نظر منتشر شده
۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 455955
وزیر ارتباطات پاسخ داد:
پیامک‌های روحانی برای تبریک نوروز 96 رایگان است؟
بخش دانش و فناوری الف،1 فروردین 96
واعظی گفت: برای ارسال پیامک از سوی رئیس‌جمهوری، هیچ هزینه‌ای به دولت تحمیل نخواهد شد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۴۲
به گزارش تسنیم، محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره ارسال پیامک نوروزی رئیس‌جمهوری در عید نوروز، گفت: از همان ابتدا اپراتورها پیشنهادشان این بود که رئیس‌جمهوری می‌تواند از این طریق بدون هزینه به مردم پیامک ارسال کند که آقای روحانی نیز قبول کردند.

وی ادامه داد: برای ارسال این‌گونه پیامک‌ها هیچ هزینه‌ای به دولت تحمیل نخواهد شد.

واعظی تاکید کرد: اپراتورها در کشورمان و در همه جای دنیا این امکان را دارند که در مواردی که تایید شده از جمله ارسال پیامک از سوی رئیس‌جمهوری، هزینه‌ای به دولت متحمل نشود.

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت در توضیح این موضوع نوشته است: این چندمین بار است که وزیر ارتباطات درباره رایگان بودن پیامک ارسالی از سوی رئیس‌جمهوری روشنگری می‌کند، اما برخی رسانه‌های منتقد دولت با اهداف و اغراض سیاسی همچنان در این خصوص دست به تخریب دولت می‌زنند.
 
کلمات کلیدی : دانش و فناوری+پیامک‌
 
United States
۱۳۹۶-۰۱-۰۱ ۲۰:۵۲:۴۶
در طول روز چندین پیام از اپراتورها برای تمام مردم ارسال میشود.چجوریه که پیام تبریک رییس جمهور عده ای را مشوش میکند؟ (4212974) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۰۱ ۲۱:۵۱:۲۳
واقعا برای فرهنگ مملکتم متاسفم.که بزرگواری صادقانه و با خلوص نیت یه کاری میکنه دل ملت شاد بشه و ملت نازنینمون این طوری (4213020) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۰۱ ۲۳:۲۸:۴۸
پولش رو از بقيه مي گيرم (4213099) (alef-13)
 
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۰۲ ۰۱:۴۲:۳۵
خلوص نیت و خوب اومدی (4213161) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۰۲ ۰۲:۰۷:۲۳
از همان ابتدا اپراتورها پیشنهادشان این بود که رئیس‌جمهوری می‌تواند از این طریق بدون هزینه به مردم پیامک ارسال کند که آقای روحانی نیز قبول کردند.

...................................... (4213189) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.