توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 417939
نگرانی شورای همکاری خلیج فارس از فعالیت نیروگاه هسته ای بوشهر
تاریخ انتشار : شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۵
روزنامه سعودی «الشرق الاوسط» به نقل از مقام های سازمان «شورای همکاری خلیج فارس» در گزارشی نوشت: کشورهای عضو این سازمان نگرانی خود را از انتشار مواد رادیو اکتیو «نیروگاه هسته ای بوشهر» به آژانس بین المللی انرژی اتمی را اعلام کرده اند.

به گزارش میزان، روزنامه سعودی «الشرق الاوسط» به نقل از مقامات سازمان «شورای همکاری خلیج فارس» در گزارشی نوشت: کشورهای عضو خلیج فارس نگرانی خود را از انتشار مواد رادیو اکتیو «نیروگاه هسته ای بوشهر» به آژانس بین المللی انرژی اتمی را اعلام کرده اند.

این روزنامه سعودی به نقل از «عدنان التمیمی» رئیس مرکز مدیریت اضطراری شورای همکاری خلیج فارس ادعا می کند که آژانس بین المللی انرژی اتمی و سازمان شورای همکاری خلیج فارس اعلام کرده اند که نیروگاه هسته ای بوشهر خطری جدی برای آلودگی آب های خلیج فارس است.

وی همچنین با بیان این ادعا که سطح امنیت و ایمنی نیروگاه هسته ای بوشهر بسیار پایین و نگران کننده است مدعی می شود نبود شفافیت در برنامه هسته ای ایران موجب افزایش نگرانی و اضطراب کشورهای حوزه خلیج فارس می شود.
 
کلمات کلیدی : شورای همکاری خلیج فارس + نیروگاه هسته ای بوشهر
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.