توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 342761
کارلوس رفتنی شد؟
اظهار نظر کی‌روش پس از جلسه با کفاشیان: بازی تمام شد؛ آنها بردند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۳۰
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران پس از نشستی که با رئیس فدراسیون داشت جمله ای را بر زبان آورد که به نظر می رسد پایان همکاری وی با فدراسیون فوتبال ایران است. وی گفت: بازی تمام شد؛ آنها بردند.

به گزارش مهر، کارلوس کی روش پس از نشستی که بعدازظهر امروز سه شنبه با علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال داشت گفت: جلسه خوبی با رئیس فدراسیون فوتبال داشتم. این جلسه راجع به مسائل تیم ملی، مسائل شخصی خود من و آینده بود.

کی روش درباره خداحافظی اش از مردم ایران تاکید کرد: در صفحه شخصی‌ام مطلبی را یادداشت کردم که مربوط به افکار خودم می شود. امروز تنها ۱۵۰ روز به بازی نهایی انتخابی جام جهانی داریم. الان زمانی است که همه باید بیدار شوند.

سرمربی تیم ملی فوتبال خاطرنشان کرد: ما روز شنبه جلسه دیگری را با هیات رئیسه داریم و باید ببینیم چه می شود.

کی روش درباره استعفایش هم گفت: همه می دانیم چه مسائلی دارد رخ می دهد. در یک ساعت آینده مصاحبه خودم را منتشر می کنم و یکسری موارد را شفاف اعلام می کنم. دیگر بازی تمام شده است. آنها بردند.

خبرنگاران از کی روش پرسیدند آیا منظورش افراد حاضر در طبقه سوم فدراسیون - علیرضا اسدی - است؟ که وی در واکنش فقط لبخندی زد و رفت!
 
کلمات کلیدی : کارلوس کی روش+تیم ملی فوتبال ایران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.