توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 416895
کواکبیان: چرا برای تحقیق و تفحص از املاک نجومی اقدامی نشد؟
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۱
پزشکیان که ریاست جلسه علنی را برعهده داشت در پاسخ به تذکر کواکبیان مبنی بر تحقیق و تفحص از شهرداری تهران در بحث املاک نجومی، گفت:مسئله تحقیق و تفحص شما هم در هیئت رئیسه مطرح شده و قرار شده است به جریان بیفتد.

به گزارش خبرآنلاین، مصطفی کواکبیان نماینده مردم تهران در نطق میان دستورش با تکیه بر اصل 76 قانون اساسی و ماده 214آیین نامه داخلی مجلس در مورد تحقیق و تفحص، گفت: اصل76 تاکید میکند که مجلس حق تحفیق و تفحص در همه امور را دارد.

کواکبیان با اشاره به بحث تحقیق و تفحص از شهرداری تهران در رابطه با املاک نجومی، اظهار کرد: باز هم اعلام میکنم بیش از سه هفته از حضور شهردار تهران در کمیسیون عمران گذشت اما با وجود گزارشی که آمده آنها اقدامی نکرده اند.شما دستور بفرمایید کمیسیون عمران در مورد بحث املاک نجومی اقدام لازم را انجام دهد.

پزشکیان که ریاست جلسه را برعهده داشت، در این رابطه پاسخ داد:مسئله تحقیق و تفحص شما هم در هیئت رئیسه مطرح شده است و قرار شده است به جریان بیفتد.
 
کلمات کلیدی : تحقیق‌ و تفحص +شهرداری تهران + مجلس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.