توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 449565
انتقاد از سازمان تامین اجتماعی به دلیل بی توجهی به تعهدات در حوزه درمان
تاریخ انتشار : دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۱
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اینکه وضعیت شرکت ملی مس اسفبار است، از رئیس جلسه درخواست کرد از دولت بخواهد به این موضوع رسیدگی کند.

]به گزارش خانه ملت، محمدرضا پورابراهیمی داورانی در نشست علنی صبح امروز (دوشنبه، 9 اسفندماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی در رابطه با تعهدات سازمان تامین اجتماعی در بخش درمان کشور گفت: به مدت 3 سال است رئیس سازمان تامین اجتماعی و مجموعه همکاران در شهرستان محروم راور اقدام به کلنگ زنی درمانگاهی کرده اند اما بعد از گذشت 3 سال هنوز تعیین تکلیف نشده این در حالی است که در این شهر 20 هزار نفر تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی قرار دارند.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی افزود: بارها در این رابطه از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی سوال کرده ایم و این سوال در کمیسیون اجتماعی دوره نهم مجلس مطرح شد و وزارت تعاون اعلام کردند که ظرف 3 ماه جدول زمانبندی را ارائه و آن را اجرا می کنیم.

وی ادامه داد: به عنوان نماینده مردم، روی رفتن به شهر محروم راور را ندارم؛ چرا بی کفایتی در مجموعه سازمان تامین اجتماعی وجود دارد اگر مسئولان تامین اجتماعی نمی توانند به تعهدات خود عمل کنند چرا چنین طرح هایی را کلنگ زنی می کنند، مردم چه گناهی کرده اند که وضعیت این درمانگاه هنوز تعیین تکلیف نشده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه منابع سازمان تامین اجتماعی از حقوق بازنشستگان تامین می شود، تصریح کرد: اگر ظرف بازه زمانی مشخص درمانگاه تامین اجتماعی راور تعیین تکلیف نشود، به طور قطع سوال از وزیر را در صحن علنی مجلس مطرح می‌کنیم؛ از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تقاضا دارم این موضوع را هرچه سریع تر پیگیری کند.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در تذکر دیگری به وزیر صنعت، معدن و تجارت با انتقاد از اینکه وضعیت شرکت ملی مس در حالت اسفباری است، گفت: به مدت 2 سال است در رابطه با وضعیت این شرکت گزارشی تهیه کرده ایم اما متاسفانه علیرغم توافقات انجام شده، وزیر به تعهدات خود عمل نکرده این در حالی است که ادامه این وضعیت قابل تحمل و امکان پذیر نیست.

وی ادامه داد: اگر مجموعه مسئولان و هیات رئیسه، وزیر صنعت، معدن و تجارت را براساس آئین نامه داخلی مجلس به استناد ماده 236 به دستگاه قضایی معرفی کردند وزیر گلایه نکند.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با مورد خطاب قرار دادن رئیس جلسه ادامه داد: خواهش می‌کنم دستور فرمایید وضعیت اسفبار شرکت ملی مس هرچه سریع تر تعیین تکلیف شود.
۱۳۹۶/۰۳/۱۷ ۰۷:۱۳
 
۱۳۹۶/۰۱/۰۵ ۰۸:۰۸
 
۱۳۹۵/۱۲/۲۲ ۱۴:۰۱
 
۱۳۹۵/۱۲/۲۰ ۲۱:۴۳
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۶ ۱۳:۱۵
 
۱۳۹۵/۱۱/۲۴ ۱۵:۱۷
 
۱۳۹۵/۱۱/۲۳ ۱۰:۴۷
 
۱۳۹۵/۱۰/۲۰ ۱۴:۰۲
 
۱۳۹۵/۱۰/۱۲ ۱۴:۲۲
 
۱۳۹۴/۰۸/۲۸ ۱۲:۴۰
 
 
کلمات کلیدی : بيمه + سازمان تامین اجتماعی + محمدرضا پورابراهیمی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.