نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 391532
تن‌فروشی نوجوانان ثروتمندترین کشور جهان برای نان شب
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۳۸
در ثروتمندترین کشور‌ جهان نوجوانان برای سیرکردن شکم خود به تن‌فروشی روی آورده‌اند.

به گزارش تسنیم، نوجوانان در ایالات متحده آمریکا برای ادامه زندگی اقدام به تن‌فروشی می‌کنند. بر اساس گزارش ایندیپندنت، محققان دریافتند که نوجوانان در ۱۰ ایالت آمریکا برای بقا به جرم و جنایت متوسل می‌شوند.

سرقت، فروش مواد مخدر، و بهره‌کشی جنسی، برای به دست آوردن پول برای مواد غذایی شیوه‌های بقای نوجوانان در ایالات متحده آمریکا است.

با توجه به تحقیقات جدید، نوجوانان آمریکایی که با فقر گسترده در این کشور دست به گریبان هستند برای بدست‌ آوردن مواد غذایی به فروش بدن خود روی آورده‌اند.

مؤسسه Urban که روی سیاست‌های اجتماعی اقتصادی کشورها مطالعه می‌کند به زندگی تیره و تار نوجوانان در ۱۰ ایالت آمریکا پرداخته است.

به گفته این موسسه برخی از دختران نوجوان در مصاحبه‌ای که با این موسسه انجام داده‌اند به «تن‌فروشی» و «داشتن رابطه جنسی برای پول» اعتراف کردند.

این در حالی است که بر اساس این گزارش، پسران برای بقا به جرائمی چون فروش‌ مواد مخدر و سرقت از مغازه‌ها دست می‌زنند.

این مطالعه بر مشکلات اقتصادی آمریکا و کاهش میزان دستمزد و افزایش هزینه زندگی در این کشور پرداخته می‌نویسد:"این مشکلات در سراسر ایالات متحده آمریکا ناامنی غذایی را دامن زده است".

محققان موسسه Urban به همراه محققانی از مرکز تغذیه آمریکا و به واسطه ۲۰ گروه متمرکز روی جامعه مطالعاتی شامل ۱۹۳ نوجوان و بر اساس تفکیک جنسیتی، این تحقیق و بررسی را انجام داده‌اند.
 
کلمات کلیدی : تن فروشی، آمریکا
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۲۳ ۱۵:۰۳:۰۶
بر اساس آمارهای منابع رسمی جمهوری اسلامی سن تن فروشی در ایران به زیر 14سال رسیده است و دختران خیابانی یکی از خطرات انتقال بیماریهای مقاربتی و ایدز هستند چگونه است ... (3932997) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۶-۲۳ ۱۵:۲۹:۲۱
امریکا ثروتمندترین کشور جهان نیست... (3933030) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.