نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 400694
مجوز شهرداری به یک مجتمع تجاری در یک کوچه/ قناعتی: علاءالدین دیگری در راه است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۴۲
مهر نوشت: عضو هیات رییسه شورای اسلامی شهر تهران از تغییر کاربری غیر مجاز یک پلاک به مجتمع تجاری در خیابان شریعتی واقع در منطقه ۷ تهران خبر داد.

ابوالفضل قناعتی در دویست و نود و ششمین جلسه شورا گفت: در خیابان شریعتی کوچه گوهر ملکی تغییر کاربری به مجتمع تجاری داده شده که مغایر با قوانین و طرح تفصیلی بوده است.

وی افزود: از آنجا که کمبود پارکینگ یکی از معضلات مهم شهر تهران است لذا مجوز دادن به این مجتمع در معابری که با کمبود شدید پارکینگ مواجه هستند جای تعجب دارد.

این عضو هیات رییسه شورا افزود: در مورد تخلف این مجتمع رای کمیسیون بدوی و نیز کمیسیون ماده ۱۰۰ به تخریب آن بوده ولی کماکان این مجتمع به صورت تجاری ادامه فعالیت می دهد. درخواست ما این است که هر چه سریعتر رای کمیسیون ماده ۱۰۰ در مورد این مجتمع اجرا شود تا شاهد علاءالدینی دیگر در تهران نباشیم.

قناعتی در ادامه گفت: مورد دیگر در خصوص این مجتمع برداشتن پل عابر پیاده مجاور آن بوده است تا مبادا فضای بصری مجتمع تحت الشعاع قرار گیرد. این پل عابر پیاده در مجاورت منزل آیت الله خوشبخت بوده است.

عضو هیات رییسه شورا با تاکید بر این که کمبود پارکینگ و کمبود پل های عابر پیاده از جمله معضلات شهر تهران است خواستار رسیدگی هر چه سریعتر به وضعیت این مجتمع تجاری شد.
 
کلمات کلیدی : ساخت و ساز +شورای شهر تهران +شهرداری تهران
 
Germany
۱۳۹۵-۰۷-۱۸ ۱۸:۱۹:۱۱
در خیابان شریعتی. نبش کوچه ارشاد. دقیقا روبروی حسینیه ارشاد یک مجتمع تجاری و تفریحی در حال ساخته شدن است. به نظر شما این عحیب نیست؟ (3968075) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۷-۱۹ ۰۸:۱۱:۱۰
بیخیال شید
کجای دنیا دیدین کنار اتوبان شریانی و پر ترافیک داخل شهر
برا ساخت و فعالیت پاساژ غول آسای تجاری مجوز بدن
بطوریکه در پاساژ فقط بطرف اتوبان باشه و ورودی پارکینگ محدودش بعرض یک ماشین بسمت اتوبان باشه؟
اگر سراغ ندارید یکسر به اتوبان ستاری بزنید نرسیده به همت برج 9 طبقه تجاری کهعملا تمام ترافیک شمال غرب تهران را بهم زده هیچکس نه در شورای شهر نه در شهرداری نه در سازمان بازرسی ونه در بخشهای حراستی این سازمانها پیگیر این نیست که چطور چنین مجوزی صادر شده؟
صد متر بالا تر از این ساختمان یک دارو خانه هست که سالهاست برای باز شدن درش در پیاده رو شهرداری مزاحمش میشه
اینجا دقیقا یک فساد بزرگ در شهرداری منطقه صورت گرفته کاملا علنی هم هست (3968443) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.