توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 482081
سازمان حمایت: شیر گران نشده است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۸
سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان اعلام کرد: افزایش قیمت شیر استریل در سال گذشته رخ داده و پرونده تخلف برای شرکت تولیدی متخلف تشکیل و به سازمان تعزیرات حکومتی ارسال شده است که تحت رسیدگی قرار دارد.

به گزارش ایرنا، در پی انتشار گزارش هایی بر روی خروجی برخی رسانه ها با عنوان «شیر بازهم غیرقانونی 200 تومان گران شد»، سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان اعلام داشت: بر اساس بررسی های صورت گرفته از کارخانجات و سطح بازار، امسال نه تنها افزایشی در قیمت انواع شیر تولیدی کارخانجات لبنی رخ نداده، بلکه با پیگیری های این سازمان برخی از قیمت های افزایش یافته قبلی نیز تعدیل و کاهش یافته است.

برپایه این گزارش، سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان از هموطنان تقاضا می کند در صورت مشاهده هرگونه تخلف اقتصادی نظیر گرانفروشی، کم فروشی، درج نکردن قیمت و .... مراتب را از طریق سامانه 124 با این سازمان و سازمان های صنعت معدن و تجارت استان ها در میان بگذارند تا مراتب بررسی شده و متخلفان اعمال قانون شوند.
 
کلمات کلیدی : لبنیات، شیر،گرانی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.