نظر منتشر شده
۸
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 284621
قیمت اجاره‌ مسکن افزایش نمی‌یابد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۱۵
رئیس اتحادیه املاک کشوری از افزایش نیافتن قیمت‌های اجاره در این بازار خبر داد و گفت: در این بازار ورود پول و سرمایه زمان‌بر است ولی با این وجود روند سیر صعودی خروج از رکود فراهم شده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، حسام عقبایی با اشاره به اینکه ساخت و ساز تابعی از بازار خرید و فروش به شمار می‌رود، گفت: به نظر بازار ساخت و ساز هم با توجه به جمع‌بندی توافقات بهبود می‌یابد.

وی در ادامه افزود: با توجه به تسیهیلات ارائه شده، تولید مسکن‌های کوچک افزایش یافته و انگیزه سازندگان نسبت به تولید این واحدهای کوچک بیشتر شده است. وی در ادامه افزود: انگیزه سرمایه‌گذاری در این حوزه در شش ماهه پیش رو بیشتر شده است.

رئیس اتحادیه املاک کشوری افزود: خروج از ماه رمضان و ورود به تابستان باعث شده در دو ماه پیش رو وضعیت معاملات و جابجایی مستأجران بیشتر شود. وی یادآور شد: در ماه رمضان ما شاهد کاهش معاملات مسکن بوده‌ایم.

عقبایی اظهار داشت: جمع‌بندی توافقات در بازار اجاره‌بها اثر چندانی ندارد و در درازمدت شاید در بازار خرید و فروش از لحاظ روانی اثرگذار باشد.

رئیس اتحادیه املاک کشوری خاطرنشان کرد: جمع‌بندی توافقات باعث می‌شود سیر صعودی خروج از رکود در بازار مسکن بیشتر شود و ما در بخش بازار اجاره پیش‌بینی افزایش قیمت نمی‌کنیم بلکه شاهد بهتر شدن بازار مسکن خواهیم بود.

عقبایی افزود: اجاره تابع شرایط خاص خرید و فروش است و بازار اجاره را مستاجر تعیین می‌کند که چقدر توان پرداخت اجاره را دارد.

وی خاطرنشان کرد: ما باید سعی کنیم قدرت خرید مردم را با توجه به وضعیت اقتصادی افزایش دهیم.
 
کلمات کلیدی : مسکن+ اجاره بها، آپارتمان
 
۱۳۹۴-۰۵-۰۱ ۱۴:۳۲:۴۲
بازار اجاره را مستاجر تعیین میکند؟!!!!!!! خواب دیدید ؟ (3063974) (alef-11)
 
عباس
۱۳۹۴-۰۵-۰۱ ۱۴:۴۶:۲۳
عجب رییس با درایتی مثل اینکه در این مملکت زندگی نمیکنه. (3063997) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۵-۰۲ ۱۵:۴۹:۰۳
اون دنبال منافع و ساخت و ساز خودش است (3065742) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۵-۰۱ ۱۵:۳۲:۴۳
اجاره نشینی واقعا خوش نشینی شده! (3064086) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۵-۰۱ ۱۵:۵۰:۱۵
قيمتهاى اجاره ده پانزده درصد كاهش هم خواهد يافت البته صاحبخانه ما ٥ درصد گران كرد و براى دوسالىقرارداد اجاره را تمديد كرد ، خدا بركتش دهد . (3064134) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۵-۰۱ ۱۶:۳۸:۰۴
افزایش؟
باید تا پنجاه درصد پایین بیاد که شاید عادلانه بشه (3064210) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۵-۰۱ ۱۹:۰۰:۱۷
منتظر 50 درصد کاهش بمان. (3064435) (alef-11)
 
املی
۱۳۹۴-۰۵-۰۳ ۱۶:۵۵:۲۹
رییس اتحادیه چوری میگوید افزایش رهن و اجاره نداریم انگار مردمان کشور و صاحبان املاک زیرنظر ایشان اقدام به رهن و اجاره ملک خود را میکنند (3067968) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.