نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 505625
بانوی ایتالیایی در مشهد به دین اسلام مشرف شد
تاریخ انتشار : شنبه ۴ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۰
در نخستین روزهای ماه ذی‌الحجه بانوی ایتالیایی با ادای شهادتین در حرم مطهر امام رضا(ع) به دین مبین اسلام و مذهب تشیع مشرف شد.

به گزارش تسنیم، به نقل از آستان نیوز، «پاتریشا مونتوفارلو» اظهار داشت: این تصمیم نتیجه 10 سال مطالعه و پژوهش درباره ادیان مختلف است و پس از مطالعه درباره دین اسلام حقایقی برایم روشن شد که پیش از آن همیشه دغدغه ذهنی‌ام بود.

وی تصریح می‌کند: من همواره به دنبال چرایی و علت فشار دولت‌ها نسبت به مسلمانان و تلاش آنها برای اسلام هراسی بودم و همین حس کنجکاوی مرا بیشتر وادار کرد تا با وجود تمام این هجمه‌ها و تبلیغات در مورد این دین اطلاعات بیشتری کسب کنم.

این بانوی تازه مسلمان می‌گوید: اسلام از دید من بر پایه محبت و اعتدال و صلح بنا شده و همین پیام من و سایر جوانان اروپایی را شیفته خود کرد.

مونتوفارلو با بیان اینکه همسرم یک مسلمان است و مرا در انتخاب دین کاملا آزاد گذاشت اضافه می‌کند: شاید در گذشته علت پذیرفتن اسلام، ازدواج با یک مسلمان بود ولی امروز شرایط کاملا متفاوت شده و در حال حاضر پیامی که این دین برای جوانان غربی مخابره می‌کند دلیل اصلی این گرایش است.

این بانوی ایتالیایی با ابراز خوشحالی از زیارت بارگاه منور امام رضا(ع) اذعان کرد: کلمات نمی‌توانند احساس واقعی و درونی من را از حضور در این مکان مقدس توصیف کنند و فقط خدای بزرگ را برای این نعمت شکر می‌کنم.

از سوی مدیریت امور زائران غیرایرانی آستان قدس رضوی یک جلد کلام‌الله مجید و کتاب‌هایی درباره سبک زندگی اسلامی در اختیار این بانوی مسلمان ایتالیایی قرار گرفت.
 
کلمات کلیدی : مسلمان شدن+بانوی ایتالیایی+حرم امام رضا
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۴ ۲۰:۴۳:۴۸
یک بارک الله طلبش. (4535232) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.