نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 428388
تنبیه دانش آموزان دبیرستانی با کمربند، سر صف! + عکس
تاریخ انتشار : دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۴۱
انتشار فیلم تنبیه بدنی دانش آموزان دبیرستانی در شهرستان شهریار باعث واکنش حراست وزارت آموزش و پرورش شد.
 
به گزارش میزان، روز گذشته فیلمی با عنوان تنبیه بدنی دانش آموزان دبیرستانی سر صف در فضای مجازی منتشر و به سرعت در گروهها و کانال ها منتشر شد.

در این فیلم یکی از مسئولان مدرسه پسرانه "معلم" در شهرستان شهریار با کمربند اقدام به تنبیه بدنی چند دانش آموز سر صف و در حضور دانش آموزان می کند. نکته جالب این فیلم عدم دخالت سایر کادر آموزشی در این موضوع و جلوگیری از ضرب و شتم دانش آموزان بود.

رزاقی مدیر کل حراست آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در واکنش به کتک زدن دانش آموزان توسط یکی از مسئولان مدرسه ،به خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان،اظهار داشت: تنبیه دانش آموزان روز گذشته  در مدرسه پسرانه  معلم در شهرستان شهریار اتفاق افتاده که فیلم آن در فضای مجازی منتشر شده است.
      
تنبیه دانش آموزان دبیرستانی با کمربند سر صف!
 
وی افزود: در این فیلم مشاهده می شود که یکی از مسئولان مدرسه،چند دانش آموز را در حیاط مدرسه به صف کشیده است و یکی یکی بدن آن ها را با ضربه کمربند کبود می کند.

مدیر کل حراست آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت:ابهامات این ماجرا باید مشخص شود تا دقیق بدانیم فرد مورد نظر  چه سمتی داشته است.

وی بیان داشت: پرونده مذکور در حال بررسی است تا مقصر را شناسایی کنیم.

مدیر حراست آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران پایان گفت: در صورت بررسی نهایی، فردی که مرتکب جرم شده است مجازات خواهد شد و حتی ممکن است در صورت لزوم عزل از جایگاه برای او در نظر گرفته شود.
 
کلمات کلیدی : تنبیه بدنی دانش‌آموزان + دانش‌آموز
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۰۶ ۱۷:۳۵:۱۱
باید دید چه کرده اند (4084832) (alef-3)
 
فاطمه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۰۷ ۰۳:۱۶:۲۵
هرچه کرده باشند مگه مملکت قانون نداره آقا .... قانون میگه در محیط آموزشی زدن نداریم... گرچه توی این مملکت همه خودشون رو برتر از قانون میدونن و این ریشه بدبختی ماست (4085455) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۰۷ ۰۴:۵۷:۲۹
نه، نیاید دید! کتک زدن افراد جرمه؛ دانش آموزان اگر "جرمی" هم مرتکب شدن باید پلیس رو در جریان گذاشت نه اینکه خود نقش پلیس و دادگاه رو اجرا کنن و حکم رو هم صادر و اجرا کنن! (4085469) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.