توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 463181
ترافیک پرحجم در محورهای ورودی به تهران/ ترافیک سنگین در آزادراه کرج ـ تهران
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۳
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از ترافیک پرحجم در محورهای ورودی به تهران و همچنین ترافیک سنگین در مقاطعی از آزادراه کرج ـ تهران خبر داد.

سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در گفت‌وگو با فارس، در مورد آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور،‌ اظهار داشت: در حال حاضر مداخلات جوی به شکل بارش باران، برف یا مه‌گرفتگی در محورهای مواصلاتی کشور مشاهده نمی‌شود. 

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا به ترافیک در ورودی کلانشهرها اشاره و تصریح کرد: اتوبان ساوه ـ تهران، جاده قدیم ساوه ـ تهران، آزادراه قم ـ تهران و جاده قدیم قم ـ تهران دارای ترافیک پرحجم هستند. 

سرهنگ رحمانی با بیان این مطلب که آزادراه کرج ـ تهران دارای ترافیک سنگین و نیمه‌سنگین است، اعلام کرد: ترافیک در آزادراه قزوین ـ‌ کرج نیمه‌سنگین است؛ آزادراه کرج ـ تهران نیز به طور کل دارای ترافیک نیمه‌سنگین بوده اما در مقاطعی ترافیک این محور سنگین گزارش شده است. 

وی خاطرنشان کرد: سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.
 
کلمات کلیدی : محدودیت‌ ترافیکی+جاده های کشور + پلیس راهور
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.