توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 502899
روایت برادر طارمی از فحاشی هواداران به آقای گل پرسپولیس/ اشک مادرم را درآوردند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۶
پیروزی دیلی نوشت: اتفاقات رخ داده در بازی با سیاه جامگان شب تلخی را برای خانواده طارمی در بوشهر رقم زد.

تشویق گادین منشا از سوی برخی سکوهای ورزشگاه آزادی باعث شد تا مهدی طارمی ستاره دو فصل گذشته این تیم و آقای گل لیگ برتر با اشک ریختن در رختکن همه اعضای تیم را با شوک بزرگی روبرو کند. اتفاقی که با موضع گیری سایر بازیکنان پرسپولیس هم روبرو شد و از همه بدتر خشم خانواده این بازیکن را برانگیخت و باعث شد تا محمد طارمی برادر این بازیکن سکوت را بشکند و حرف های تندی بر زبان بیاورد. شب تا صبح خانواده ما خواب به چشم شان نیامد بعد از بازی اشک ما را درآوردند!

شب تا صبح خواب به چشم خانواده ما نیامد

چرا؟ به این دلیل که می دیدیم یکسری از خدا بی خبر با برنامه ریزی به دنبال ضربه زدن به مهدی بودند چرا چون او به کسی باج نمی دهد! مگر مادر من چه گناهی مرتکب شده که شب تا صبح باید اشک در چشمانش سرازیر باشد و ما با دیدن این صحنه دنیا روی سرمان خراب شود.

نه تنها مهدی بلکه اشک مادرم را در آوردند

راستش را بخواهید قرار نبود حرفی بزنیم چون ما خانواده ای اعتقادی و مذهبی داریم که همه چیز را به خود خداوند واگذار می کنیم اما وقتی می بینم بدون هیچ دلیل خاصی پشت سر برادرم شعار می دهند، اشک مادرم را در می آورند و ارامش را از خانواده طارمی می گیرند دیگر نمی توانم سکوت کنم و حرفی نزنم.مطمئن باشید آه و ناله مادر ما پشت سر آنهایی است که با نامردی و ناجوانمردی این گونه با اعتبار یک خانواده و جوان بازی می کنند.


در هیچ کشوری با مرد سال فوتبال شان این رفتارها نمی شود

هیچ کجای دنیا با مرد سال فوتبال یک کشور، بازیکنی که از همه چیز خود گذشته تا باعث شادی فوتبالدوستان و طرفداران تیم باشگاهی خود شود این گونه رفتار نمی کنند و متاسفم که می بینم مدیران باشگاه پرسپولیس هیچ اقدامی در راستای حمایت از آقای گل و بهترین بازیکن خود انجام نمی دهد. باشگاه باید تکلیف یک سری بوقچی که برای خود دیکتاتوری به راه انداخته اند را روشن کند چون با مهدی طارمی شروع کردند و به بقیه هم می رسانند چون دنبال اهداف و منافع خود هستند.

به خاطر پرسپولیس پیشنهاد 4 میلیون یورویی ژاپن را رد کرد

نمی دانم بگویم یا نه؟ اما آنها که دیشب بر علیه مهدی طارمی شعار دادند خبر دارند که این بازیکن چند هفته قبل با پاسخ منفی به پیشنهاد چهار میلیون یورویی باشگاه ژاپنی تصمیم گرفت بماند و وظیفه اش در قبال پرسپولیس در آسیا را تمام و کمال انجام بدهد. مهدی نه تنها می توانست پول رضایتنامه اش را به باشگاه بپردازد بلکه با این قرارداد زندگی اش از این رو به آن رو می شد ولی ماند تا به پرسپولیس ادای دین کند. نه تنها من به عنوان برادر مهدی که تمام خانواده اش هر اتفاقی رخ بدهد پشت سر او خواهیم بود و شک نداریم وقتی مهدی طارمی خداوند بزرگ و دعای خیر مادر و خانواده اش را پشت سر داشته باشد از هر اتفاقی سربلند و پیروز بیرون خواهد آمد.

پرسپولیس بزرگ می ماند اما با هواداران واقعی

بله متاسفانه دل مادرم را شکستند و خدا این اتفاقات را از نزدیک می بیند. پرسپولیس بزرگ است و بزرگ هم می ماند اما با هواداران واقعی اش نه یک مشت آدم سودجو که با یک هزار تومنی همه چیز خود را به حراج می گذارند و ... حساب آنها از باشگاه پرسپولیس و طرفداران واقعی اش جدا است. طرفداران واقعی که باید آنها را بشناسند و هم سوی برنامه های ناجوانمردانه و دور از انصاف آنها روی سکوهای ورزشگاه نشوند.ای کاش باشگاه همین الان تا دیر نشده جلوی این عده را بگیرد تا پرسپولیس بیشتر از این ضربه نخورد.
 
کلمات کلیدی : مهدی طارمی+پرسپولیس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.