توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 436767
آخرین آمار میزان مصرف گاز خانگی
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۶
ایسنا نوشت: سخنگوی شرکت ملی گاز با بیان این‌که میزان مصرف گاز در شبکه خانگی از اول آذرماه تاکنون بیش از ۴۵۰ میلیون مترمکعب بوده است، گفت: مصرف نرمال گاز خانگی باید دو سوم این میزان یعنی ۳۰۰ میلیون مترمکعب باشد.

مجید بوجارزاده با اشاره به قطع گاز برخی از جایگاه‌های CNG شمال کشور در اوایل هفته، اظهار کرد: گاز جایگاه‌های CNG بخشی از استان‌های مازندران، گلستان و گیلان با هدف پیشگیری از افت فشار به مدت ۲۴ ساعت قطع شد.

وی با تاکید بر این‌که قطع گاز این جایگاه‌ها یک امر طبیعی است، تصریح کرد: پایداری گاز مشترکان خانگی اولویت شرکت ملی گاز است و چنانچه احتمال نیاز شبکه خانگی بالا رفته است گاز جایگاه‌ها را بعد از اطلاع‌رسانی به مردم قطع می‌کنیم.

سخنگوی شرکت ملی گاز در ادامه در مورد میزان مصرف گاز در شبکه خانگی، اظهار کرد: میزان مصرف گاز در شبکه خانگی از ابتدای آذرماه تاکنون بیش از ۴۵۰ میلیون مترمکعب بوده که بسیار بالا است و میزان نرمال آن باید ۳۰۰ میلیون مترمکعب یعنی دو سوم مصرف کنونی باشد.

بوجارزاده در پاسخ به این سوال که آیا باز هم احتمال قطع گاز جایگاه‌های CNG وجود دارد یا خیر، گفت: هنگامی که دمای هوا کاهش بیابد و مصرف گاز بخش خانگی بالا رود باید به برخی از بخش‌ها محدودیت بدهیم.
 
کلمات کلیدی : شرکت گاز + قیمت گاز + مصرف گاز خانگی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.