توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 292163
توضیحات شکوری راد درباره بازداشت روز گذشته اش
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۰ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۴۰
«علی شکوری راد »دبیرکل حزب اتحاد ملت ایران اسلامی در توضیحاتی که در فضای مجازی منتشر شد درباره بازداشت چند ساعته روز دوشنبه خود گفت که بازپرسی او ربطی به حزب اتحاد و یا نشست خبری اش نداشته است. به گزارش خبرآنلاین متن توضیحات شکوری راد از این قرار است:

«سلام به همه دوستان عزیز
از پیگیری های عزیزان سپاسگزارم
پرونده مربوط به سال گذشته بود که تعدادی از دوستان مشارکت را احضار و ممنوع الخروج کردند. بعد از کنگره حزب برای تعدادی از دوستان از جمله بنده احضاریه آمد. بعد از تعیین وقت کنفرانس مطبوعاتی با وکیلم آقای دکتر جمال خندان تماس گرفتم که سه شنبه با هم به دادسرا برویم. وی گفت تا دوشنبه بیشتر مهلت نداریم. به همین دلیل مقرر شد بعد از کنفرانس مطبوعاتی برویم. در آنجا وکیل را نپذیرفتند و من تنها بازپرسی شدم. به هیچ وجه، موضوع کنگره یا کنفرانس مطبوعاتی مطرح نشد. پس از تفهیم اتهام فعالیت در حزب مشارکت و تبلیغ علیه نظام، (دادسرا) قرار وثیقه چهارصد میلیون تومانی صادر کرد که من قادر به تامین آن در آن ساعت نبودم و لذا بازداشت شدم.

به انفرادی بند دوی الف فرستاده شدم ولی ساعت هشت و ۲۰ دقیقه به یک سلول دو نفره منتقل شدم و در نهایت حدود ساعت ۹ (شب) آمدند گفتند به خانه زنگ بزن تا بیایند کفالت بدهند و آزاد شوی.»
 
کلمات کلیدی : شکوری راد،
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.