توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 490037
ناصر ملک‌مطیعی از جای خالی علی نصیریان در «شهرزاد ۲» گفت
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۰۰
ناصر ملک مطیعی در مورد سریال «شهرزاد» گفت: « قطعا فصل دوم این اثر با استقبال خوبى همراه مى‌شود، چون بازیگران و عوامل خوبى در آن حضور دارند، البته جاى خالى على نصیریان (بزرگ آقا) در فصل دوم خالى است.»

به گزارش خبرآنلاین، ناصر ملک‌مطیعی، بازیگر قدیمی سینمای ایران که نخستین گزینه حسن فتحی برای بازی در نقش بزرگ اقای «شهرزاد» بود و البته این پیشنهاد را رد کرد، از جای خالی علی نصیریان در فصل دوم این سریال گفت.

او در یادداشتی در «هفته‌نامه مجازی شهرزاد ۲» نوشت: «معتقدم هر فیلم و سریالى که مورد استقبال مردم قرار گیرد، عیب و نقص آن از بین مى‌رود. مردم ما «شهرزاد» را دوست دارند، چون زندگى خوشان است و اتفاقات آن مربوط به زندگى روزمره‌شان است.

مردم به خاطر سادگى و بی‌آلایشى که سریال «شهرزاد» دارد، با آن همراه شده‌اند. حسن فتحى کارگردان باتجربه‌اى است که از تجربیاتش در آثار خود به خوبى استفاده مى‌کند و با توجه به اشرافى که دارد همه عوامل خوب را در یک اثر سهیم مى‌کند. در این سریال به بعضى از وقایع تاریخى نیز اشاره مى‌شود، ممکن است همه این وقایع دلچسب نباشد، اما طرز بیان بسیار مهم خواهد بود که فتحى به خوبى از عهده آن برآمده و این وقایع را با صداقت و واضح بیان کرده است.

موضوعاتى که این کارگردان در آثارش به آن‌ها مى‌پردازد، آرزوهاى مردم هستند که روزگارى این چنین ساده زندگى مى‌کردند، در حالى که امروز همه ما با مشکلاتى روبرو هستیم، به همین دلیل کارى مانند «شهرزاد» به خوبى بر دل آن‌ها نشسته است. نکته دیگر اینکه طبیعى است مخاطب دوست دارد قهرمان خود را روى پرده سینما یا صفحه تلویزیون ببیند، در این سریال، قهرمان‌ها هم به خوبى پرورانده شده‌اند.

قطعا فصل دوم «شهرزاد» هم با استقبال خوبى همراه مى‌شود، چون بازیگران و عوامل خوبى در آن حضور دارند، البته جاى خالى على نصیریان (بزرگ آقا) در فصل دوم خالى است.»
 
کلمات کلیدی : سریال «شهرزاد»
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.