نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 453722
خبر رسمی درباره پخش یا عدم پخش کلاه قرمزی
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۲
در روزهای گذشته خبر عدم پخش مجموعه کلاه قرمزی باعث رنجش خاطر طرفداران آن شده بود. گویا با حل شدن مشکلات مالی این مجموعه، کلاه قرمزی در ایام نوروز پخش خواهد شد.

به گزارش تسنیم، در دو روز گذشته انتشار خبری مبنی بر عدم پخش کلاه قرمزی در ایام نوروز که باعث شوکه شدن مخاطبان این مجموعه پر طرفدار شد. این عدم پخش که علتش مشکلات مالی ذکر شده بود به سرعت باعث واکنش در رسانه‌ها شد. شاید همین واکنش‌ها بود که امروز خبر خوش پخش این سریال در نوروز  اعلام شد. در صفحه رسمی اینستاگرام کلاه قرمزی آمده است:

«خبری خوش برای علاقمندان مجموعه کلاه قرمزی. پس از چند روز توقف ضبط، مجموعه کلاه قرمزی، ادامه فیلمبرداری اش را از سر گرفت. از اول فروردین 96 با شما هستیم...»

دو روز قبل حمید جبلی در صفحه اینستاگرامی خود از عدم پخش این مجموعه به خاطر مشکلات مالی خبر داده بود:«وقتی بودجه های رسانه ملی به برنامه هایی که مردم چندان به آنها علاقه ای ندارند تعلق میگیرد، مسلم است که برای برنامه هایی همچون کلاه قرمزی، بودجه ای باقی نمیماند... هنوز دستمزد برنامه های سه سال قبل هم پرداخت نشده اما گروه کلاه قرمزی، آمدند بار دیگر برای خاطر مردمانشان...اما حالا دیگر واقعا ادامه دادن غیر ممکن است... . بی بودجه... بی حمایت... و صرفا برای پر کردن آنتن سیما... با این حال، کلاه قرمزی در نوروز 96 نمیتواند مهمان خانه های مردمانش باشد...».
 
 
کلمات کلیدی : کلاه قرمزی + حوزه هنری
 
ادم بزرگ
Netherlands
۱۳۹۵-۱۲-۲۳ ۱۵:۱۹:۵۰
هورا هورا كلاه قرمزي مياد (4201646) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۳ ۱۹:۰۳:۰۸
همیشه خودشون رو لوس میکنن بعد هم همه چیز به خوبی و خوشی حل میشه! (4202096) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.