نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 462858
نحوه اداره پایتخت در زمان کاندیداتوری قالیباف چگونه است؟
عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: شهردار تهران که برای انتخابات ریاست جمهوری کاندیدا شده است دیگر قادر نیست در برنامه های خبری حوزه شهری حضور پیدا کند.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۳
ابوالفضل قناعتی گفت: شهردار تهران طی اظهار نظرهای مختلف حضور خود در انتخابات ریاست جمهوری را اعلام کرده و روز گذشته نیز حضور خود را به طور رسمی اعلام کرد.

وی افزود: شهردار تهران دیگر قادر نیست در برنامه های خبری شهری حضور پیدا کند زیرا این برنامه ها جنبه تبلیغاتی دارند.

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به عدم لزوم استعفای شهردار از سمت خود تصریح کرد: بر اساس قانون در صورتی که شهردار تهران بخواهد برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری اعلام آمادگی کند، لازم نیست از سمت خود استعفا دهد و اکنون قالیباف نیز مشمول این قانون می شود.

قناعتی ادامه داد: شهردار باید بدون وقفه به وظیفه خود در قبال شهر عمل کرده و تنها ممنوعیتی که برای وی در نظر گرفته شده است، حضور پیدا نکردن در برنامه هایی از قبیل افتتاح پروژه های شهری و ... و عدم بهره گیری از ظرفیت رسانه ها در قالب پروژه های شهری است.

وی در خصوص نحوه اداره شهر در زمان کاندیدا شدن شهردار برای انتخابات ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: بدون شک نحوه اداره شهر هیچ تغییری پیدا نخواهد کرد و معاونان شهردار می توانند حتی افتتاح پروژه ها را نیز در این ایام داشته باشند.

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد: بدون شک برای اداره شهر تهران یک مجموعه در حال فعالیت هستند و با کاندید شدن شهردار، فعالیت این سیستم متوقف نمی شود.
 
 
کلمات کلیدی : شهرداری تهران+قالیباف+انتخابات96
 
رامین صالحی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۳ ۱۸:۵۴:۱۴
(بدون شک نحوه اداره شهر هیچ تغییری پیدا نخواهد کرد و معاونان شهردار می توانند حتی افتتاح پروژه ها را نیز در این ایام داشته باشند.)
با سخن شما کاملا موافقم چون:
همانطور که کشور در دوره انتخابات اداره میشود شهر تهران نیز اداره خواهد شد و بدون شک نحوه اداره شهر تهران بهتر از اداره کشور صورت خواهد پذیرفت . (4279360) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.