نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 497760
فؤادمعصوم: جدایی کردستان از عراق در شرایط کنونی ناممکن است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۱۱
رئیس جمهور عراق در سخنانی گفت که در شرایط کنونی جدایی کردستان از عراق امکان پذیر نیست.

به گزارش تسنیم به نقل از رسانه‌های عرافی، "فؤاد معصوم" رئیس‌جمهور عراق برگزاری همه‌پرسی در عراق را در شرایط کنونی ناممکن دانست.

فؤاد معصوم اعلام کرد طرح برگزاری همه‌پرسی در منطقه کردستان عراق صرفا یک بلندپروازی است و در شرایط کنونی جدایی کردستان امکان‌پذیر نیست.وی در دیدار با برخی از هیئت های دیپلماتیک در بغداد گفت: «برگزاری همه‌پرسی چیزی جز بلندپروازی نیست و در شرایط کنونی جدایی [کردستان] امکان‌ناپذیر است.»
 
رئیس‌جمهور عراق با ابراز امیدواری درباره اینکه «عراق یکپارچه بماند» همه کشورهای دوست را به حمایت از بازسازی مناطق آزادشده در عراق فراخواند و بر ضرورت ادامه فرایند سیاسی این کشور و نیز برگزاری انتخابات پارلمانی و حل مشکلات موجود بین دولت مرکزی با مناطق دیگر تاکید کرد.
 
کلمات کلیدی : فواد معصوم+استقلال کردستان عراق+بارزانی+همه پرسی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۲۲:۲۸:۵۰
ااما باید به اقای فواد معصوم گفت که بیشتر عراق یک پارچه «بلند پروازی» است و در شرایط کنونی جمع کردن همه برای باز سازی «امکان پذیر نیست» (4499524) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.