توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 437964
طیب‌نیا باید برای موضوع " پدیده" استیضاح شود
تاریخ انتشار : دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۵۶
رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی گفت: وزیری که در اصل باید برای داستان پدیده شاندیز استیضاح شود وزیر اقتصاد است.

حسین مقصودی در گفت‌وگو با تسنیم اظهار داشت: یکی از عللی که سبب شده در موضوع پدیده و میزان کنار مردم از امروز به فردا انداخته شده و دچار تأخیر شود نبود دلسوزی واقعی برای مردم در این زمینه است.

وی ادامه داد: در واقع کسی به این بخش‌ها اعتنایی نداشته و ادعاهایی که برای بدهکاری‌های آنها مطرح می‌شد به هیچ عنوان منطقی نبودند که هم اکنون بخش زیادی از آنها ساماندهی شده و امید می‌رود مشکلاتشان برطرف شود.

رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی با اشاره به درخواست استیضاح وزیر کشور به علت مشکلاتی که در پدیده وجود دارد خاطرنشان کرد: برخی از گروه‌های سیاسی تندرو دوست دارند که وزیر کشور به این بهانه حذف شود اما به نظر شخص بنده کسی که در این داستان باید استیضاح شود وزیر اقتصاد است.

مقصودی بیان کرد: همچنین در مورد میزان برخی از صحبت‌هایی در مورد مالیات بر ارزش افزوده آورده می‌شد که هم اکنون برطرف شده و بانک صادرات این قول را داده که تا پایان امسال تمام سپرده‌گذاران مطالبات خود را دریافت کنند.

وی تأکید کرد: مشکلاتی که از نظر زیرساخت و اقتصاد در خراسان رضوی وجود دارد زیاد هستند و انتظار می‌رود دولت به این استان التفات بیشتری داشته باشد.
 
کلمات کلیدی : طیب‌نیا + پدیده + استیضاح
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.