توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 484881
دستگیری تیم تروریستی در قم
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۷
معاون سیاسی امنیتی استانداری قم با بیان اینکه شهر قم یکی از اهداف اصلی برنامه‌ریزی‌های تروریستی داعش است، گفت: در زمان عملیات تروریستی تهران تیم تروریستی داعش در قم توسط نیروهای امنیتی و انتظامی دستگیر شده‌اند.

به گزارش فارس، احد جمالی ظهر امروز در سومین نشست شورای اداری استان قم که در تالار معصومیه برگزار شد، با بیان اینکه در عرصه‌های مختلف نیازمند الگوبرداری از امام علی(ع) هستیم، اظهار کرد: شیعه امام علی(ع) باید انقلابی باشد و انقلابی بماند چرا که بر اساس فرمایش ایشان خداوند انسان را آزاد آفریده و انسان نباید بنده و اسیر فرد دیگری باشد.

وی با تاکید بر اینکه بر اساس روایتی از حضرت علی(ع) باید دشمن ستمگران و یاور ستم دیدگان باشیم، اضافه کرد: در روز قدس امسال نیز همانند سال‌های گذشته مردم ایران اسلامی با توجه به شرایط بین‌المللی مشت دیگری به دهان مخالفین اسلام و انسانیت خواهند زد.

معاون سیاسی امنیتی استانداری قم از حضور گسترده مردم در دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا یاد کرد و گفت: این انتخابات نیز به عنوان برگ زرین دیگری در دفتر نظام و حاکمیت به ثبت رسیده است. وی با اشاره به حملات تروریسی داعش در تهران عنوان کرد: سپاهیان همیشه سرافراز نظام جمهوری اسلامی جواب دندان‌شکنی به تکفیری‌ها و حامیان منطقه‌ای و بین‌المللی آنها دادند.

جمالی با بیان اینکه شهر قم یکی از اهداف اصلی برنامه‌ریزی‌های تروریستی داعش است، خاطرنشان کرد: در زمان عملیات تروریستی تهران تیم تروریستی داعش در قم توسط نیروهای امنیتی و انتظامی دستگیر شده‌اند. وی با تاکید بر اینکه مباحث امنیتی در شورای اداری برای مدیران دستگاه‌های اجرایی تشریح می‌شود، گفت: استان قم با توجه به اینکه پایتخت معنوی جهان شیعه است و حرم مطهر حضرت معصومه(س)، مسجد مقدس جمکران، حوزه‌های علمیه و مراجع تقلید را در خود جای داده از اهمیت والایی برخوردار است.

جمالی از فاصله کوتاه میان قم و تهران یاد کرد و ادامه داد: استان قم در مناسبت‌های مختلف میزبان مقام‌های عالی نظام بوده و بسیاری از شخصیت‌های ملی در این شهر حضور دارند به همین علت این استان یکی از اهداف حملات تروریستی دشمن است.

وی با اشاره به اینکه مدیران استانی باید در حفظ امنیت استان مشارکت لازم را داشته باشند، تصریح کرد: طی هفته‌های اخیر به صورت مستمر با مدیرانی ارتباط داشته که دغدغه‌های امنیتی دارند؛ تدوام و بالندگی انقلاب اسلامی مرهون و مدیون عزم ملی مردم بوده است به همین علت در این راستا باید از تمام ظرفیت‌ها استفاده کنیم.
 
کلمات کلیدی : تیراندازی در مجلس +تیراندازی در حرم امام خمینی+دستگیری تیم تروریستی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.