توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 496464
دستگیری یک متهم به کلاهبرداری / تلاش برای دستگیری سایر همدستان
تاریخ انتشار : شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۵۵
دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه گفت: یک متهم به کلاهبرداری که از اهالی پاوه اقدام به اخاذی کرده بود دستگیر شد. 

محمد حسین صادقی در گفتگو با مهر، از دستگیری متهمی خبر داد که با نفوذ در میان بازاریان و کسبه شهرستان پاوه به عنوان همکار یک شرکت عمرانی مجری برخی پروژه ها، از آنان اخاذی و کلاهبرداری کرده است.

وی گفت: فرد متهم حدود پنج سال قبل با مهاجرت به شهرستان پاوه و فعالیت در این شهر با نفوذ در میان بازاریان و کسبه، خود را همکار یک شرکت عمرانی و فعال در پروژه های منطقه معرفی و به اخذ وجوهی از افراد مختلف اقدام کرده است.

دادستان کرمانشاه افزود: این فرد با پرداخت سودهای قابل توجه در مراحل اولیه، اطمینان بیشتر مردم را جلب و مبالغ هنگفتی از آنان اخذ می کند و سپس متواری می شود.

مدعی العموم استان تاکید کرد: با انتشار شایعه خروج وی از کشور،حسب دستور دادستان پاوه و تحت نظارت قضایی، متهم در شهرستان بوکان دستگیر می شود.

دادستان کرمانشاه افزود: تاکنون با اعلام شکایت سی نفر از مالباختگان مبلغ اخذ شده از سوی متهم حدود بیست میلیارد تومان برآورد شده است.

به گفته دکتر صادقی دادستان کرمانشاه، متهم هم اکنون در بازداشت است و تحقیق درباره موضوع و شناسایی و دستگیری همدستان او ادامه دارد.
 
کلمات کلیدی : کلاهبرداری + دستگیری + پلیس آگاهی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.