توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 364019
نوزاد عجول، در آسمان به دنیا آمد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۶
سخنگوی مرکز مدیریت فوریت های پزشکی ۱۱۵ مازندران از زایمان مادر باردار بلده ای در بالگرد این مرکز هنگام انتقال به بیمارستان خبر داد.

به گزارش ایرنا، زکریا اشکپور گفت: برای رساندن این مادر ۲۸ ساله ساکن بخش کوهستانی بلده شهرستان نور به خاطر سخت گذر بودن منطقه و طولانی بودن راه تا بیمارستان با توجه به شرایط خاص از اورژانس هوایی درخواست کمک شده بود که یک تیم تکنسین با بالگرد به منطقه اعزام شدند.

وی افزود: تکنسین های اورژانس پس از آن که بیمار را سوار بالگرد کردند و در مسیر رساندن به بیمارستان شهرستان آمل در حال پرواز بودند، نوزاد عجول این مادر جوان دیده به جهان گشود.

اشکپور گفت: برای این مادر باردار که به علت درد پیش از زایمان به درمانگاه بلده مراجعه کرده بود، توسط خانواده اش از اورژانس هوایی آمل درخواست کمک شده بود.

وی افزود: با توجه به حال نامساعد مادر، نارس بودن نوزاد و فاصله زیاد تا بیمارستان بلافاصله اورژانس هوایی به پرواز در آمد و مادر و نوزاد را در مسیر محور هراز از آمبولانس تحویل گرفت و با مراقبت کامل به بیمارستان امام علی (ع) آمل منتقل کرد.

وی ادامه داد: در پیگیری های پس از انتقال به بیمارستان آمل، وضعیت عمومی مادر و نوزاد طبیعی اعلام شد و این مادر ۲۸ ساله نخستین نوزاد دختر خود را یک ماه زودتر به دنیا آورد.
 
کلمات کلیدی : مرگ نوزادان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.