توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 452435
فاصله قیمت مرغ، از مرغداری تا بازار
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۸
عضوکمیسیون کشاورزی، آب ومنابع طبیعی مجلس با بیان اینکه فاصله قیمت تمام شده مرغ تا فروش در بازار مرغداران راگله مندکرده است،گفت: مرغداران توان پرداخت دیرکرد وام های بانکی را ندارند.

به گزارش خانه ملت علی ابراهیمی درباره وضعیت نرخ مرغ دربازار،گفت: مرغداران اعتقاددارندنرخ فروش مرغ با هزینه تولید همخوانی ندارد واگردر ایام نوروز مرغ با نرخ پایین توسط شرکت پشتیبانی دربازار توزیع شود مرغداران ورشکست خواهندشد.

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مرغداران اعتقاد دارند جایگاه تشکل های مرتبط با دام و طیور در تصمیم گیری های بازار و مدیریت صنعت طیورنباید خالی باشد،تصریح کرد: نرخی که سازمان حمایت از تولید کننده و مصرف کننده برای فروش مرغ در بازار تعیین می کند نبایدتنها منافع تولیدکننده را درنظر بگیرد بلکه باید نرخی برای فروش مرغ در بازار در نظرگرفته شودکه جوابگویی هزینه تولید و سود متعارف برای مرغدار باشد.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه مرغداران توان پرداخت دیرکردهای وام های بانکی را ندارند، یادآورشد: یکی از راهکارهای اساسی برای بهبود وضعیت مرغداری های کشور تعریف نقش موثر برای تشکل های مرتبط با طیور در تصمیم های کلان در صنعت مرغداری است.
 
کلمات کلیدی : مرغ+قیمت مرغ
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.