نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 371723
اظهارات وزیر ارشاد درباره شرایط جسمانی شجریان
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ تير ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۱۱
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه مراسم ترحیم عباس کیارستمی در جمع خبرنگاران به سوالاتی از وضعیت پرونده پزشکی آن کارگردان سینما و نیز آخرین وضعیت محمدرضا شجریان پاسخ داد.

به گزارش فارس، وزیر ارشاد در هنگام خروج از مراسم و در جمع خبرنگاران به سوالاتی پاسخ داد. وی در پاسخ به پیگیری‌های وزارت فرهنگ و ارشاد در خصوص پرونده تشکیل شده قصور پزشکان و درگذشت عباس کیارستمی گفت: من از وزیر بهداشت خواهم خواست تا شخصا موضوع را با جدیت پیگیری کند.

جنتی همچنین در پاسخ به اینکه آیا نماینده‌ای از ورارت ارشاد در شورای پیگیری پرونده پزشکی این کارگردان فقید حضور دارد اظهار بی اطلاعی کرد.

علی جنتی همچنین در مورد شایعات مطرح شده درباره وخامت حال محمدرضا شجریان اظهار داشت: ما به طور مرتب پیگیر شرایط و حال و روز استاد شجریان هستیم. معاونت هنری ما به شدت این موضوع را دنبال می‌کند.

وی همچنین گفت: همانطور که گفتید شرایط جسمانی او خوب نیست و ما پیگیر هستیم تا شرایط را برای حضور وی در کشور و درمان نهایی فراهم آوریم. ما تلاش می کنیم اوضاع را برای حضور او در تهران آماده کنیم و به سرعت روند درمانی او را پیگیری می‌کنیم.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص تغییر اعضای شورای پروانه ساخت نیز اظهار داشت: جابجایی در این گونه سمت‌ها هست اما این موضوع به معنای آن نیست که اعضای قبلی مشکلی داشته‌اند.
 
کلمات کلیدی : شجریان+کیارستمی+وزیر ارشاد+علی جنتی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۲۲ ۲۳:۲۱:۳۳
شرایطی فراهم بکنین که واسه درمان از آمریکا بیاد به ایران؟این حرف دیگه خیلی جالبه (3820370) (alef-11)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۲۳ ۰۰:۲۶:۰۰
نمیخواد بیارید ایران . مثل همون آقای کیارستمی برن فرانسه !!! بهتره ، نتیجه بهتر میگرن ... (3820510) (alef-11)
 
Italy
۱۳۹۵-۰۴-۲۳ ۰۴:۳۱:۲۱
پروردگارا ، سایه استاد بزرگ موسیقی پارسی را بر سر هنردوستان این سرزمین ، مستدام بدار . (3820673) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.