توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 390452
مرد نیسان‌سوار در دعوای فامیلی، از روی ۴ نفر رد شد
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۵
شنبه هفته گذشته مردی با پلیس تماس گرفت و از درگیری میان دو خانواده مقابل پزشکی قانونی ماهدشت کرج خبر داد.

به گزارش جام جم، ماموران با حضور در آنجا مشاهده کردند چند نفر با دست و پای شکسته و باندپیچی شده حضور دارند و سه مرد مصدوم نیز در کناری افتاده‌اند و جسد غرق در خون مردی ۶۰ ساله در چندقدمی آنهاست.

ماموران، سه مرد مصدوم را به بیمارستان ماهدشت منتقل کردند و با گزارش مرگ پیرمرد به ایوب ابراهیمیان، کشیک قتل دادسرای امور جنایی کرج، با هماهنگی قضایی جسد پیرمرد به پزشکی‌قانونی منتقل شد.

شاهدان ماجرا و شرکت‌کنندگان در این درگیری برای ادامه تحقیقات به کلانتری منتقل شدند. در بازجویی اولیه معلوم شد این جنایت به دلیل اختلاف خانوادگی میان دو خانواده رخ داده است. با مشخص شدن این موضوع، تحقیقات از آنها در پلیس آگاهی استان البرز ادامه پیدا کرد.

یکی از طرفین درگیری که از اعضای خانواده مقتول بود، به پلیس گفت: دختری از فامیلمان عروس خانواده مقابل شد، اما مدتی پیش به دلیل مشکلاتی، او و همسرش مجبور شدند از هم جدا شوند. از آن روز میان این دو خانواده کینه و نفرت شکل گرفت. هرجا همدیگر را می‌دیدند، به هم ناسزا می‌گفتند و درگیری میانشان شکل می‌گرفت. روز جمعه پس از پایان یافتن یک مراسم ختم، این دو خانواده بار دیگر با هم درگیر شدند.

وی افزود: زد و خوردی میان این دو خانواده شکل گرفت و تعدادی از طرفین نیز مصدوم شدند. با باز شدن پای پلیس به ماجرا، همگی به کلانتری رفتند. ماموران سعی می‌کردند با توجه به این‌که درگیری خانوادگی است، صلح و سازش میان آنها برقرار کنند، اما این دو خانواده حاضر به گذشت نبودند.

این مرد ادامه داد: امروز مصدومان درگیری روز گذشته برای بررسی میزان صدمات به پزشکی قانونی آمدند که دوباره با یکدیگر درگیر شدند. در ادامه با بالا گرفتن درگیری، ناگهان مردی که راننده خودروی وانت نیسانی بود، وارد ماجرا شد. او خشمگین بود و با سرعت به سمت خانواده عروس آمد. می‌خواست همه ما را زیر بگیرد. سعی کردیم از دست او فرار کنیم، اما مرد سالخورده موفق نشد و راننده او را زیر گرفت. بعد سراغ بقیه افراد خانواده عروس رفت و سه نفر از مردان خانواده را هم زیر گرفت و به کناری پرت کرد.

وی گفت: خودرو را متوقف کردیم و راننده را پیاده کرده و بشدت کتک زدیم. در همین موقع خانواده داماد او را فراری دادند.

ماموران با ثبت اظهارات وی و دیگر شاهدان ماجرا به تحقیق از خانواده داماد جوان پرداختند که آنها گفتند قاتل فراری عموی خانواده است. با توجه به درگیری رخ داده مقابل پزشکی قانونی، با او تماس گرفته‌اند که وی برای کمک به آنها بیاید تا این دعوا را پایان دهد و گمان نمی‌کردند او دست به چنین جنایتی بزند.

با مشخص شدن هویت قاتل فراری، او تحت تعقیب پلیس قرار گرفت و سرانجام روز‌های پایانی هفته گذشته ماموران سرنخ‌هایی یافتند که نشان می‌داد قاتل که در صحنه جنایت مصدوم شده بود، در یکی از بیمارستان‌های شهر کرج بستری است. کارآگاهان جنایی با هماهنگی قضایی به آنجا اعزام شده و دربیمارستان به تحقیق اولیه از وی پرداختند.

مرد میانسال گفت: روز حادثه خانواده برادرم با من تماس گرفتند و گفتند با خانواده عروس سابقشان در پزشکی قانونی درگیر شده‌اند و از من کمک خواستند. من هم برای کمک به آنها رفتم که ناگهان به دلیل ازدحام جمعیت نتوانستم خودرویم را کنترل کنم و آنها را ناخواسته زیر گرفتم.

این درحالی بود که شواهد به دست آمده از محل حادثه نشان می‌داد این مرد بعمد آنها را زیر گرفته و منجر به مصدومیت سه مرد و مرگ پیرمرد شده است.

متهم در بیمارستان تحت مراقبت پلیس است تا پس از بهبود و انتقال به پلیس آگاهی تحقیقات از وی ادامه پیدا کند. همچنین پلیس تحقیق از مصدومان حادثه را آغاز کرده است.
 
کلمات کلیدی : دعوای فامیلی+قتل+نزاع خیابانی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.