توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 447783
خبرگزاری آمریکایی: رهبر ایران، اسرائیل را جعلی و ناپاک خواند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۳۶
خبرگزاری آسوشیتدپرس در گزارشی درباره سخنرانی رهبر معظم انقلاب در کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین دو موضوع «جعلی» و «ناپاک» خواندن رژیم صهیونیستی توسط آیت‌الله خامنه‌ای را برجسته کرده است.

به گزارش فارس، در اولین بازتاب سخنرانی رهبر معظم انقلاب در ششمین کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین، خبرگزاری مطرح غربی به طور خاص بر دو موضوع در بیانات آیت‌الله خامنه‌ای دست گذاشته است.

رهبر معظم انقلاب اسلامی امروز سه شنبه ضمن حضور در ششمین کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین، به ایراد سخنرانی پرداختند.

 در اولین واکنش‌های بین‌المللی و بازتاب رسانه‌های غربی، یک خبرگزاری مطرح آمریکایی به بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای پرداخته است.

«آسوشیتدپرس» در گزارشی با عنوان «رهبر ایران اسرائیل را جعلی و فصل ناپاک خواند» منتشر کرده است.

در گزارش این رسانه غربی آمده است: «رهبر عالی ایران از تریبون اجلاس حامی فلسطین در تهران برای "جعلی" و "ناپاک" خواندن اسرائیل استفاده کرده است».

 این خبرگزاری آمریکایی در ادامه نوشت: «اظهارات آیت‌الله علی خامنه‌ای در روز سه شنبه، از جمله تندترین انتقادات او علیه دولت یهودی که دشمن بزرگ ایران است، محسوب می‌شوند».

آسوشیتدپرس افزود: «(آیت‌الله) خامنه‌ای می‌گوید که اسرائیل با جمع کردن یهودیان از دیگر نقاط جهان  به منطقه خاورمیانه و استقرار آنها در سرزمین فلسطینیان ایجاد شد. او همچنین می‌گوید ایجاد اسرائیل "یکی از صفحات ناپاک تاریخ است که به فضل الهی پاک خواهد شد"».

در پایان این گزارش هم آمده که رهبر ایران همه مسلمانان را به حمایت از فلسطینیان و جنبش‌های «مقاومت» فرا خواند.
۱۳۹۶/۰۶/۱۵ ۱۳:۱۶
 
۱۳۹۶/۰۱/۱۹ ۱۰:۴۹
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۳ ۱۲:۵۴
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۳ ۱۱:۲۴
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۳ ۱۰:۴۷
 
۱۳۹۵/۱۱/۲۰ ۰۹:۳۱
 
۱۳۹۵/۱۰/۰۵ ۲۳:۵۳
 
۱۳۹۵/۰۹/۱۵ ۲۰:۵۸
 
۱۳۹۵/۰۹/۱۵ ۱۸:۰۱
 
۱۳۹۵/۰۴/۲۰ ۲۱:۴۰
 
 
کلمات کلیدی : حمایت از انتفاضه فلسطین+ رهبر انقلاب
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.