توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 440816
اوباما درباره فرمان ترامپ بیانیه داد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۴۵
دفتر باراک اوباما رئیس جمهور سابق آمریکا بیانیه ای درباره ممنوعیت ورود هفت کشور اسلامی به ایالات متحده منتشر و هدف قرار دادن افراد به خاطر دینشان را رد کرده است.

به گزارش فارس، دفتر باراک اوباما رئیس جمهور سابق آمریکا درباره ممنوعیت ورود هفت کشور اسلامی به آمریکا بیانیه منتشر و با آن مخالفت کرده است.
اقدام رئیس جمهور آمریکا در ممنوعیت 90 روزه ورود اتباع هفت کشور اسلامی ایران، سوریه، عراق، یمن، لیبی، سودان و سومالی که سبب انتقادات بین المللی از واشنگتن شده، باراک اوباما را هم به واکنش واداشته است.

دفتر رئیس جمهور سابق آمریکا در این باره بیانیه صادر و با اشاره به برگزاری تظاهرات در برخی شهرها علیه ممنوعیت ورود اتباع هفت کشور اسلامی تاکید کرده است که «شهروندان برای برپایی تجمع از حقشان مبتنی بر قانون اساسی استفاده میکنند و این دقیقا چیزی است که ما انتظار داریم وقتی ارزشهای آمریکایی در خطر هستند، شاهد آن باشیم».

در بیانیه رئیس جمهور سابق آمریکا آمده است که او «اساسا با ایده تبعیض قائل شدن علیه افراد به خاطر اعتقاد یا دینشان مخالف است».بیانیه باراک اوباما امروز دوشنبه توسط «کوین لوئیز» سخنگوی رئیس جمهور سابق آمریکا برای دوران پس از ریاست جمهوری وی منتشر شده است.
 
 
کلمات کلیدی : اوباما+ترامپ
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.