توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 419153
عضو فراکسیون امید:
اصلاح‌طلبان هیچ سهم‌خواهی از دولت روحانی نکردند
عضو فراکسیون امید در مجلس می‌گوید: اصلاح‌طلبان در انتخابات ریاست جمهوری سال 96 تنها از روحانی حمایت می‌کنند.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۳۰
خبرآنلاین نوشت: به تازگی برخی اصلاح طلبان از مطرح شدن یک کاندیدای اصلاح‌طلب در کنار حسن روحانی برای انتخابات سال 96 حمایت کرده و آن را منطقی ارزیابی کرده است،‌ اما این اظهارنظر چندان با حمایت طیف اکثریت اصلاح‌طلبان همراه نشده است.

علیرضا رحیمی، نماینده مردم تهران در مجلس تاکید می‌کند: تنها کاندیدای جریان اصلاحات برای انتخابات 96 آقای روحانی است. این موضوع را بارها اعلام کرده‌ایم و مواردی که بعضا مطرح می‌شود که در کنار آقای روحانی فرد دیگری را هم معرفی کنیم غالبا یک مسیر انحرافی است که می‌خواهد جریان اصلاحات را تحت الشعاع قرار دهد.

رحیمی ادامه می‌دهد: آن انسجامی که در جریان اصلاحات وجود دارد، دست کم در دو نوبت اخیر در سطح ملی به نمایش گذاشته شد. اشاره من به دو انتخابات سال‌های 92 و 94 است. در مجلس انسجام و هم افزایی اصلاح‌طلبان به وضوح مشاهده می‌شود و من فکر می‌کنم در انتخابات 96 انسجام این جریان سیاسی به مراتب قوی تر از سال‌های پیشین باشد.

نماینده مردم تهران تاکید می‌کند: اظهارنظرهای متفرق و نظرات شاذی که گاهی مطرح می‌شود نظر جریان اصلاحات نیست و اظهار نظر فردی اشخاص است و البته هر فردی می‌تواند اظهار نظر کند.

وی می‌گوید: شوراهای هماهنگی سیاستگذاری جبهه اصلاحات،‌ نظراتشان را توسط خود شورا اعلام می‌کنند و به صورت فردی اعلام نمی‌کنند.

رحیمی حمایت از روحانی را همه جانبه دانسته و می‌گوید: اصلاح‌طلب‌ها هیچ گونه سهم خواهی از آقای روحانی نکردند، شرط گذاری هم نکردند. حمایت اصلاح‌طلبان نه به صورت مقطعی خواهد بود و نه به صورت مشروط.
۱۳۹۶/۰۵/۳۱ ۱۴:۲۶
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۷ ۰۸:۴۹
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۰ ۱۰:۲۴
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۳ ۱۶:۵۹
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۳ ۰۷:۵۰
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۷ ۱۱:۳۵
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۶ ۰۹:۴۴
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۸ ۱۱:۲۲
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۴ ۱۵:۱۱
 
۱۳۹۶/۰۱/۱۶ ۰۶:۲۴
 
 
کلمات کلیدی : انتخابات ریاست جمهوری+اصلاح‌طلبان+روحانی+فراکسیون امید
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.