توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 488724
یک خواهر و برادر، سلطان کوکائین ایران/ متهمان دستگیر شدند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۲ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۰
فرمانده انتظامی استان قزوین گفت: بزرگترین محموله کوکائین کشور به وزن دو کیلو و ۶۰ گرم از یک خواهر و برادر کشف شد.

به گزارش میزان، سردار مهدی محمودی گفت: ماموران عملیات ویژه مبارزه با مواد مخدر استان قزوین یا انجام یکسری اقدامات اطلاعاتی از قاچاق مقادیری موادمخدر از یکی از استان غربی کشور به پایتخت مطلع شدند.

این مقام ارشد انتظامی افزود: ماموران پس از کسب خبر از زمان انتقال مواد مخدر توسط قاچاقچیان از طریق یک دستگاه خودرو، در قالب چند تیم عملیاتی در محور‌های مواصلاتی جهت شناسایی و دستگیری آنان مستقر شدند.

فرمانده نیروی انتظامی استان یادآورشد: ماموران درعوارضی آزاد راه قزوین به زنجان در حین کنترل خودرو‌های عبوری، خودروی مورد نظر را شناسایی کردند و در یک اقدام ضربتی راننده و سرنشین خودرو را که خواهر و برادر هستند را دستگیر و در بازرسی از خودرو مقدار تقریبی دو کیلو و ۶۰ گرم مواد مخدر از نوع کوکائین را دریک بسته پلاستیکی کشف و خودرو را توقیف کردند.

سردار محمودی با اشاره به اینکه متهم مرد دارای سوابق متعددی در زمینه حمل هروئین است تصریح کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده و معرفی به مراجع قضایی با صدور قرار مناسب قانونی روانه زندان شدند.
 
 
کلمات کلیدی : مواد مخدر + دستگیری + قاچاق مواد مخدر
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.