توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 474224
نقوی حسینی: دولت این بار به وعده هایش عمل کند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۶
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس تاکید کرد: مردم بخاطر اینکه رئیس جمهور می گفت در این چهار سال بدنبال زمینه سازی تحقق وعده ها بوده، دوباره اعتماد کردند؛ حداقل این باز به وعده ها عمل کنند.

سیدحسین نقوی حسینی در گفتگو با مهر، با اشاره به برگزاری پرشور انتخابات دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراها اظهار داشت: خلق این حماسه عظیم که در بین نظام های سیاسی دنیا بی بدیل است، با وجود ماهها بمباران تبلیغاتی دشمن علیه انتخابات، صورت گرفت و همانطور که رهبر انقلاب فرمودند پیروز این رقابت مردم هستند.

وی با تبریک به منتخب مردم تصریح کرد: توصیه ما به آقای روحانی و دولت آینده این است که از این اقبال مردمی نهایت بهره برداری را برای تحقق حقوق مردم  و پاسخ به مطالبات آنها داشته باشند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ادامه داد: مردم انتظار دارند که مشکلات و مسائل اصلی زندگی آنها حل شود؛ امروز مردم با رکود اقتصادی و بحران اشتغال دست و پنجه نرم می کنند و انتظار دارند که دولت تمام تلاش خود را به کار گیرند.

نقوی حسینی با تاکید بر اینکه معیشت اولویت اول مردم است، تصریح کرد: رئیس جمهور منتخب این بار هم وعده هایی به مردم داد و با وجود آنکه چهار سال پیش هم این وعده ها را داده بود اما چون می گفت در این چهار سال به دنبال زمینه سازی بوده است، مردم مجددا به آنها اعتماد کردند؛ حداقل این بار باید به وعده هایی که داده اند عمل کنند. ازجمله وعده آقای جهانگیری که می گفت در این 4 سال آینده کاری میکنیم که یک نفر سر گرسنه بر زمین نگذارد.

وی با بیان اینکه رای حجت الاسلام رئیسی نیز در این انتخابات رای بالایی بود، تاکید کرد: ۱۶ میلیون رای برای کسب که دو روز قبل از آغاز ثبت نام ها تصمیم جدی برای رقابت گرفت، در مقابل این حجم عظیم از تهمت ها و توهین ها رای قابل توجهی است که نمی توان آن را نادیده گرفت.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این رای نشان دهنده راه روشن برای منتخب دوم انتخابات است، تصریح کرد: دولت باید مراقب باشد که به مطالبه این بخش از جامعه هم که حجم عظیمی است، بی اعتنا نباشد و تلاش خود را برای خدمت به همه به کار گیرد.
 
کلمات کلیدی : پیروزی روحانی + انتخابات ریاست‌جمهوری + نقوی حسینی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.