نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 508596
توضیحات نژادبهرام در مورد زمین ٣٠٠٠ متری پاسداران
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۵
عضو هیات رییسه شورای شهر تهران با اشاره به اینکه مردم چشمان بیدار و ناظر بر اعمال شورا و شهرداری هستند، گفت: با اقدام به موقع مردم تخریب یک فضای سبز محلی متوقف شد.

به گزارش ایسنا، زهرا نژاد بهرام در پنجمین جلسه علنی شورای شهر تهران در تذکر خود که پس از قرائت سوگندنامه توسط شهردار تهران بیان شد، افزود: بر اساس اطلاعات واصله به کمیسیون شهرسازی شورای شهر، زمینی حدود ۳۰۰۰ متر در خیابان پاسداران بوستان پنجم در اختیار  فردی طلبکار از شهرداری قرار داده می‌شود تا فضای سبز محلی در آن تخریب شود.

وی ادامه داد: مردم چند شب در این محل تجمع می‌کنند و در نهایت شهردار منطقه عطف به حکم دیوان عالی دستور توقف داده و این مساله در دست پیگیری شهرداری قرار می گیرد.

نژادبهرام با تقدیر از این اقدام مردم خاطر نشان کرد: به این ترتیب با پیگیری کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران و دغدغه مردم شهر این خواسته خلاف روال طبیعی شهر، متوقف می شود.
 
کلمات کلیدی : شورای شهر پنجم + شورای شهر تهران + زهرا نژاد بهرام
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۴ ۱۶:۱۷:۵۲
این عضو محترم شورا از گزارش دهی کار مردم به مردم خودداری کند و به گزارش کار خود بپردازد. خبرنگار شهری به اندازه داریم که از این تجمعات مردمی گزارش بدهند. (4547189) (alef-11)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۶-۱۴ ۱۶:۳۵:۴۹
فضای سبز فروش بايد محاکمه شود. (4547205) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.