نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 350933
علم الهدی:نیروی انتظامی می‌خواهد جلو فسق و فجور اتومبیل‌ها را بگیرد،آقای مسئول می گوید چرا؟
تاریخ انتشار : جمعه ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۱۵
نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی گفت: آپارتاید جنسی، بی حجابی است، اینکه یک بی حجاب می‌خواهد خود را ملعبه جنسی یک مشت افراد قرار دهد این آپارتاید جنسی است.

به گزارش تسنیم، آیت الله سید احمد علم الهدی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه مشهد در جوار بارگاه منور رضوی با اشاره به اینکه اسلام ناب از نگاه امام اسلام انقلابی است گفت: اسلام ناب اسلامی است که انقلاب در آن است و کسی که اسلام انقلابی را قبول ندارد، اسلام آمریکایی را قبول دارد.

وی اظهار داشت: این دنیا مرحله گذار است و در دنیای دیگر هر چه بخواهیم، خواسته عین خلقت است، قرآنی که نازل شده بر عربی نازل شده است که تا پیش از این سنگ و چوب را می‌پرستیده است. حال در این قرآن باید ماهیت بهشت با چه ماهیتی تبیین شود که هم آن عرب بفهمد و هم دانشمند و اندیشمند امروز. بهشت در قالب مصداق و مثال تبیین شده است.

علم الهدی گفت: در حقیقت ما بایستی نسبت به آنچه که آن استاد شهید در ارتباط با شرایط آن زمان تهیه کرده است در امروز برای نسل جدید یک بازخوانی نوین داشته باشیم، در آن زمان گروه‌های الحادی و التقاطی وقتی بحث اسلام می‌شد می‌گفتند ما از اسلام فقط انقلابش را قبول داریم و پیدایش جریان التقاط منافقین براساس جریان الحادی مارکسیسم از اینجا شکل گرفت.

وی بیان کرد: بقیه جریان اسلام را اینها قبول نداشتند و جریان عبودیت را قبول نداشتند و نام آن را اسلام انقلابی گذاشته بودند و شهید مطهری می‌فرمودند اسلام قابل تجزیه نیست، مثل سکولارهای امروز که خود را لیبرال دموکرات می‌دانند و اینها همان منافقان التقاطی ۳۰ سال قبل هستند.

عضو مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: جریاناتی که این مملکت را به خاک و خون کشیدند با آن منافقان تفاوتی ندارند، لیبرال‌های امروز همان التقاطی‌های گذشته‌اندو شناسایی اینها نیاز به بصیرت دارد.

علم الهدی با اشاره به اینکه اسلام ناب از نگاه امام اسلام انقلابی است گفت: ایشان می‌فرمایند اسلامی که ایستا باشد و در آن تسلیم وجود داشته باشد، اسلام آمریکایی است و اسلام ناب نیست و اسلام ناب اسلامی است که انقلاب در آن است و کسی که اسلام انقلابی را قبول ندارد، اسلام آمریکایی را قبول دارد.

وی گفت: "کتب شهید مطهری نیاز به یک بازخوانی دارد و این فداکاری و فعالیت اندیشمندانه معلمان را می‌طلبد، امروز معلم رسالت اولیه‌اش قبل از آموزش و پرورش و تعلیم و تربیت، پدافند فرهنگی و اخلاقی است، معلم که می‌گوئیم تنها منظورمان معلم آموزش و پرورش نیست، اگر بنا شد فضای تعلیم و تربیت یک فضای ناهنجار فرهنگی شد معلم نمی‌تواند رسالت خود را در این فضای آۀوده فرهنگی اجرا کند."

عضو مجلس خبرگان رهبری افزود: هر چه ناهنجاری در دانشگاه افزایش می‌یابد به همان میزان فرآورده‌های علمی ما نیز دچار تنزل می‌شود، امروز در رتبه ۲۰ و ۳۰ علمی هستیم و این بخاطر ناهنجاری فضای دانشگاه است، به رئیس دانشگاهی عرض کردم شما مدیر یک معبد هستید، شما مدیر یک عبادتگاه هستید و اینجا باید انسان ساخته شود و چرا اجازه می‌دهید اینجا مرکز فسق و فجور باشد، امروز دانشگاه‌های تهران این کار را کرده‌اند که یک دختر دانشجوی ناهنجار به دانشگاه راه داده نشود.

آیت الله علم الهدی بیان کرد: گفتیم این کار را در مشهد هم انجام دهید، اما این کار صورت نگرفت، بنده ۲۳ سال موفق ترین دانشگاه‌های کشور را مدیریت کردم و با محیط آکادمیک نا آشنا نیستم، در دانشگاه دانشجو معصوم و بی گناه است.

وی گفت: دشمن چشم طمع به محیط دانشگاه دارد و میدان دانشگاه را برای تهاجم فرهنگی خود انتخاب کرده است. مراقب باشید تبدیل به عمله جریان‌های انحرافی بیرون دانشگاه نشوید.

عضو مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: آپارتاید جنسی، بی حجابی است، اینکه یک بی حجاب می‌خواهد خود را ملعبه جنسی یک مشت افراد قرار دهد این آپارتاید جنسی است. شما به این نکته توجه کنید که این روایت مربوط به پیامبر است که در کتاب وسایل الشیعه حدیثی آمده مبنی بر اینکه چه خواهد شد وضع زمان شما که زنان و جوانان فاسد شوند و شما امر به معروف نکنید؟

آیت الله علم الهدی افزود: جریان نیروی انتظامی غیرتمند دینی گفته می‌خواهم مقابل فسق و فجور اتومبیل‌ها را بگیرم و آقای مسئول می‌گوید چرا می‌خواهید این کار را بکنید و این همان فرموده پیامبر است که معروف را منکر ببینیم. گفته‌اند این کار، سرکشی در کار و زندگی خصوصی مردم است. مگر مردم در پارک‌هاو اتومبیل‌ها زندگی می‌کنند؟
 
کلمات کلیدی : علم الهدی، مشهد مقدس
 
سامان زندگانی
Romania
۱۳۹۵-۰۲-۱۷ ۱۸:۲۸:۰۲
متاسفانه رفتار خاطیان و عاملان فسق وفجور باماموران وظیفه شناس خوب نیست.
دلایل ضعف دربرخورد با هنجارشکنان توسط ناجا دوعامل مهم است.
1عدم حمایت قضایی خصوصا دادگاه نظامی مراکزاستانها که خود این دستگاه قضایی بایستی دستخوش تغییر و برخورد قاطع با انان شود.بدلیل اینکه شعارانان اینست که ماموران ناجا حتمی بایست متهم و کیفرشوند.
2عدم حمایت مالی ازمامورین هم ازدرون و برون سازمان .
همچنین یک نکته دیگر اینکه اعتراض و هرج ومرج در رفتار مشروع ماموران بشکل سمبل درامده.
ایین دادرسی کیفری جدید که به تایید بعضی اقایان رسیده حمایت صدرصد از مجرم کرده و قااعدتا انان در جرایم بعدی ایشان جری تر میکند.که باید بازنگری شود. (3687688) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۱۷ ۲۰:۵۷:۱۹
روش انتظامى درست نيست (3687927) (alef-13)
 
۱۳۹۵-۰۲-۱۸ ۰۸:۵۶:۴۳
طی 8سال گذشته نیروی انتظامی خواب بودند که حالا بیدار شدند که این بیداری ماموریت انهاست که مردم را به طرقی علیه دولت بشورانند (3688389) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.