نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 464784
وزیر نفت: مشکلات بانکی پس از برجام همچنان باقی است
تاریخ انتشار : شنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۱
وزیر نفت گفت: مشکلات بانکی پس از برجام همچنان باقی است که بخشی از آن روانی و بخشی دیگر مربوط به احتیاط بانک‌های خارجی است.

به گزارش تسنیم، «بیژن زنگنه» وزیر نفت در حاشیه سیزدهمین همایش بین‌المللی صنعت پتروشیمی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: فاز نخست پالایشگاه ستاره خلیج‌فارس در نیمه هفته جاری افتتاح می شود و این در حالی است که اطمینان پیدا کرده ایم که تولید بنزین در فاز نخست این پالایشگاه به هدفگذاری مورد نظر رسیده است.

وی افزود: ما نیازی به افتتاح نمایشی نداریم و تا پروژه‌ای به تولید نرسد مراسمی اجرا نمی‌شود.

زنگنه با بیان اینکه توسعه و برداشت از میادین مشترک کماکان در اولیت وزارت نفت است، گفت: در خصوص مناقصات نیز ابتدا پیشنهادات فنی را بررسی کرده و سپس پیشنهادات مالی را مورد توجه قرار می‌دهیم.

این عضو کابینه دولت در پاسخ به سوالی در خصوص رفع مشکلات بانکی پس از برجام گفت: مشکلات بانکی پس از برجام همچنان باقی است که بخشی از آن روانی و بخشی دیگر مربوط به احتیاط بانک‌های خارجی است.

وی ادامه داد: تمام سیگنال‌هایی که از اوپک و غیراوپک در بازار نفت دریافت می‌شود نشان می‌دهد که این کشورها تصمیم‌ دارند تا مدیریت بازار و عرضه را کنترل کنند و حمایت از بهبود وضعیت قیمت کماکان ادامه دارد البته در حال حاضر به قیمت‌هایی بیش از 60 دلار برای هر بشکه نباید امیدوار بود.
 
کلمات کلیدی : وزیر نفت + مشکلات بانکی + برجام
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۲ ۱۵:۵۳:۵۸
یعنی فقط نفت فروختید ونمی توانیدازوجوه آن به دلخواه ومطابق برنامه عمل کنید
خب چه تفاوتی باثبل ازتحریم هاکردبه غیرازخام فروشی وبرداشت غیرصیانتی ازمخازن وکم کردن ازخوراک پالایشگاهها!! (4276625) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۲ ۱۶:۴۱:۵۸
میشه بگویید دقیقا چه چیزهایی باقی نیست؟ (4276813) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۲ ۱۸:۱۴:۱۰
یعنی نفت نسیه یا کالا به کالا (4277043) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۲ ۲۰:۰۶:۵۰
آفتاب تابان برجام!!!!! (4277269) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.