نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 442562
انتقاد وزیر ارتباطات از اپراتورهای تلفن همراه
بخش دانش و فناوری الف،17 بهمن95
بالاترین مقام مسوول حوزه ICT با انتقاد از اپراتورهای تلفن همراه در عدم تفاهم با دارنده های پروانه اپراتور تلفن مجازی اظهار کرد: متاسفم که تاکنون هیچ اپراتور تلفن همراهی (غیر از اپراتور سوم) نتوانسته است با اپراتورهای مجازی تلفن همراه به توافق برسد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۱
به گزارش خبرآنلاین، محمود واعظی افزود این بخاطر نگاه تمامیت خواهی است که فکر می کنیم اگر همه سر یک سفره بنشینیم منافع کمتری می بینیم و باید همه چیز در اختیار و انحصار ما باشد.

عضو کابینه دولت تدبیر و امید با اشاره به سرویس های ابری تصریح کرد: پارسال در دنیا درآمد شرکت ها از فناوری ابری 106 میلیارد دلار بوده است که اگر اجازه دهیم شرکت هایی همه اطلاعات را نگه دارند و سرویس های لازم را با هزینه ای پایین ارایه دهند، علاوه بر رونق کسب و کار باعث پایین امدن هزینه و ارایه سرویس های متنوع مورد نیاز مردم شوند

وی نقش موبایل را فقط برقراری تماس صوتی و ارسال اطلاعات ندانست و افزود: فعالیت های زیادی با موبایل می توانیم داشته باشیم و از اپراتورهای تلفن همراه می خواهم که با شرکت هایی که ارزش افزوده ایجاد می کنند، مشارکت کنند جراکه دنیا به سمت اینترنت همراه در حرکت است بطوریکه پیش بینی شده است که تا سال 2020 بیش از 50 میلیارد شی، انسان و موجود زنده به اینترنت متصل شوند.

حمایت از کسب و کارهای نوین

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از تشکیل کارگروهی به همراه وزرای کشور و تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای رفع موانع و مشکلات کسب و کارهای الکترونیکی و نوین خبر داد و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز بازنگری قوانین کار و بیمه کارگران دانشی این کسب و کارها را ضروری دانست.

وی در جمع خبرنگاران درباره ظهور کسب و کارهای نوین و جدید و مشکلاتی که از نظر قوانین با آن روبرو هستند، گفت: حدود سه هفته قبل در حاشیه جلسه هیات دولت با وزیر رفاه و وزیر کشور در این مورد صحبت کردم تا کسب و کارهای الکترونیکی را در کشور به رسیت بشناسیم و مشوق آنها باشیم و اعتقاد نداریم که با راه اندازی این نوع از فعالیت ها، جلوی دیگر فعالیت ها گرفته می شود چراکه فعالیت کسب و کارهای نوین باعث بزرگ تر شدن بازار می شود و قرار شد این سه وزارتخانه مشوق باشند و در حوزه خود هر کاری بتوانیم انجام دهیم.
 
کلمات کلیدی : دانش و فناوری+ اپراتورهای تلفن همراه
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۱۷ ۱۶:۴۶:۳۰
ین چیزی که عنوان می کنیم شاید ربطی به خبر نداشته باشد ولی راه دیگر نمشناختیم. به تازگی هر گاه پیامک فرستاده می شود دوبار زنگ پیامک می اید یعنی دوبار فرستاده شده درنتیجه پول دو پیامک باید بدهیم یا شماره می گیریم انی قطع می شود و باید دو سه بار شماره بگیریم تاتماس بر قرار شودو همچنین به تازگی پول می دهیم و یک یا دو ماه دیگر پیامک می اید که شما فلان ماهها را دوباره بدهید و اعتراض که کردیم می گویند این مال دو ماه پیشتر است وووو خواهشمندیم پیگیری کنید. (4152605) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.