نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 502628
پورابراهیمی: یک‌ روز ماندن ربیعی هم به‌صلاح‌ نیست
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۴۱
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: با وضعیتی که امروز وزارت رفاه دارد، یک روز ماندن آقای ربیعی در این وزارتخانه هم به صلاح نیست.

به گزارش مهر، محمدرضا پورابراهیمی نماینده مردم کرمان و رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس در جلسه علنی نوبت عصر امروز با ارائه تذکر آئین‌نامه‌ای به استناد ماده ۱۱۳ آئین‌نامه داخلی مجلس، اظهار داشت: امروز من به آقای خجسته نماینده همدان مراجعه کردم و گفتم که چند ماه یک کار پژوهشی بر روی وضعیت وزارت رفاه انجام شده است و تقاضا کردم که پنج دقیقه از وقتشان را در اختیار من قرار دهند تا در مخالفت با وزیر پیشنهادی صحبت کنم که این اتفاق نیفتاد.

وی افزود: امروز هیچ کسی عملاً در مخالفت صحبت نکرد که این وهن مجلس است؛ با وضعیتی که در وزارت رفاه است، یک روز ماندن آقای ربیعی هم به صلاح نیست.

پس از تذکر این نماینده که با واکنش برخی دیگر از نمایندگان هم مواجه شد، لاریجانی در پاسخ به وی گفت: اینکه نماینده‌ای به شما قول داده بود چند دقیقه از وقتش را به شما بدهد و این کار را نکرده، حق او بوده و نمی‌توان ایراد گرفت؛ اما این تذکر درست است که اگر نماینده‌ای به عنوان مخالف ثبت‌نام می‌کند، نباید در موافقت با وزیر حرف بزند.

لاریجانی افزود: البته شما نباید به بهانه تذکر اینجا با وزیر مخالفت یا موافقت کنید.
 
کلمات کلیدی : رای اعتماد به وزرا+مجلس+رای اعتماد+دولت دوازدهم+ربیعی+پورابراهیمی
 
Germany
۱۳۹۶-۰۵-۲۵ ۲۱:۰۱:۲۷
پورابراهیمی از بهترین نمایندگان مجلسه و خوش به حال مردم شریف کرمان (4522401) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۶ ۰۷:۵۶:۳۷
جناب آقای ربیعی شما فردی صالح و امین هستید اما برادر عزیز در هیات مدیره شستا چه خبر است؟چرا هیات مدیره شستا متینگ بازنشستگان سیاسی شده است؟چرا مدیران و اعضای هیات مدیره بیش از 300 شرکت زیر مجموعه شستا از وابستگان همین هیات مدیره شستا و بدون داشتن حتی یک روز سابقه کار اجرایی هستند؟چرا افرادی در هیات مدیره شرکت های زیرمجموعه شستا فقط اسمشان هست و حقوق نجومی بصورت واریز به حسابشان دریافت می کنند لیکن خودشان وجود خارجی ندارند گویا آقازادگان دسته بندی شده هستند که در خارج از کشور تحصیل می کنند و از مجموعه شستا حقوق نجومی بابت هزینه های تحصیل و اقامت در خارج دریافت می کنند.
جناب ربیعی البته پافشاری شما در برابر تمامیت خواهی وزارت بهداشت و شخص وزیر بهداشت که با طرح کذایی تحول سلامت بودجه هنگفتی را به جیب پزشکان دلال شاغل در مراجع دولتی سرازیر کرد و تلاش دارد جهت تضمین این هزینه سنگین (بنام طرح تحول و به کام جیب پزشکان با عناوین مختلف کارانه و ...) کل صندوق های بیمه کشور را یکپارچه کرده و متولی همه وزارت بهداشت و در نهایت شخص وزیر بهداشت باشد تا در راستای هزینه های طرح تحول مثلا سلامت بتواند استفاده نماید ، این مقاومت جانانه شما واقعا ستودنی بوده و هست چرا که شجاعانه در برابر این ظلم به صندوق بیمه تامین اجتماعی که متعلق به جامعه بزرگ کارگری کشور است ایستادید و اجازه تعرض به حقوق این جامعه بزرگ را ندادید. (4522820) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.