‌های امام راحل
در آستانه آغاز هفته بسیج رئیس سازمان بسیج مستضعفین به همراه جمع کثیری از بسیجیان سلحشور ایران اسلامی با حضور در مرقد مطهر امام خمینی (ره) با آرمان‌‌‌های والای بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران تجدید میثاق کردند.
تاریخ انتشار : شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۲۹
به گزارش فارس از جنوب استان تهران،‌ سردار محمدرضا نقدی به همراه جمع کثیری از بسیجیان سلحشور ایران اسلامی با حضور در مرقد مطهر بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران با آرمان‌های والای معمار کبیر انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند. بسیجیان دریادل با حضور پرشور خود در این آیین یاد و خاطره پیر جماران را گرامی داشتند.شرکت‌کنندگان در این مراسم با نثار تاج گل و قرائت فاتحه به مقام شامخ بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران ادای احترام کردند.

بسیجیان سلحشور و دریادل ایران اسلامی پس از تجدید میثاق با آرمان‌های امام خمینی (ره) با حضور بر سر مزار بانو خدیجه ثقفی همسر مکرم امام خمینی (ره) از رشادت‌های این بانوی بزرگ انقلاب تجلیل کردند.این گزارش حاکی است، علی فضلی جانشین سازمان بسیج مستضعفین، غلامرضا بوربورثانی جانشین سپاه حضرت سید‌الشهدا (ع) استان تهران و جمعی از فرماندهان، مدیران و بسیجیان ایران اسلامی رئیس سازمان بسیج مستضعفین را در این مراسم همراهی کردند.
کلمات کلیدی : تجدید میثاق بسیجیان با آرمان‌های امام
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.